Šijací stroj Singer Promise SMC 1409/00 Promise

Výrobca: Singer , Kategória: Šijacie stroje
Kód tovaru: SINSMC1409

Endlom, kľukatý steh: Áno
Pružný steh: Nie
Dekoratívny steh: Áno
Overlockový steh: Nie
Aut. navliekanie nite: Nie
Šitie dvojihlou: Áno
Overlock: Nie
Počet programov/1: 9

Zistiť dostupnosť

Singer Promise SMC 1409/00 Promise


Nielen krajčírky ocenia elegantný šijací stroj Singer Promise SMC 1409/00 Promise na každodenné šitie, skvelo poslúži aj na príležitostné použitie. Na stabilnom pevnom kovovom ráme, ktorým sa stroj pýši, možno bez obáv prešívať tiež hrubšie textílie a riflovinu. Rýchlo si osvojiť jednoduché mechanické ovládanie nie je pritom žiadna veda. Zabudované osvetlenie žiarovkou vám posvieti na každý steh. Na ovládanie rýchlosti slúži ovládací pedál. Kompaktný rozmer a ľahká konštrukcia s váhou 4,9 kg dovoľujú stroj ľahko premiestňovať a ukladať do skrine, keď ho nebudete potrebovať.


Množstvo rôznych stehov


Na akýkoľvek druh šitia je k dispozícii 9 druhov stehov, základných aj dekoratívnych. Výber a dĺžka stehu prebieha jednoducho pomocou otočných voličov, je možné nimi otáčať oboma smermi a zvoliť si typ presne podľa potreby. Gombíkovú dierku zvládnete vyšiť ľahko pomocou 4 jednoduchých krokov a navyše bez otáčania látky. Na zapošitie využijete spätný chod. Výmena pätky prebieha rýchlo pomocou Snap-On mechanizmu. Na šitie niekoľkých vrstiev alebo hrubej látky je možné využiť vysoký zdvih prítlačnej pätky na jednoduchšie vkladanie textílie. Navíjanie cievky prebieha automaticky. Voľné rameno uľahčuje šitie nohavíc a rukávov, zahŕňa tiež schránku na príslušenstvo.

 Kľúčové vlastnosti:


  • Ponúka výber z 9 druhov stehov
  • Vo vyhotovení s pevným kovovým rámom
  • Výhodou je možnosť šitia dvojihlou
  • Vďaka voľnému ramenu môžete jednoducho šiť nohavice aj rukávy
  • Komfort šitia prináša zabudovaná žiarovka na osvetlenie
  • Príslušenstvo zahŕňa náhradné pätky, ihly, cievky a pod.

 


Šijací stroj Singer vybavený vertikálnym chytačom dovoľuje pohodlnú obsluhu a výber z 9 stehov.

 


Široký výber stehov


K dispozícii je mnoho druhov stehov, ktoré je možné navoliť otočným voličom. V ponuke nájdete steh priamy, kľukatý cik-cak (tzv. endel), viacnásobný cik-cak na prišívanie gumy, spojovací dekoratívny, slepý, kosáčikový alebo steh na prišívanie dĺžky sukní a nohavíc. Jedným gombíkom nastavíte požadovaný steh a druhým jeho dĺžku. Isto sa bude hodiť aj možnosť šitia gombíkovej dierky v 4 krokoch, pri ktorých nie je potrebné otáčať látkou a meniť polohu ihly. Nechýba ani páčka na spätné šitie.


 
 


Prítlačné pätky


Balenie zahŕňa rôzne druhy pätiek – zipsovú, univerzálne prítlačnú, na prišívanie gombíkov a na šitie gombíkových dierok. Ich výmena prebieha rýchlo vďaka mechanizmu Snap-On. Navliekanie nite uľahčuje biela plôška za očkom ihly. Určite uvítate možnosť šitia dvojihlou.

 


Bohaté príslušenstvo


Podľa potreby a podľa druhu šitej látky vyberiete silu ihly aj pätku. Sadu ihiel nájdete v príslušenstve. K dispozícii sú aj pätky, cievky, vodič okraja látky, krycia doska podávača. Nechýba ani štetec a skrutkovač.


Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Programy Áno
Počet programov/1 9
Nie
Áno
Áno
Nie
Svetlo Áno
mechanické riadenie
Nie
Dekoratívny steh Áno
Pružný steh Nie
Áno
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 4.9 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 23.0 cm
Výška balenia 35.0 cm
Hĺbka balenia 42.0 cm
Váha balenia 4.9 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu