Set výrobkov Samsung NV7B4455UAB/U3 + NZ64M3707AK/OL

doprava zadarmo
Výrobca: Samsung , Kategória: Sety vstavaných spotrebičov
Kód tovaru: SAMNV7B4455UABSET

Indukčná varná doska Samsung NZ64M3707AK/OL čierna
Rúra Samsung NV7B4455UAB/U3 čierna

Naša cena s DPH:

979.00

Na splátky od: 30 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Obsah tohto setu

Samsung NV7B4455UAB/U3, čierna


Spoločnosť Samsung vytvorila parnú rúru NV7B4455UAB/U3, ktorá sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašej kuchyne. Slúži na vstavanie, takže bude mať v kuchynskej linke pevné miesto, aby ste ju mohli pohodlne používať, kedykoľvek chcete pripraviť obed alebo zákusok. Priestranný interiér s kapacitou 76 litrov navyše môžete rozdeliť vďaka rozloženiu Dual Cook, pokiaľ nepotrebujete celý priestor používať súčasne. Na bezpečnú manipuláciu s plechmi a riadom slúžia teleskopické výsuvy. Bohatá ponuka programov zahŕňa aj funkciu Natural Steam na zdravé a chutné varenie v pare. Aby boli pokrmy rovnomerne prepečené bez pripálených rohov, aktivujte systém AirSous Vide.


 


Kľúčové vlastnosti:


 • Veľký priestor 76 litrov je možné rozdeliť na samostatne fungujúce zóny
 • Pečenie v pare Natural Steam pre výborné výsledky
 • Pripojenie cez Wi-Fi a pohodlné ovládanie na diaľku cez aplikáciu
 • Rúra zostáva stále ako nová vďaka pyrolytickému čisteniu
 • Systém AirSous Vide pomôže každý pokrm rovnomerne prepiecť


Vstavaná parná rúra vám pomôže pripraviť lahodné obedy aj dezerty pre rodinu alebo návštevu.

 


Moderné varenie v prispôsobiteľnom dizajne a maximálna flexibilita využitia vnútorného priestoru


Zažite doposiaľ netušenú kuchynskú flexibilitu s parnou rúrou Samsung NV7B4455UAB/U3 a prémiovou funkciou Dual Cook, umožňujúcou použiť horné i dolné zóny ohrevu buď spoločne alebo samostatne, nezávisle od sebaPre každú z nich potom budete môcť nastaviť vlastnú teplotu a dobu pečenia, takže zatiaľ čo v jednej budete napríklad zapekať cestoviny na obed, v tej druhej bez ťažkostí pripravíte napríklad koláč k popoludňajšej káve.

 


Rúra, ktorá sa s tým (ne)pára


Chcete si užívať šťavnaté a zároveň chrumkavé dobroty bez toho, aby ste museli myslieť na možný neblahý vplyv na vaše zdravie? V tom prípade stačí využiť služby funkcie Natural Steam. Jednoducho vložte špeciálny podnos do spodnej časti rúry, nalejte do neho vodu a sledujte, ako sa v priebehu varenia vytvorí vo vnútornom priestore rúry para, zachovávajúca prirodzenú vlhkosť všetkých potravín, takže i po príprave zostanú maximálne šťavnaté a nádherne chrumkavé.

 


Presne podľa vášho vkusu


Vycibrite interiér vašej kuchyne do posledného detailu. Zvoľte si niektoré zo štýlových prevedení a farieb dizajnovej rúry od spoločnosti Samsung a vytvorte si prostredie, v ktorom bude radosť zdieľať pôžitky nielen z vychutnávania si jedál, ale i zo samotnej prípravy.

 


Udrží optimálnu teplotu behom prípravy


V priebehu varenia v rúre sú často delikátne potraviny vystavené vysušeniu či pripaľovaniu v dôsledku úniku vody v nich obsiahnutej. Systém Air Sous Vide je však pripravený zaznamenať teplotu v každom rohu rúry a dlhodobo uchovávať stabilnú teplotu. Vy sa tak môžete tešiť z perfektne pripravených pokrmov s dokonalým stavom prepečenia a textúrou, nech už ich budete pripravovať v akejkoľvek časti vnútorného priestoru rúry.

 


Inteligentné varenie


Dodržujete špeciálnu diétu, máte nejaké potravinové alergie alebo sa len jednoducho chcete stravovať zdravšie? Využite praktické služby aplikácie SmartThings Cooking, ktorá sa naplno dokáže prispôsobiť vašim špecifickým obmedzeniam a preferenciám a ponúkne vám personalizované recepty i menu hoci aj na týždeň dopredu. Výrazne vám tak zjednoduší nielen samotné plánovanie jedál, ale i nákupy.

 


Dokonale žiarivá čistota bez drhnutia


Udržujte svoju rúru v žiarivej čistote bez toho, aby ste museli riskovať jej poškodenie s použitím prehnanej sily počas drhnutia. Systém pyrolytického čistenia sám zohrieva vnútorný priestor rúry tak, že všetky zvyšky po varení a mastnote dokonale spáli. Jediné, čo treba následne urobiť, je zotrieť popol vlhkou handričkou a môžete tak čas, ktorý by ste inak trávili čistením, venovať dôležitejším veciam.

 


Zmeria teplotu vašich pokrmov


Ako najlepšie zistiť, či je jedlo pripravované v optimálnych podmienkach? Kontrolou vnútornej teploty. A presne o to sa postará funkcia Food Probe, prinášajúca dokonalé prepečenie i väčších porcií bez toho, aby ste museli manuálne otvárať dvierka a tým strácať čas, energiu a teplo, ktoré sa môžu hromadiť vo vnútornom priestore.

 


Tiché a decentné privieranie


Dajte zbohom zbytočnému hluku. Dômyselné riešenie Soft Close Door pozostáva z mechanizmu, vďaka ktorému integrované pánty brzdia prudký pohyb a spomalia ho pre tiché a plynulé zatváranie dvierok.

 


Monumentálna kapacita umožní uvariť viac


Nebojte sa experimentovať s rúrou, ktorá ponúka dostatok vnútorného priestoru pre všetky vaše nápady. Veľká kapacita 76 litrov vám poskytne mimoriadnu flexibilitu, kedy do nej budete môcť umiestniť naozaj veľké porcie jedla, čo sa bude hodiť v prípadoch rodinných osláv alebo pri príprave krabičkového menu na celý týždeň. Pripravujte hneď niekoľko jedál naraz alebo dovnútra vložte a dokonale prepečte aj obrovské pokrmy – napríklad celú morku či obrí hrniec s vývarom.

 


Ekologická spotreba


Šetrite životné prostredie a začnite variť úspornejšie. Rúra od spoločnosti Samsung sa môže pýšiť energetickou triedou A+, ktorá v kombinácii s režimom Eco Convection zabezpečuje čo najúspornejšiu prevádzku i zníženie škodlivých emisií CO2. A v neposlednom rade poteší aj vašu peňaženku pri platení účtov za energie.

 


Jednoduchá manipulácia s plechmi


Vkladajte a vyberajte pripravované pokrmy oveľa jednoduchšie. Inovatívne teleskopické lišty boli navrhnuté tak, aby manipuláciu aj s veľkými hrncami a ťažkými panvicami maximálne uľahčili. Počas vkladania a vyberania vytvárajú podstatne menšie trenie jednotlivých plôch – jedlo tak budete môcť obracať a dochucovať aj bez väčšej námahy.


Samsung NZ64M3707AK/OL


Varte rýchlo, pohodlne a inteligentne s indukčnou varnou doskou Samsung NZ64M3707AK/OL. Široká je 59 cm a ponúka 4 varné zónyextra široké posuvné ovládanie a niekoľko praktických funkcií. Na rýchlejšie varenie s dodatočným výkonom využijete funkciu Power Boost a výber vhodnej veľkosti riadu vám uľahčí Auto Pan Detector. Vaše varenie tak bude efektívnejšie a energeticky úspornejšie. Nechýba ani funkcia Quick Stop, ktorá umožňuje okamžité vypnutie varných zón jediným dotykom.


Ani na bezpečnosť Samsung samozrejme nezabúda. Zvyškové teplo využijete nielen na udržanie teplých pokrmov, ale predídete aj nepríjemnému popáleniu. Pomocou detského zámku uzamknete celý ovládací panel a ak zabudnete pred vaším odchodom z domu vypnúť varnú dosku, vypne sa automaticky sama, akonáhle zistí, že sú na nej varené pokrmy príliš dlho.
 


Kľúčové vlastnosti:


 • 59 cm široká indukčná varná doska so 4 varnými zónami
 • Rýchlejšie varenie s dodatočným výkonom Power Boost
 • Auto Pan Detector upozorní na nevhodnú veľkosť riadu
 • Extra široký LED ovládací panel s posuvným ovládaním
 • Funkcia Quick Stop umožní rýchle vypnutie varných zón jediným dotykom
 • Detský zámok, indikátor zvyškového tepla a automatické vypnutie

 


 Rýchle a pohodlné varenie s indukčnou varnou doskou Samsung NZ64M3707AK/OL.

 


Citlivé a intuitívne ovládanie s LED panelom


Jednoduchšie to už byť ani nemôže. Vychutnajte si varenie s inovatívnou technológiou indukčnej varnej dosky NZ64M3707AK od spoločnosti Samsung, ktorá je vybavená až takmer dvojnásobne širším LED ovládacím panelom pre ešte komfortnejšie varenie. Precízne nastavovanie teploty odteraz zvládnete len letmým dotykom prstov a upravovať môžete úroveň tepla pre každú dosku samostatne. Takto budete mať všetko dokonale pod kontrolou a vyhnete sa zbytočným nehodám s pripálením, alebo nerovnomernému zohrievaniu.

 


Rýchla stopka


Už žiadne nehody v kuchyni. Blížiacu sa pohromu môžete veľmi rýchlo zastaviť prostredníctvom šikovnej funkcie Quick Stop, vďaka ktorej jediným dotykom prsta okamžite vypnete všetky tepelné zóny. To sa vám zíde najmä vtedy, keď sa vám začne nečakane pripaľovať jedlo alebo kypieť mlieko. Záchrannú brzdu počas varenia budete mať takto vždy poruke.

 


Ohriate do 10 minút


Niekedy nám na prípravu jedla ostáva veľmi málo času. Počas rušnejších dní, kedy nič nestíhate, určite oceníte výhody funkcie Power Boost, ktorá každej varnej zóne dodáva extra výkon pre ešte rýchlejší ohrev pokrmov. Takto dokážete servírovať polievku či zdravú kašu v priebehu niekoľkých minút a poskytnú sebe i vašim blízkym skutočne bleskovo pripravené pokrmy.

 


Pozor, horúce!


Varná doska Samsung vám spoľahlivo naznačí, ktoré plochy sú ešte príliš horúce na dotyk. Zreteľná digitálna signalizácia v podobe veľkého červeného písmena „H“ bude svietiť do tej doby, kým doska nevychladne natoľko, aby bola opäť vhodná na používanie. Indikátor zostatkového tepla sa teda vždy postará o bezpečnú manipuláciu pri varení, čo je dôležité najmä v prípadoch, keď sú vo vašej blízkosti deti.

 


Asistent pre väčšiu úsporu energií


Vybrať ten správny hrniec či panvicu je niekedy hotové umenie. Indukčná varná doska Samsung disponuje dômyselným riešením Auto Pan Detector, ktorý sám vyhodnocuje, či sú použité nádoby vhodné pre danú tepelnú zónu. Ak napríklad vybraná panvica nebude pokrývať viac ako 60 % plochy, poradca vás ihneď upozorní. Takto budete môcť minimalizovať zbytočné plytvanie energiami a využívať varnú dosku oveľa efektívnejšie.

 


Dômyselný systém ochrany voči popáleniu


Zvedavé detské rúčky radi preskúmavajú aj varnú dosku v kuchyni. Aby ste predchádzali prípadným nehodám a popáleniu, aktivujte detský zámok – ten uzavrie celú plochu varnej dosky tak, že sa nezapne ani pri opakovaných dotykoch. Postará sa tak o maximálne bezpečie vašich ratolestí a vy si nemusíte robiť starosti, keď sa napríklad budú hrať v blízkosti sporáka.

 


Samostatné vypínanie


Varíte, ale kvôli pracovnému telefonátu ste sa pozabudli a vaša polievka ostala ponechaná svojmu osudu? Nie tak celkom – indukčná doska Samsung je totiž vybavená špeciálnym intuitívnym systémom, ktorý pri dlhšom nepoužívaní začne automaticky vypínať všetky tepelné zóny. Slúži to predovšetkým ako preventívna ochrana pred vznikom požiaru, pripálenia alebo iných nehôd.


Indukčná varná doska Samsung NZ64M3707AK/OL čierna

Rúra Samsung NV7B4455UAB/U3 čierna

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Spotrebiče v súprave indukčná doska, vstavaná rúra
Objem rúry 76 l
A+
pyrolýza
Vysúvanie plechov s teleskopickým vysúvaním
Funkcia rúry časovač/minútka, detská poistka, prídavná para, tlmené zatváranie dvierok, gril
Typ varnej dosky indukcia
4
220 – 240 V/400 V
dotykové
Funkcia varnej dosky časovač/minútka, detská poistka, Booster, signalizácia zvyškového tepla
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 66.0 cm
Výška balenia 65.6 cm
Hĺbka balenia 66.0 cm
Váha balenia 38.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu