Šijací stroj Singer Heavy Duty SMC 4423/00 Heavy Duty

Výrobca: Singer , Kategória: Šijacie stroje
Kód tovaru: SINSMC4423

Endlom, kľukatý steh: Áno
Pružný steh: Áno
Dekoratívny steh: Áno
Overlockový steh: Áno
Aut. navliekanie nite: Áno
Šitie dvojihlou: Áno
Overlock: Nie
Počet programov/1: 23

Zistiť dostupnosť

Singer Heavy Duty SMC 4423/00 Heavy Duty


Chodíte po obchodných domoch prekypujúcich oblečením, avšak nie vždy sa vám podarí nájsť práve to, čo hľadáte? Nezúfajte a zaobstarajte si skvelého pomocníka, vďaka ktorému sa oblečiete od hlavy po päty – šijací stroj Singer Heavy Duty SMC 4423/00 v sivom dizajne s bielymi a červenými detailami – ušite si vlastné modely presne podľa svojich predstáv, ktoré na nikom inom neuvidíte!


Šite pre celú rodinu, šite pre radosť!

 


Precízny dizajn = jednoduchá obsluha


Iste nájde každý vo svojej rodine predka, ktorý sa venoval alebo stále venuje šitiu, či už ako koníčku alebo ako nutnosti zo skorších dôb, keď v obchodoch nebolo možné kúpiť to, čo dnes. Spoločnosť Singer s dlhoročnou tradíciou predstavuje všetkým nadšeným šičkám ďalší model mechanického šijacieho stroja, ktorý váži iba 6,4 kg. Stabilnú konštrukciu predstavuje pevný kovový rám a vďaka rukoväti vám nebude robiť problém s ním manipulovať a prenášať ho podľa vašich potrieb. Zabudované osvetlenie vám zaistí stály a presný dohľad nad šitým kúskom. Vo voľnom ramene sa ukrýva praktická schránka na rozmanité príslušenstvo, nájdete v nej cievky, držiaky, párač, balenie ihiel, pätky, skrutkovač v tvare L a ďalšie. Nebudete musieť hľadať potrebné doplnky po zásuvkách, všetko máte prehľadne poruke.

 


Špičkový stroj na domáce šitie


Či silné alebo tenké látky, výkonný motor s razantnými 1 100 stehmi za minútu sa s ľahkosťou pobije s mnohými rôznymi materiálmi za každých okolností. Vaše kreatívne nápady tak super rýchlo prenesiete do látky pod vašimi rukami. Stroj ponúka širokú škálu stehov – 6 základných, 11 dekoratívnych, 5 pružných a 1-krokovú gombíkovú dierku.

 


Žiadne trápenie s navliekaním


Iste oceníte funkciu automatického navlečenia nite, šitie dvojihlou, polohovateľnosť ihly (3 polohy) a plynulú reguláciu dĺžky (max. 4 – 4,5 mm) a šírky (max. 4,6 – 5,0 mm) stehu. Stehy efektívne spevníte pomocou spätného chodu. Zle dostupné miesta, ako napríklad manžety, goliere, lemy a iné, úplne ľahko zapošijete s uvoľnenou pätkou, ktorú rýchlo vymeníte zásluhou Snap-on systému. Vďaka jednoduchej obsluhe tohto stroja sa aj nováčikovia rýchlo zaučia.


Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Programy Áno
Počet programov/1 23
Nie
Áno
Áno
Áno
Svetlo Áno
mechanické riadenie
Áno
Dekoratívny steh Áno
Pružný steh Áno
Áno
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 6.4 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 23.0 cm
Výška balenia 36.0 cm
Hĺbka balenia 47.0 cm
Váha balenia 6.4 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu