Získajte spätný bonus až 240 € za nákup práčky, sušičky a chladničky Siemens

Šetrite na Vianoce už teraz. Využite spätný bonus na nákup vybraných spotrebičov značky Siemens. Získate nielen špičkový spotrebič, ale aj bonus v hodnote až 240 €. Túto výšku dosiahnete tým, že kúpite 3 spotrebiče zaradené do akcie.

 

Chladnička Siemens KG49EAICA poskytuje svojou XL šírkou 70 cm dostatočný priestor na veľký nákup, pripravené chlebíčky alebo fľaše prosecca. Veľká zásuvka bigBox v mrazničke uschová napríklad narodeninovú tortu. Pripravte večierok vo veľkom štýle. O oblečenie sa skvelo postarajú práčka a sušička Siemens. Práčka Siemens WM14US60EU má systém i-Dos, ktorý ušetrí čas aj peňaženku. Prací gél je dávkovaný automaticky podľa množstva bielizne a jeho znečistenia. Sušička Siemens WT47XMH1EU má zabudovaný systém Home Connect. Ovládať ju môžete aj z práce. Ak máte menšiu kúpeľňu, využite skvelú práčku so sušičkou Siemens WN44G200EU, ktorá má XXL bubon s veľkosťou 70 l. Navyše je to exkluzívny model, ktorý kúpite iba v DATARTe.

 

Chcete získať spätný bonus za nákup vybraných spotrebičov značky Siemens v hodnote až 240 €? Postupujte nasledovne:

  1. Kúpte vybraný spotrebič značky Siemens v čase konania akcie, ktorá platí na práčky, sušičky a chladničky.
  2. Zaregistrujte výrobok zaradený do akcie kúpený v období 1. 10. – 15. 12. 2021 a vyplňte všetky požadované údaje na stránkach výrobcu, kde nájdete aj kompletné pravidlá akcie. Doregistrácia je možná do 31. 12. 2021.
  3. Po splnení podmienok vám bude na váš účet zaslaný cashback v termíne, ktorý je uvedený v pravidlách súťaže.

 

Akcia platí od 1. 10. do 15. 12. 2021.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: