Sieťový rozvod LAN po 230V D-Link DHP-P601AV/FR (DHP-P601AV/FR)

Výrobca: D-Link , Kategória: Rozvody LAN po 230V
Kód tovaru: DLNDHPP601AVFR

Počet USB: 0
Vyhotovenie: priechodné
Wi-Fi Štandardy: nemá Wi-Fi
Wi-Fi: Nie
Rýchlosť LAN: 1 Gbit
Počet LAN portov: 1
Značky: D-Link

Zistiť dostupnosť

D-Link DHP-P601AV/FRVytvorte si doma sieť so štandardom HomePlug a užívajte si vysokorýchlostný internet po celej domácnosti. Pripojte aj prístroje, ktoré sú od smerovača vzdialené. Využite dodávané adaptéry Powerline zo sady D-Link DHP-P601AV/FR, v ktorej nájdete hneď dva adaptéry DHP-600AV PowerLine AV2 1 000 Gigabit. Zapojte ich do zásuvky a zaistite si okamžité a bezpečné pripojenie. O svoju zásuvku navyše neprídete, nakoľko oba adaptéry obsahujú priechodnú zásuvku s filtrom!


Rýchlosť až 1 000 Mb/s


Sada vám pomôže vytvoriť sieť s rýchlosťou až 1 000 Mb/s. Po zapojení adaptérov do zásuvky stačí stlačiť tlačidlo Simple ConnectSystém Plug & Play nevyžaduje ďalšie inštalácie, ihneď po stlačení tlačidla preto dôjde k nadviazaniu zabezpečeného pripojenia. Nájdete tu gigabitový ethernetový port, ktorý spoľahlivo poslúži aj pri používaní HD médií. Vďaka systému úspory energie navyše zariadenie pracuje veľmi efektívne a dokáže vám ušetriť až 85 % energie oproti bežným adaptérom.


Základná sada s dvoma adaptérmi ponúkne rýchlosť až 1 000 Mb / s.

  


Technológia HomePlug AV2


S technológiou HomePlug AV2 si budete môcť užívať internetové pripojenie v každej miestnosti, dokonca aj v miestach, ktoré sú od smerovača vzdialené. Zapojte adaptér do elektrickej zásuvky a ľahko a rýchlo pripojíte svoj stolný počítač, konzolu alebo prehrávač priamo k adaptéru, bez potreby ďalších káblov.  


Praktické využitie


Adaptéry využijete všade tam, kde sa musíte vysporiadať s väčšou vzdialenosťou od smerovača. PowerLine prepája počítače aj ďalšie zariadenia cez elektrickú zásuvku. Stačí adaptér zapojiť do zásuvky, vybrať káblové zariadenia a ihneď si môžete začať užívať vysokorýchlostné pripojenie. 


Jednoduché nastavenie


Zariadenie je vybavené funkciou Plug & Play, nemusíte teda nič zložito inštalovať a nastavovať. Stačí, keď ho pripojíte priamo do zásuvky a máte hotovo. Priamo na adaptéri nájdete tlačidlo pre šifrovanie dát, aby bol ich prenos úplne bezpečný. 


Režim úspory energie


Aktivujte úsporný režim a používajte sadu s minimálnou spotrebou. V porovnaní s ďalšími adaptérmi dokáže toto zariadenie usporiť až 85 percent energie.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber DHP-P601AV/FR
Ďalšie parametre
1
1 Gbit
Nie
Wi-Fi Štandardy nemá Wi-Fi
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 14.0 cm
Výška balenia 10.0 cm
Hĺbka balenia 21.1 cm
Váha balenia 0.6 kg
Více informací Méně informací