Slúchadlá Apple AirPods Pro (MWP22ZM/A) biela

Výrobca: Apple , Kategória: Slúchadlá
Kód tovaru: APPMWP22ZMA

Farba: biela
Meranie tepu: Nie
Detské slúchadlá: Nie
Ďalšie vlastnosti: Hi-Fi
Výdrž s nabíjacím puzdrom: 24 hod.
Výdrž slúchadiel: 4.5 hod.
True wireless: Áno
Ovládanie hlasitosti: nemá ovládání hlasitosti

Zistiť dostupnosť

Apple AirPods Pro, biela


Značka Apple patrí na popredné priečky v kvalite aj popularite smart produktov. Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods Pro potešia všetkých milovníkov hudby. Jednoducho ich pripojíte k svojmu iPhonu aj hodinkám Apple Watch, aby ste si mohli užiť počúvanie obľúbených pesničiek v špičkovej kvalite. Slúchadlá môžete používať v každom prostredí. Vďaka aktívnemu potlačeniu hluku vás nebude nikto a nič vyrušovať ani na tom najhlučnejšom mieste. V prípade potreby ľahko zapnete režim priepustnosti, čím okamžite získate prehľad o tom, čo sa okolo vás odohráva.


Handsfree volanie


O výbornú kvalitu zvuku sa stará každý jednotlivý komponent slúchadiel, ktoré dohromady tvoria len tie najkvalitnejšie materiály. Nechýba tu dvojica mikrofónov pre handsfree volanie alebo akcelerometer pre rozpoznanie pohybu či reči. Pomocou dotykového ovládania zvládnete meniť hlasitosť, preskakovať medzi skladbami aj vybavovať telefonáty. Pre dobitie stačí slúchadlá vložiť do dodávaného bezdrôtového puzdra, ktoré navýši ich výdrž z 4,5 hodiny až na 24 hodín počúvania, resp. z 3,5 hod na 18 hodín bezdrôtového hovoru.


 
 


Kľúčové vlastnosti:


  • Rôzne veľkosti silikónových nadstavcov
  • Aktívne potlačenie hluku
  • Bezdrôtové puzdro
  • Výdrž až 4,5 h alebo 24 h s puzdrom
  • Dotykové ovládanie
  • Akcelerometer na rozpoznanie pohybu a reči

 


Luxusné slúchadlá vám zaistia špičkovú kvalitu zvuku aj dlhú výdrž.

 


Aktívne potlačenie hluku


Slúchadlá vám zaistia perfektné počúvanie v každom prostredí. Dokážu dokonale potlačiť ostatné hluky, aby vás nikto a nič nevyrušovalo ani v tom najhlučnejšom prostredí.

 


Režim priepustnosti


Ak potrebujete povedomie o okolí, stačí aktivovať režim priepustnosti. Hodí sa napr. pri behaní, aby vás neprekvapilo prichádzajúce auto a nehrozilo riziko vzniku nehody.

 


Tri veľkosti silikónových nadstavcov


Na rozdiel od predchádzajúcich AirPods modelov nájdete u Pro verzie v balení tri veľkosti silikónových náušníkov. Vyberte si správny sebe na mieru, aby ste mali zaručené ešte pohodlnejšie a ničím nerušené počúvanie obľúbenej hudby.

 


Adaptívna ekvalizácia


Šikovná funkcia pozdvihuje slúchadlá na úplne novú úroveň. Adaptívna ekvalizácia zvládne automaticky doladiť vyznenie hudby na základe tvaru vašich uší. Vždy tak máte istotu kvalitného a konzistentného zážitku z počúvania, aby ste slúchadlá už po prvom nasadení nechceli nikdy odložiť.

 


Technická dokonalosť


Každý jednotlivý komponent slúchadiel, od mikrofónu cez zosilňovač až po čip H1, je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov a dodáva slúchadlám jedinečné vlastnosti, ktoré zaručene potešia aj tých najnáročnejších používateľov.

 


Odolnosť proti potu a vode


Hoci slúchadlá nie sú vhodné pri vodných športoch, pri cvičení sa rozhodne nestratia a pomôžu vám dodať ten posledný záblesk energie k intenzívnym výkonom. Majú krytie IPX4 proti potu a kvapkám vody.

 


Bezdrôtové nabíjanie


Zabudnite na zdĺhavé a nepraktické dobíjanie káblom. Kedykoľvek slúchadlám dochádza energia, jednoducho ich vložte do nabíjacieho puzdra a už po piatich minútach dobíjania získate dostatok energie k ďalšej hodine počúvania.

 


Puzdro v balení


Bezdrôtové puzdro nemusíte dokupovať samostatne, je totiž súčasťou balenia. Bez neho vydrží batéria 4,5 hodiny prehrávania hudby alebo 3,5 hodiny handsfree volania. S puzdrom sa táto doba predĺži na 24 hodín počúvania alebo 18 hodín hovoru.

 


Kompatbilné s iPhonom aj Apple Watch


Rovnako ako ostatné modely, aj AirPods Pro si skvele rozumejú s iPhonom aj hodinkami Apple Watch. Párovanie je jednoduché, rýchle a automatické a slúchadlá vám ihneď začnú prehrávať uložené pesničky.


Záruka 24 mesiacov
Partnumber MWP22ZM/A
Ďalšie parametre
do uší
do ucha (intraaural)
bezdrôtové - Bluetooth
bluetooth
Typ nabíjania Lightning, Bezdrôtové
nemá ovládání hlasitosti
Áno
Prijatie hovoru Áno
Áno
IPX4
Áno
Áno
Výdrž slúchadiel 4.5 hod.
Výdrž s nabíjacím puzdrom 24 hod.
Detské slúchadlá Nie
Akustický systém uzavřený
Ďalšie vlastnosti Hi-Fi
Meranie tepu Nie
biela
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 9.8 cm
Výška balenia 4.6 cm
Hĺbka balenia 9.8 cm
Váha balenia 0.2 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu