Set výrobkov LG F4WV710P0E + RC91U2AV2W

doprava zadarmo
11% zľava
11%
Výrobca: LG , Kategória: Sety práčka+sušička
Kód tovaru: LGGF4WV710P0ESET3

Sušička bielizne LG RC91U2AV2W biela
Práčka LG F4WV710P0E biela

1 348.00 €

Ušetríte: 11 % = 155.60 €

Naša cena s DPH:

1 192.40

Na splátky od: 36 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Obsah tohto setu


LG F4WV710P0E, biela


Doprajte svojim odevom prvotriednu starostlivosť. Práčka LG F4WV710P0E sa jej rada zhostí, a ešte vám ušetrí veľa času a peňazí. Je totiž vybavená tichým a úsporným invertorovým Direct Drive™ motorom a technológiou AI DD™, ktorá na základe údajov z 20000 rôznych pracích cyklov zvolí najvhodnejšiu kombináciu pracích pohybov. Okrem toho práčka pojme až 10,5 kg bielizne, takže s prehľadom vyperie aj väčšie rodine.


Na výber máte hneď 14 programov


Nájdete medzi nimi klasické programy pre Bavlnenú, Umelú alebo Zmiešanú bielizeň. Nechýba ani Jemná starostlivosť, Ručné pranie / Vlna a obzvlášť športovcov poteší program Športové oblečenie. Keďže sa práčka chváli parným praním Steam™, k dispozícii vám budú tiež parné pracie programy Pre alergikov a Detská parná starostlivosť, ktoré redukujú alergény a zvyšujú účinnosť prania. Ponuku pracích programov môžete kedykoľvek obohatiť o nové pracie cykly. Stačí využiť aplikáciu LG ThinQ.

Kľúčové vlastnosti:


  • Invertorový Direct Drive™ motor s 10-ročnou zárukou
  • AI DD™: optimálna voľba pracích pohybov
  • Steam™: program Pre alergikov a Detská parná starostlivosť
  • TurboWash™: vyprané za 59 minút
  • LG ThinQ + Wi-Fi: načítanie programov a inteligentné funkcie / diagnostika


Dôkladne vypraná bielizeň už za 59 minút? S technológiou TurboWash™ žiadny problém!


 


 


10-ročná záruka na invertorový Direct Drive™ motor


Maximálna úspora, spoľahlivosť a minimálna hlučnosť. Presne to sú hlavné benefity invertorového Direct Drive™ motora, ktorý navyše skvele perie, čo dokazuje dokonalá ovládateľnosť a 6 pracích pohybov. LG vám naň poskytne nielen 10-ročnú záruku.

 


Žiadne vibrácie ani hluk


O chod práčky sa stará invertorový Direct Drive™ motor, ktorý je umiestnený priamo na osi bubna práčky, čo zaručuje jeho efektivitu, spoľahlivosť a dlhú životnosť. Spotreba vody pri praní je u tohto modelu 53 litrov na 1 cyklus a spotreba energie 61 kWh na 100 cyklov. Tým sa zaradil do energetickej triedy B. Čo sa týka hlučnosti odstreďovania, tak tá dosahuje hodnoty 72 dBa.

  Až o 18 % efektívnejšia starostlivosť


Nemusíte sa o nič starať. Technológia AI DD™ zváži bielizeň, rozpozná jemnosť vlákien a na základe toho vyberie optimálne pracie pohyby. Vďaka tomu je pranie šetrné a vašim obľúbeným kúskom sa dostane až o 18 % lepšej ochrany tkanín než pri bežnej práčke.Testované spoločnosťou Intertek, v marci 2019. Program Bavlna s náplňou 2 kg spodnej bielizne v porovnaní s programom Bavlna (model LG FC1450S2W). Výsledky sa môžu líšiť v závislosti na okolitých podmienkach.  Vyprané za 59 minút


Tešíte sa, že si vyjdete vo svojom obľúbenom tričku, ale potom zistíte, že ste ho zabudli vyprať? Nie je nič jednoduchšie než si na pomoc prizvať technológiu TurboWash™. Tá odevy s pomocou trysky JetSpray sprchuje čistou vodou, takže plákacie cykly sú ešte efektívnejšie a nielen vaše tričko bude dokonale vyprané už za 59 minút.Testované spoločnosťou Intertek v júli 2019, program TurboWash59 + Sušenie so 4 kg náplňou Zmiešanej bielizne.  Zbohom, alergény


Pri boji s alergiami by ste nemali zabúdať na to, že alergény sa ukrývajú aj vo vašom oblečení. S ich odstránením vám rada pomôže parná technológia Steam™. Počas jediného cyklu zničí až 99,9 % alergénov vrátane prachových roztočov, ktorí môžu spôsobovať nielen alergie, ale tiež napríklad respiračné ochorenia.

Ovládajte práčku na diaľku


Prostredníctvom aplikácie LG ThinQ, ktorú si stiahnete do svojho smart/inteligentného telefónu, môžete mať práčku pod kontrolou, nech už ste kdekoľvek. Získate tiež prístup k novým pracím cyklom alebo najnovším inováciám. Ak máte aj sušičku LG, cez Wi-Fi pripojenie ju môžete s práčkou spárovať a minimalizovať tak chyby pri výbere cyklu sušenia.


Podpora inteligentných domácich zariadení, ktoré sú kompatibilné s technológiami Alexy a Google Assistant, sa môže líšiť v závislosti od krajiny a vašom individuálnom nastavení inteligentnej domácnosti. Odporúčaná maximálna kapacita sa môže líšiť pre každý prací program, ďalšie podrobnosti nájdete v príručke užívateľa.  Vyššia odolnosť


Dvierka práčky sú odolné, pretože sú vyrobené z tvrdeného skla. Nechýba ani bubon s nerezovými lopatkami, ktoré znižujú možnosť kontaminácie oblečenia baktériami. Viditeľnejší displej a väčší volič programov s kovovým povrchom už iba podčiarkujú elegantný dizajn práčky.Testované spoločnosťou Intertek v júli 2013. Počiatočné hodnoty P.aeruginosa na nerezovej ocele boli po 12 dňoch o 99 % nižšie. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti na okolitých podmienkach.LG RC91U2AV2W, biela


Čo urobíte, keď doperie práčka? No predsa naskladáte oblečenie do sušičky LG RC91U2AV2W s kapacitou 9 kg a technológiou EcoHybrid™. Vďaka nej si môžete vybrať, či bielizeň budete sušiť v režime Energia, alebo v režime Čas.


Na rôzne druhy tkanín


Ponuka sušičky sa skladá zo 14 programov. Jej súčasťou sú štandardné programy Bavlna, Syntetika alebo Zmiešaná bielizeň. Zvoliť môžete aj programy Uteráky, Pokrývky, Športové oblečenie, Jemná bielizeň alebo Vlna. Pokiaľ máte doma alergika, určite budete často využívať program Pre alergikov, ktorý zredukuje alergény v bielizni až o 99,9 % a sterilizuje baktérie. Bonusom je možnosť rozšíriť programovú ponuku s novými sušiacimi cyklami prostredníctvom aplikácie LG ThinQ. Tú zároveň môžete využiť na ovládanie sušičky na diaľku.

Kľúčové vlastnosti:


  • Invertorový motor a duálny invertorový kompresor s 10-ročnou zárukou
  • Eco Hybrid™: úspora energie, alebo času
  • Automatické čistenie kondenzátora
  • Program Pre alergikov: redukcia až 99,9 % prachových roztočov
  • LG ThinQ + Wi-Fi: možnosť párovania sušičky a práčky LG


S technológiou EcoHybrid™ ušetríte čas, alebo peniaze. Záleží na vás.


 


 


Preverená kvalita


Stavte na kvalitu preverenú nezávislým testom! Tento spotrebič sa totiž môže pýšiť značkou kvality dTest. Získate tak do domácnosti toho najspoľahlivejšieho pomocníka.


  


 


 


Dvojitá 10-ročná záruka 


Spoločnosť LG vám poskytne 10-ročnú záruku na duálny invertorový kompresor a 10-ročnú záruku na invertorový motor.

Úspora energie a času na druhú


Postará sa o to pokročilá invertorová technológia s duálnym invertorovým tepelným čerpadlom. Určite vás poteší, že spotreba energie dosahuje pri tomto modeli 175 kWh za rok a vďaka tomu je zaradený do energetickej triedy A+++. Navyše pri práci sušičku skoro nebudete počuť, pretože jej hlučnosť neprekročí hranicu 62 dB.

Prispôsobí sa vášmu životnému štýlu


Technológia EcoHybrid™ vám ponúkne dva režimy – Energia, alebo Čas. Vďaka prvému menovanému ušetríte rodinný rozpočet a dosiahnete maximálnu efektivitu a úspornosť sušenia. Ak sa ponáhľate, vyberte si režim Čas. Bielizeň vám usuší rýchlejšie a ušetrí až 30 % času sušenia.*Testované spoločnosťou Intertek, hmotnosť 9 kg. Podľa štandardov IEC, program Bavlna, rozdiel medzi režim Čas a Energia. (RC90U2AV3W).Údržbu zvládne sám


Sušička disponuje samočistiacim kondenzátorom, ktorý využíva na svoj preplach silný prúd vody. Všetky nečistoty sú tak spoľahlivo odstránené bez vášho pričinenia. Spotrebič si zachová svoj výkon a vám zostane veľa voľného času. Automatické čistenie sa spúšťa 1 – 3× za cyklus.Frekvencia čistenia „automatického čistenia kondenzátora" sa môže líšiť podľa objemu bielizne, typu a jej vlhkosti.  Čistota kondenzátora sa môže líšiť v závislosti na okolitom prostredí.Dajte zbohom alergiám


Účinnou zbraňou v boji proti alergénom je špeciálny program Pre alergikov. Bielizeň suší pri teplote 60 až 65 °C v priebehu 60 minút, čím redukuje množstvo prachových roztočov až o 99,9 % a sterilizuje baktérie. Navyše je program Pre alergikov schválený organizáciou BAF (British Allergy Foundation).

Skráti čas žehlenia na minimum


Využite sušenie pri nízkej teplote, ktoré znižuje pokrčenie a vyhladzuje záhyby. Prípadné žehlenie bielizne vám tak zaberie oveľa menej času. Senzor sušenia sa zase postará o maximálnu šetrnosť a účinnosť – deteguje totiž vlhkosť bielizne a podľa toho automaticky nastaví čas sušenia.

Inteligentná sušička


Sušička ponúka aj inteligentné funkcie. Stačí si stiahnuť aplikáciu LG ThinQ a už môžete spotrebič na diaľku ovládať alebo využiť prístup pre rozširujúce programy a najnovšie inovácie. Ak vám doma stojí aj práčka LG, spárujte ju so sušičkou prostredníctvom Wi-Fi pripojenia a nechajte sušičku automaticky nastaviť zodpovedajúci cyklus sušenia podľa posledného pracieho cyklu.


Sušička bielizne LG RC91U2AV2W biela

Práčka LG F4WV710P0E biela

Záruka 24 mesiacov
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 66.0 cm
Výška balenia 89.0 cm
Hĺbka balenia 66.0 cm
Váha balenia 70.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu