Set výrobkov LG F4WV910P2E + RC91V9AV4Q

doprava zadarmo
15% zľava
15%
Výrobca: LG , Kategória: Sety práčka+sušička
Kód tovaru: LGGF4WV910P2ESET3

Práčka LG F4WV910P2E biela
Sušička bielizne LG RC91V9AV4Q biela

1 418.00 €

Ušetríte: 15 % = 220.50 €

Naša cena s DPH:

1 197.50

Na splátky od: 36 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Obsah tohto setu

LG F4WV910P2E, biela


Váš šatník si zaslúži to najlepšie. A práčka LG F4WV910P2E mu to rada dopraje. Dostala totiž do vienka umelú inteligenciu AI DD™, ktorá zvolí najvhodnejšiu kombináciu prácach pohybov na základe údajov z 20 000 rôznych pracích cyklov. Okrem toho tiež značne ušetríte, pretože o chod práčky sa stará úsporný invertorový Direct Drive™ motor.


14 programov k vašim službám


Práčka pojme až 10,5 kg bielizne a na jej vypranie si pripravila hneď 14 pracích programov. Nájdete medzi nimi napríklad program Bavlna, Zmiešaná bielizeň, Tiché pranie či Syntetika. Na jemné oblečenie sa hodia programy Jemná starostlivosť, Ručné pranie/Vlna. Po pribehnutí z tréningu zasa určite oceníte program Športové oblečenie. Práčka je tiež vybavená parným praním Steam™, takže v jej programovej ponuke nechýba parný program Pre alergikov, ktorý z vašej bielizne odstráni až 99,9 % alergénov. Kedykoľvek budete chcieť, môžete ponuku pracích programov rozšíriť o nové pracie cykly. Stačí si stiahnuť aplikáciu LG ThinQ, ktorú môžete okrem iného využiť aj na zapnutie spotrebiča na diaľku.

Kľúčové vlastnosti:


  • Invertorový Direct Drive™ motor s 10-ročnou zárukou
  • AI DD™: optimálna voľba pracích pohybov
  • Steam™: parný program pre alergikov
  • TurboWash™ 360°: vyprané za 39 minút
  • LG ThinQ + Wi-Fi: načítanie programu a inteligentné funkcie/diagnostika


Ponáhľate sa a potrebujete rýchlo vyprať? TurboWash™ 360° to zvládne za 39 minút!

10-ročná záruka na invertorový Direct Drive™ motor


Medzi hlavné prednosti invertorového Direct Drive™ motora patrí maximálna úspora, spoľahlivosť a minimálna hlučnosť. Navyše skvele perie – dokazuje to dokonalá ovládateľnosť a 6 pracích pohybov. LG vám naň poskytne 10-ročnú záruku.
Bez vibrácií, bez hluku


Presne tak pracuje invertorový Direct Drive™ motor, ktorý spotrebič poháňa. Je umiestnený priamo na osi bubna práčky, takže je efektívny, spoľahlivý a dlho vydrží. Spotreba vody pri praní dosahuje na tento model 53 litrov na 1 cyklus, spotreba energie predstavuje 53 kWh na 100 cyklov. Práčka sa preto oprávnene radí do najúspornejšej energetickej triedy A. Spokojní budete aj s hlučnosťou pri odstreďovaní, ktorá nepresahuje 71 dB.

Nechajte to na ňu


Technológia AI DD™ sa o všetko postará a poskytne vášmu oblečeniu až o 18 % lepšiu ochranu tkanín ako bežné práčky. Rozpozná totiž hmotnosť bielizne, detekuje jemnosť vlákien a podľa toho následne vyberie optimálne pracie pohyby. Pranie je priaznivejšie, čím predlžuje životnosť vašich obľúbených kúskov.Testované spoločnosťou Intertek v marci 2019. Program Bavlna s náplňou 2 kg spodnej bielizne v porovnaní s programom Bavlna (model LG FC1450S2W). Výsledky sa môžu líšiť v závislosti na okolitých podmienkach.  Vyprané za 39 minút


Čo všetko sa dá stihnúť za 39 minút? Trebárs vyprať bielizeň! Neveríte? Potom vás technológia TurboWash™ 360° presvedčí o opaku. Bielizeň sprchuje čistou vodou pomocou 3D multi-spray trysiek v 4 smeroch, takže voda pokryje každý centimeter bielizne v bubne. Výsledkom je dokonale čisté oblečenie bez poškodenia tkanín už za 39 minút.Testované spoločnosťou Intertek v marci 2019. Na základe testovacieho protokolu IEC 60456, verzia 5.0. Program TurboWash 39 s s 5 kg náplňou podľa IEC v porovnaní s bežným pracím programom Bavlna so zapnutou prídavnou funkciou TurboWash (modely (F4V9RWP2W a FC1450S2W). Výsledky sa môžu líšiť v závislosti na okolitých podmienkach.  Zatočte s alergiami


Zdatným pomocníkom vám bude parná technológia Steam™. Počas jediného cyklu zničí až 99,9 % alergénov a prachových roztočov, čím všetkým alergikom významne uľaví od prejavov alergií či respiračných ochorení. Okrem toho možno paru využiť ako prídavnú možnosť na ďalších 6 pracích cyklov. Zostáva už len doplniť, že parný program Pre alergikov je certifikovaný organizáciou BAF (British Allergy Foundation).

Vsaďte na trojité A


Tento model sa hneď v troch kategóriách zaradil do najvyššej triedy A. Ide o kategóriu energetickej účinnosti, výkonu odstreďovania a hlučnosti.1) Na základe interného laboratórneho testu spoločnosti LG podľa normy EN60456: 2016/prA2019 & prTS50707 a modelu F6V7RWP1WE. 2) Energetická účinnosť, odstreďovanie a hlučnosť sú v súlade s nariadením EÚ 2019/2014. 3) Výsledky sa môžu líšiť podľa prostredia používania.Ovládajte práčku na diaľku


Je to jednoduché, stiahnete si do svojho inteligentného telefónu aplikáciu LG ThinQ a už môžete práčku ovládať odkiaľkoľvek. Zároveň získate možnosť obohatiť programovú ponuku o nové pracie cykly či najnovšie inovácie. Ak máte doma tiež sušičku LG, cez Wi-Fi pripojenie ju spárujte s práčkou a minimalizujte tak chyby pri výbere cyklu sušenia.Podpora inteligentných domácich zariadení, ktoré sú kompatibilné s technológiami Alexa a Google Assistant, sa môže líšiť v závislosti od krajiny a vašom individuálnom nastavení inteligentnej domácnosti. Odporúčaná maximálna kapacita sa môže líšiť na každý prací program, ďalšie podrobnosti nájdete v príručke používateľa.  Elegancia a odolnosť


LG vybavilo práčku odolnými dvierkami z tvrdeného skla a bubnom s nerezovými lopatkami. Ich hlavnou prednosťou je zníženie možnosti kontaminácie oblečenia baktériami. Zmenou si prešiel displej, ktorý je teraz viditeľnejší, a volič programov, ktorý sa dočkal nielen zväčšenia, ale aj kovového povrchu. * Testované spoločnosťou Intertek v júli 2013. Počiatočné hodnoty P.aeruginosa na nerezovej oceli boli po 12 dňoch o 99 % nižšia. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti na okolitých podmienkach.LG RC91V9AV4Q sušičkaLG RC91V9AV4Q, biela


Trávite veľa času vešaním bielizne? Čerstvo vypraté odevy zverte radšej do starostlivosti sušičky LG RC91V9AV4Q s duálnym invertorovým tepelným čerpadlom (Dual Inverter Heat Pump™). Získa si vás úsporou energie a času, ktorý môžete venovať niečomu príjemnejšiemu. S kapacitou 9 kg spoľahlivo usuší bielizeň všetkým členom domácnosti.


Zamerané na pohodlie


Vo výbave sušičky nájdete 14 programov vrátane programu Športové oblečenie, Vlna alebo Jemná bielizeň. Na posteľnú bielizeň sa výborne hodí program Prikrývky, uteráky zase spoľahlivo usuší program s výrečným názvom Uteráky. Ak máte v rodine alergika, poteší vás program Pre alergikov, ktorý redukuje alergény a sterilizuje baktérie. Bleskurýchle usušenie všetkých obľúbených kúskov zabezpečí program Rýchly 30. Na ovládanie sušičky využijete veľký kovový volič a dotykový LED displej. Komfort pri používaní ešte zvyšuje možnosť sušičku kompletne nastaviť odkiaľkoľvek pomocou aplikácie LG ThinQ a Wi-Fi pripojenia.

Kľúčové vlastnosti:


  • Invertorový motor a duálny invertorový kompresor s 10-ročnou zárukou
  • EcoHybrid™: úspora energie, alebo času
  • Automatické čistenie kondenzátora
  • program Pre alergikov: redukcia až 99,9 % alergénov
  • LG ThinQ + Wi-Fi: možnosť párovania práčky a sušičky LG


Sušička bielizne LG RC91V9AV4Q s technológiou EcoHybrid™ vám pomôže ušetriť čas, alebo energiu.


 


 


Preverená kvalita


Stavte na kvalitu preverenú nezávislým testom! Tento spotrebič sa totiž pýši značkou kvality dTest. Získate tak do domácnosti toho najspoľahlivejšieho pomocníka. 


 


 


Dvojitá 10-ročná záruka


Spoločnosť LG vám poskytne 10-ročnú záruku na duálny invertorový kompresor a 10-ročnú záruku na invertorový motor.


 


 
Šetrite životné prostredie


Sušička LG je svetovo prvou TÜV certifikovanou sušičkou. Certifikácia TÜV Green Product oceňuje úsilie o minimalizáciu dopadov na životné prostredie. Vnútri spotrebiča sa ukrýva Dual Inverter Heat Pump™ s pokročilou technológiou. Dočkáte sa vyššej úspory energie aj viac voľného času. Spotreba energie dosahuje pri tomto modeli 194 kWh za rok, vďaka čomu sa radí do energetickej triedy A+++. Maximálna hlučnosť pri sušení nepresahuje 62 dB.


LG RC91V9AV4Q duální invertorové čerpadlo
  Chcete šetriť čas, alebo energiu?


Či už je pre vás prioritou suchá bielizeň v rekordnom čase, alebo šetrenie rodinného rozpočtu, bude vám vždy k dispozícii technológia EcoHybrid™. Dokonale sa prispôsobí vášmu životnému štýlu a ponúkne vám výber z dvoch režimov – Energia, alebo Čas. Ak zvolíte prvú z nich, počítajte s maximálnou efektivitou a úspornosťou sušenia. Ak padne vaša voľba na režim Čas, usušíte bielizeň rýchlejšie a ušetríte vďaka tomu až 16 % času sušenia.*Testované spoločnosťou Intertek, hmotnosť 9 kg. Podľa štandardov IEC, program Bavlna, rozdiel medzi režimom Čas a Energia. (RC90U2AV3W).  Nestrácajte čas údržbou


Zárukou stále optimálneho výkonu sušičky bielizne je automatické čistenie kondenzátora. Silný preplach vodou kondenzátor spoľahlivo zbaví všetkých nečistôt. Sušička si zachová svoj výkon a vy sa namiesto jej údržby môžete venovať svojim koníčkom. Automatické čistenie kondenzátora sa spúšťa 1 – 3× za cyklus.Frekvencia čistenia „automatického čistenia kondenzátora“ sa môže líšiť podľa objemu bielizne, jeho typu a vlhkosti. Čistota kondenzátora sa môže líšiť v závislosti od okolitého prostredia. 


Odstránenie alergénov


Predchádzajte nepríjemným prejavom alergie a využite špeciálny program Pre alergikov. Ten suší várku pri teplote 60° až 65 °C za 60 minút, vďaka čomu sa postará o likvidáciu až o 99,9 % prachových roztočov. Okrem toho sterilizuje aj baktérie. Program je tiež schválený organizáciou BAF (British Allergy Foundation).


LG RC91V9AV4Q program pro alergiky
  Záhyby nemajú šancu


Využite možnosť sušenia pri nízkej teplote, ktorú umožňuje tepelné čerpadlo. Výsledkom bude zníženie pokrčenia a vyhladenie záhybov, vďaka čomu sa skráti čas prípadného žehlenia na minimum.

  Inteligentná sušička bielizne


So sušičkou môžete pohodlne komunikovať aj na diaľku! Stiahnite si do svojho smart/inteligentného telefónu aplikáciu LG ThinQ a využite prístup k rozširujúcim programom a najnovším inováciám. Navyše môžete sušičku cez Wi-Fi pripojenie spárovať s práčkou LG a automaticky nastaviť zodpovedajúci sušiaci cyklus podľa posledného pracieho cyklu.


LG RC91V9AV4Q Wi-Fi

Práčka LG F4WV910P2E biela

Sušička bielizne LG RC91V9AV4Q biela

Záruka 24 mesiacov
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 66.0 cm
Výška balenia 89.0 cm
Hĺbka balenia 66.0 cm
Váha balenia 70.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu