Siemens

 

Spoločnosť Siemens bola založená v roku 1847 ako menšia dielňa v Berlíne. Časom rozvinula v globálny elektrotechnický koncern, pôsobiaci v oblasti priemyslu, informačných technológií, v energetike a zdravotníctve. V Českej republike sa s touto značkou stretávame už dlhšie než 120 rokov.

Ľudia, vytvárajúci image tejto slávnej značky, pracujú na rozvoji špičkových technológií, kvality, spoľahlivosti a inováciách, čo sa odráža aj na rade ocenení, ktoré v Čechách i na Slovensku Siemens už získal. Veď začiatkom minulého storočia to bol práve Siemens, kto pripojil vtedajšie Československo do európskej telegrafnej siete či o niekoľko desaťročí neskôr uviedol na trh prvý mobilný telefón s farebným displejom na svete, a naštartoval tak éru smartfónov ako ich poznáme dnes.

Pri výbere domácich spotrebičov môžete u značky Siemens naraziť najmä na produkty zamerané na varenie a pečenie (pečúce a parné rúry, varné dosky, odsávače pár, mikrovlnné rúry, a i.), pranie a sušenie, umývanie, chladenie (mraziace boxy, chladničky, vinotéky) či výrobky spríjemňujúce vaše chvíle odpočinku pri káve (kávovary, plno/poloautomaty na espresso). To však ale ani zďaleka nie je všetko…

Zoradiť:
Zoradiť: