Set výrobkov LG F4WV910P2E + RC91U2AV2W

doprava zadarmo
12% zľava
12%
Výrobca: LG , Kategória: Sety práčka+sušička
Kód tovaru: LGGF4WV910P2ESET2

Sušička bielizne LG RC91U2AV2W biela
Práčka LG F4WV910P2E biela

1 378.00 €

Ušetríte: 12 % = 175.30 €

Naša cena s DPH:

1 202.70

Na splátky od: 36 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Obsah tohto setu

LG F4WV910P2E, biela


Váš šatník si zaslúži to najlepšie. A práčka LG F4WV910P2E mu to rada dopraje. Dostala totiž do vienka umelú inteligenciu AI DD™, ktorá zvolí najvhodnejšiu kombináciu prácach pohybov na základe údajov z 20 000 rôznych pracích cyklov. Okrem toho tiež značne ušetríte, pretože o chod práčky sa stará úsporný invertorový Direct Drive™ motor.


14 programov k vašim službám


Práčka pojme až 10,5 kg bielizne a na jej vypranie si pripravila hneď 14 pracích programov. Nájdete medzi nimi napríklad program Bavlna, Zmiešaná bielizeň, Tiché pranie či Syntetika. Na jemné oblečenie sa hodia programy Jemná starostlivosť, Ručné pranie/Vlna. Po pribehnutí z tréningu zasa určite oceníte program Športové oblečenie. Práčka je tiež vybavená parným praním Steam™, takže v jej programovej ponuke nechýba parný program Pre alergikov, ktorý z vašej bielizne odstráni až 99,9 % alergénov. Kedykoľvek budete chcieť, môžete ponuku pracích programov rozšíriť o nové pracie cykly. Stačí si stiahnuť aplikáciu LG ThinQ, ktorú môžete okrem iného využiť aj na zapnutie spotrebiča na diaľku.

Kľúčové vlastnosti:


  • Invertorový Direct Drive™ motor s 10-ročnou zárukou
  • AI DD™: optimálna voľba pracích pohybov
  • Steam™: parný program pre alergikov
  • TurboWash™ 360°: vyprané za 39 minút
  • LG ThinQ + Wi-Fi: načítanie programu a inteligentné funkcie/diagnostika


Ponáhľate sa a potrebujete rýchlo vyprať? TurboWash™ 360° to zvládne za 39 minút!

10-ročná záruka na invertorový Direct Drive™ motor


Medzi hlavné prednosti invertorového Direct Drive™ motora patrí maximálna úspora, spoľahlivosť a minimálna hlučnosť. Navyše skvele perie – dokazuje to dokonalá ovládateľnosť a 6 pracích pohybov. LG vám naň poskytne 10-ročnú záruku.
Bez vibrácií, bez hluku


Presne tak pracuje invertorový Direct Drive™ motor, ktorý spotrebič poháňa. Je umiestnený priamo na osi bubna práčky, takže je efektívny, spoľahlivý a dlho vydrží. Spotreba vody pri praní dosahuje na tento model 53 litrov na 1 cyklus, spotreba energie predstavuje 53 kWh na 100 cyklov. Práčka sa preto oprávnene radí do najúspornejšej energetickej triedy A. Spokojní budete aj s hlučnosťou pri odstreďovaní, ktorá nepresahuje 71 dB.

Nechajte to na ňu


Technológia AI DD™ sa o všetko postará a poskytne vášmu oblečeniu až o 18 % lepšiu ochranu tkanín ako bežné práčky. Rozpozná totiž hmotnosť bielizne, detekuje jemnosť vlákien a podľa toho následne vyberie optimálne pracie pohyby. Pranie je priaznivejšie, čím predlžuje životnosť vašich obľúbených kúskov.Testované spoločnosťou Intertek v marci 2019. Program Bavlna s náplňou 2 kg spodnej bielizne v porovnaní s programom Bavlna (model LG FC1450S2W). Výsledky sa môžu líšiť v závislosti na okolitých podmienkach.  Vyprané za 39 minút


