Slúchadlá Beats Powerbeats Pro (MV6Y2EE/A) čierna

doprava zadarmo Odporúčame
14% zľava
14%
Výrobca: Beats , Kategória: Slúchadlá
Kód tovaru: BTSMV6Y2EEA

Farba: čierna
Meranie tepu: Nie
Detské slúchadlá: Nie
Výdrž s nabíjacím puzdrom: 24 hod.
Výdrž slúchadiel: 9 hod.
True wireless: Áno
Ovládanie hlasitosti: na slúchadlách
Mikrofón: Áno

259.90 €

Ušetríte: 14 % = 37.00 €

Naša cena s DPH:

222.90

Na splátky od: 7 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Beats Powerbeats Pro, čiernaPredovšetkým pri športovaní je voľnosť pohybu nesmierne dôležitá. Nenechajte sa pri počúvaní obľúbenej hudby obmedzovať prekážajúcimi káblami. Obstarajte si bezdrôtové slúchadlá Beats Powerbeats Pro, ktoré ku svojmu telefónu či ďalším zariadeniam pripojíte jednoducho cez Bluetooth. Streamovaný zvuk pritom zostane vysoko kvalitný a dynamický, nebude dochádzať k jeho oneskorovaniu ani skresľovaniu.


Odolné proti vode aj potu


Slúchadlá sú mimoriadne odolné. Majú elegantný dizajn a hravo si poradia s potom i kvapkami vody, takže ich smelo môžete vziať so sebou aj na vonkajší beh či prechádzku. Integrovaná nabíjateľná batéria im zaistí až deväť hodín prehrávania na jedno nabitie. Túto dobu navyše ľahko navýšite až na 24 hodín, pokiaľ slúchadlá budete dobíjať cez dodávané nabíjacie puzdro. Už po piatich minútach rýchleho nabíjania budú mať slúchadlá dostatok energie k ďalším 90 minútam prehrávania.


 


Bezdrôtové slúchadlá zabezpečia špičkový zvuk pri športe i odpočinku.

 


Spoločník na cvičenie


Ponorte sa naplno do svojho tréningu a dovoľte hudbe, aby vám dodala potrebnú energiu. Slúchadlá pracujú bezdrôtovo, nikde vám preto nebudú prekážať žiadne káble.


 Kvalitný zvuk


Ponorte sa naplno do svojho tréningu a dovoľte hudbe, aby vám dodala potrebnú energiu. Slúchadlá pracujú bezdrôtovo, nikde vám preto nebudú prekážať žiadne káble.


 Spoľahlivé pripojenie


Vylepšený čip Apple H1 sa postará o ešte spoľahlivejšie bezdrôtové pripojenie. Bluetooth má teraz ešte lepší dosah a ani z väčších vzdialeností nedochádza k výpadkom signálu.


 Dlhá výdrž


Zabudnite na každodenné nabíjanie, teda ak nepočúvate hudbu od rána do večera. Integrovaná výkonná nabíjateľná batéria zaistí slúchadlám až deväť hodín výdrže na jedno nabitie.


 Nabíjacie puzdro


Kompaktné nabíjacie puzdro dodá slúchadlám energiu kedykoľvek a kdekoľvek, a to bez nutnosti pripojenia do elektrickej zásuvky. Stačí pár minút počas rozhovoru s priateľmi alebo pracovnej porady a slúchadlá budú mať dostatok batérie k ďalším hodinám prehrávania.


 Ovládanie hlasom


Všetkých majiteľov zariadenia s operačným systémom iOS iste poteší možnosť hlasového ovládania slúchadiel. Nemusíte sa ich ani dotknúť, stačí len pozdraviť Hey Siri a môžete začať s nastavením hlasitosti, prehrávania a podobne.


 Tlačidlá na slúchadlách


Priamo na slúchadlách nájdete aj ovládacie tlačidlá na zvýšenie hlasitosti, prijatie alebo odmietnutie telefónnych hovorov a podobne. Slúchadlá sa navyše automaticky spustia, keď si ich nasadíte, a pozastavia prehrávanie, akonáhle ich vytiahnete z uší.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber MV6Y2EE/A
Ďalšie parametre
do uší
do ucha (intraaural)
bezdrôtové - Bluetooth
bluetooth
Typ nabíjania Lightning
na slúchadlách
Áno
Prijatie hovoru Áno
Áno
IPX4
Nie
Áno
Výdrž slúchadiel 9 hod.
Výdrž s nabíjacím puzdrom 24 hod.
Detské slúchadlá Nie
Akustický systém polouzavretý
Meranie tepu Nie
čierna
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.8 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 11.5 cm
Výška balenia 8.5 cm
Hĺbka balenia 11.5 cm
Váha balenia 0.4 kg
Více informací Méně informací