Set zubných kefiek Philips HX6352/42

Výrobca: Philips , Kategória: Elektrické zubné kefky
Kód tovaru: PHIHX635242SET

SMART: Áno
Orálne centrum: Nie
Ústna sprcha: Nie
Úložný priestor: Nie
Zdroj energie: akumulátorový (Li-On)
Značka kvality dTest: Nie
Typ: sonická
Počet sterov za minútu: 62000

Zistiť dostupnosť

Philips HX6352/42, ružová


Každý rodič vie, aké je niekedy ťažké prinútiť svoje ratolesti k pravidelnému a správnemu čisteniu zúbkov. Set sonických zubných kefiek Philips HX6352/42 s pripojením na Bluetooth® a zábavnú aplikáciu Philips Sonicare For Kids to veľmi uľahčí. Až 98 % rodičov potvrdzuje, že s kefkou a aplikáciou Sonicare For Kids, si deti čistia zuby rady, dlhšie a predovšetkým správne. Prístroj ponúka dva režimy čistenia a to nízku, pre deti od 3 rokov a vyššiu intenzitu pre deti od 7 rokov. V balení sú dve veľkosti pogumovaných hlavíc. Štandard pre deti od 7 rokov a Mini pre deti od 3 rokov a vyššie. Súčasťou je tiež 10 samolepiek s postavičkou Sparklyho, ktoré možno na kefke meniť. Starostlivosť o zuby sa tak stáva nekonečnou hrou.


 


Kľúčové vlastnosti:


 • Technológia Bluetooth®: čistenie zubov sa stáva hrou pomocou aplikácie Philip Sonicare for Kids s postavičkou Sparkly
 • Funkcia KidTimer a KidPacer: získavanie správnych návykov a sledovanie dĺžky času čistenia
 • 2 režimy pre deti od 3 a od 7 rokov
 • 2 veľkosti pogumovaných kefových hlavíc
 • Až o 75 % účinnejšia, než bežná manuálna kefka: viac než 500 sterov za sekundu
 • Vymeniteľné samolepky na kefku
 • Ergonomický dizajn

Prepojením kefky za pomoci Bluetooth® s aplikáciou už nebudete musieť svoje ratolesti prehovárať k čisteniu zubov. Odteraz sa pre nich stane hrou a naučia sa správne hygienické návyky pre celý život.


 


Dokonale čisté zúbky vďaka sonickej technológii 


Za pomoci sonickej technológie dochádza k dokonalým výsledkom starostlivosti o zuby aj ďasná. Produkt vykoná až 62 000 pohybov za minútu a tým sú kompenzované prípadné nedostatky, zatiaľ čo sa deti učia perfektnú techniku čistenia. Pomocou prudkého prúdenia tekutiny nie je vynechaná starostlivosť o medzizubný priestor a používanie Philips HX6352/42 je tak až o 75 % účinnejší, než bežná manuálna kefka.


  


Funkcia Quadpacer


S funkciou Quadpacer v aplikácii je možné sledovať, kedy presne sa započalo s čistením, prerušením a koncom činnosti. V prípade, že sa vám ale nechce každý deň aplikáciu spúšťať, napriek tomu chcete pokroky sledovať, stačí využiť integrovanú pamäť a časové tlačidlo na kefky. Informácie sa do neho ukladajú až pre 20 čistení. Potom opäť spustíte aplikáciu a všetky údaje sa synchronizujú s kalendárom. Zároveň je možné využiť všetky odmeny za správne čistenie.


  


Ideálna technika a dĺžka 


Funkcia KidTimer a Kid Pacer vám napomôžu s postupným predlžovaním dĺžky čistenia, ktorá by podľa zubných odborníkov mala byť po dobu dvoch minút. Za pomoci obrázkových pokynov, ktoré sú pre jednotlivé časti ústnej dutiny sa tí najmenší postupne učia aj správnej technike jej údržby. Za pokroky získavajú odmeny od Sparklyho.


  


Hravé samolepky


Deti sú od prírody kreatívne a hravé. Preto spoločnosť Philips ku kefkám pridala 10 ks výmenných samolepiek. Deti si tak môžu meniť ich dizajn, podľa ľubovôle. V aplikácii je navyše možné pracovať so vzhľadom animovanej postavičky.


  
 


Interaktívna aplikácia Philips Sonicare for Kids 


Sparkly je postavička, ktorá v aplikácii Philips Sonicare for Kids, hrou motivuje deti k správnemu čisteniu zubov aj ďasien a učia ich tak hygienickým návykom, ktoré im pretrvajú po celý život. Prepojenie kefky s aplikáciou je veľmi jednoduché za pomoci Bluetooth® s tabletom či mobilným telefónom. Zariadenie je kompatibilné s operačnými systémami Android aj iOS. Aplikácia zaznamenáva a hodnotí aj výkon čistenia a dĺžku. Za správne výsledky sú deti od Sparklyho odmenené tým, že je šťastnejší. Môžu odomykať ďalšie príslušenstvo a získavať preň jedlo, ktoré má rád.  


 


2 režimy čistenia


Produkt porastie spoločne s vašou ratolesťou. Poskytuje totiž režim s nižšou intenzitou, ktorý je vhodný od 3 rokov a vyššou intenzitou, ktorý je určený pre deti od 7 rokov.


  


Chráni rastúce zúbky


Aby bola starostlivosť o rastúci chrup jemná a šetrná, sú hlavice kefiek pogumované a bránia tak jeho poškodeniu.


  


2 veľkosti kefových hlavíc 


Súčasťou balenia sú dve veľkosti kefových hlavíc, takže je starostlivosť o malé zúbky maximálne účinná a bezpečná. Hlavica so štandardnou veľkosťou je pre deti od 7 rokov, zatiaľ čo mini veľkosť je na použitie od 3 rokov.


  


Ergonomický dizajn


U tohto typu výrobku je veľmi dôležitý ergonomický dizajn, predovšetkým preto, aby s čistením mohli rodičia zo začiatku pomáhať a deťom sa ľahko používal. Špeciálne navrhnuté telo to umožňuje a ľahko sa s ňou manipuluje aj pri odkladaní, či aplikácii pasty.


 

 


Obsah balenia:


 • 1× sonická kefka Sonicare for Kids s Bluetooth®
 • 1× detská hlavica Standard (7+)
 • 1× detská hlavica Mini (3+)
 • 1× nabíjačka
 • 10× samolepka

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ sonická
Počet sterov za minútu 62000
Úložný priestor Nie
Ústna sprcha Nie
Zdroj energie akumulátorový (Li-On)
Časovač Áno
Áno
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 13.5 cm
Výška balenia 7.0 cm
Hĺbka balenia 11.5 cm
Váha balenia 0.5 kg
Více informací Méně informací