Čo všetko sa dá stihnúť za 39 minút? Trebárs vyprať bielizeň! Neveríte? Potom vás technológia TurboWash™ 360° presvedčí o opaku. Bielizeň sprchuje čistou vodou pomocou 3D multi-spray trysiek v 4 smeroch, takže voda pokryje každý centimeter bielizne v bubne. Výsledkom je dokonale čisté oblečenie bez poškodenia tkanín už za 39 minút.Testované spoločnosťou Intertek v marci 2019. Na základe testovacieho protokolu IEC 60456, verzia 5.0. Program TurboWash 39 s s 5 kg náplňou podľa IEC v porovnaní s bežným pracím programom Bavlna so zapnutou prídavnou funkciou TurboWash (modely (F4V9RWP2W a FC1450S2W). Výsledky sa môžu líšiť v závislosti na okolitých podmienkach.  Zatočte s alergiami


Zdatným pomocníkom vám bude parná technológia Steam™. Počas jediného cyklu zničí až 99,9 % alergénov a prachových roztočov, čím všetkým alergikom významne uľaví od prejavov alergií či respiračných ochorení. Okrem toho možno paru využiť ako prídavnú možnosť na ďalších 6 pracích cyklov. Zostáva už len doplniť, že parný program Pre alergikov je certifikovaný organizáciou BAF (British Allergy Foundation).

Vsaďte na trojité A


Tento model sa hneď v troch kategóriách zaradil do najvyššej triedy A. Ide o kategóriu energetickej účinnosti, výkonu odstreďovania a hlučnosti.1) Na základe interného laboratórneho testu spoločnosti LG podľa normy EN60456: 2016/prA2019 & prTS50707 a modelu F6V7RWP1WE. 2) Energetická účinnosť, odstreďovanie a hlučnosť sú v súlade s nariadením EÚ 2019/2014. 3) Výsledky sa môžu líšiť podľa prostredia používania.Ovládajte práčku na diaľku


Je to jednoduché, stiahnete si do svojho inteligentného telefónu aplikáciu LG ThinQ a už môžete práčku ovládať odkiaľkoľvek. Zároveň získate možnosť obohatiť programovú ponuku o nové pracie cykly či najnovšie inovácie. Ak máte doma tiež sušičku LG, cez Wi-Fi pripojenie ju spárujte s práčkou a minimalizujte tak chyby pri výbere cyklu sušenia.Podpora inteligentných domácich zariadení, ktoré sú kompatibilné s technológiami Alexa a Google Assistant, sa môže líšiť v závislosti od krajiny a vašom individuálnom nastavení inteligentnej domácnosti. Odporúčaná maximálna kapacita sa môže líšiť na každý prací program, ďalšie podrobnosti nájdete v príručke používateľa.  Elegancia a odolnosť


LG vybavilo práčku odolnými dvierkami z tvrdeného skla a bubnom s nerezovými lopatkami. Ich hlavnou prednosťou je zníženie možnosti kontaminácie oblečenia baktériami. Zmenou si prešiel displej, ktorý je teraz viditeľnejší, a volič programov, ktorý sa dočkal nielen zväčšenia, ale aj kovového povrchu. * Testované spoločnosťou Intertek v júli 2013. Počiatočné hodnoty P.aeruginosa na nerezovej oceli boli po 12 dňoch o 99 % nižšia. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti na okolitých podmienkach.LG RC91U2AV2W, biela


Čo urobíte, keď doperie práčka? No predsa naskladáte oblečenie do sušičky LG RC91U2AV2W s kapacitou 9 kg a technológiou EcoHybrid™. Vďaka nej si môžete vybrať, či bielizeň budete sušiť v režime Energia, alebo v režime Čas.


Na rôzne druhy tkanín


Ponuka sušičky sa skladá zo 14 programov. Jej súčasťou sú štandardné programy Bavlna, Syntetika alebo Zmiešaná bielizeň. Zvoliť môžete aj programy Uteráky, Pokrývky, Športové oblečenie, Jemná bielizeň alebo Vlna. Pokiaľ máte doma alergika, určite budete často využívať program Pre alergikov, ktorý zredukuje alergény v bielizni až o 99,9 % a sterilizuje baktérie. Bonusom je možnosť rozšíriť programovú ponuku s novými sušiacimi cyklami prostredníctvom aplikácie LG ThinQ. Tú zároveň môžete využiť na ovládanie sušičky na diaľku.

Kľúčové vlastnosti:


  • Invertorový motor a duálny invertorový kompresor s 10-ročnou zárukou
  • Eco Hybrid™: úspora energie, alebo času
  • Automatické čistenie kondenzátora
  • Program Pre alergikov: redukcia až 99,9 % prachových roztočov
  • LG ThinQ + Wi-Fi: možnosť párovania sušičky a práčky LG


S technológiou EcoHybrid™ ušetríte čas, alebo peniaze. Záleží na vás.


 


 


Preverená kvalita


Stavte na kvalitu preverenú nezávislým testom! Tento spotrebič sa totiž môže pýšiť značkou kvality dTest. Získate tak do domácnosti toho najspoľahlivejšieho pomocníka.


  


 


 


Dvojitá 10-ročná záruka 


Spoločnosť LG vám poskytne 10-ročnú záruku na duálny invertorový kompresor a 10-ročnú záruku na invertorový motor.

Úspora energie a času na druhú


Postará sa o to pokročilá invertorová technológia s duálnym invertorovým tepelným čerpadlom. Určite vás poteší, že spotreba energie dosahuje pri tomto modeli 175 kWh za rok a vďaka tomu je zaradený do energetickej triedy A+++. Navyše pri práci sušičku skoro nebudete počuť, pretože jej hlučnosť neprekročí hranicu 62 dB.

Prispôsobí sa vášmu životnému štýlu


Technológia EcoHybrid™ vám ponúkne dva režimy – Energia, alebo Čas. Vďaka prvému menovanému ušetríte rodinný rozpočet a dosiahnete maximálnu efektivitu a úspornosť sušenia. Ak sa ponáhľate, vyberte si režim Čas. Bielizeň vám usuší rýchlejšie a ušetrí až 16 % času sušenia.*Testované spoločnosťou Intertek, hmotnosť 9 kg. Podľa štandardov IEC, program Bavlna, rozdiel medzi režim Čas a Energia. (RC90U2AV3W).Údržbu zvládne sám


Sušička disponuje samočistiacim kondenzátorom, ktorý využíva na svoj preplach silný prúd vody. Všetky nečistoty sú tak spoľahlivo odstránené bez vášho pričinenia. Spotrebič si zachová svoj výkon a vám zostane veľa voľného času. Automatické čistenie sa spúšťa 1 – 3× za cyklus.Frekvencia čistenia „automatického čistenia kondenzátora" sa môže líšiť podľa objemu bielizne, typu a jej vlhkosti.  Čistota kondenzátora sa môže líšiť v závislosti na okolitom prostredí.Dajte zbohom alergiám


Účinnou zbraňou v boji proti alergénom je špeciálny program Pre alergikov. Bielizeň suší pri teplote 60 až 65 °C v priebehu 60 minút, čím redukuje množstvo prachových roztočov až o 99,9 % a sterilizuje baktérie. Navyše je program Pre alergikov schválený organizáciou BAF (British Allergy Foundation).

Skráti čas žehlenia na minimum


Využite sušenie pri nízkej teplote, ktoré znižuje pokrčenie a vyhladzuje záhyby. Prípadné žehlenie bielizne vám tak zaberie oveľa menej času. Senzor sušenia sa zase postará o maximálnu šetrnosť a účinnosť – deteguje totiž vlhkosť bielizne a podľa toho automaticky nastaví čas sušenia.

Inteligentná sušička


Sušička ponúka aj inteligentné funkcie. Stačí si stiahnuť aplikáciu LG ThinQ a už môžete spotrebič na diaľku ovládať alebo využiť prístup pre rozširujúce programy a najnovšie inovácie. Ak vám doma stojí aj práčka LG, spárujte ju so sušičkou prostredníctvom Wi-Fi pripojenia a nechajte sušičku automaticky nastaviť zodpovedajúci cyklus sušenia podľa posledného pracieho cyklu.


Sušička bielizne LG RC91U2AV2W biela

Práčka LG F4WV910P2E biela

Záruka 24 mesiacov
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 66.0 cm
Výška balenia 89.0 cm
Hĺbka balenia 66.0 cm
Váha balenia 70.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu