Set výrobkov LG F4TURBO9E + RC82EU2AV4Q

doprava zadarmo
Výrobca: LG , Kategória: Sety práčka+sušička
Kód tovaru: LGGF4TURBO9ESET

Sušička bielizne LG RC82EU2AV4Q biela
Práčka LG F4TURBO9E biela

Naša cena s DPH:

924.90

Na splátky od: 28 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Obsah tohto setu

LG F4TURBO9E, biela


Spredu plnená práčka LG F4TURBO9E naraz pojme až 9 kg bielizne, ktorej dopraje dokonale šetrnú starostlivosť. Jej súčasťou je totiž technológia AI DD™, ktorá na základe údajov z 20 000 rôznych pracích cyklov vyberie najvhodnejšiu kombináciu pracích pohybov. Poteší vás tiež tichý chod invertorového Direct Drive™ motora.


Ponuka 14 programov


Neviete si rady, aký prací program presne zvoliť? Potom určite oceníte 14 prednastavených programov. Nájdete medzi nimi klasické programy Bavlna, Zmiešaná bielizeň či Syntetika. Nechýba ani Tiché pranie alebo program pre ponáhľajúcich sa Rýchly 14. Oblečenie z tréningu zase najlepšie vyperie program Športové oblečenie. Keďže je práčka vybavená parnou technológiou Steam™, nájdete v programovej ponuke tiež programy Detská parná starostlivosť a Pre alergikov. Druhý spomínaný odstráni z oblečenia až 99,9 % alergénov. S riešením prípadných problémov pomôže inteligentná diagnostika Smart Diagnosis™.

Kľúčové vlastnosti:


  • Invertorový Direct Drive™ motor s 10-ročnou zárukou
  • AI DD™: optimálna voľba pracích pohybov
  • Steam™: parné programy Pre alergikov a Detská parná starostlivosť
  • Pridať bielizeň: možnosť pridania bielizne počas prania
  • Smart Diagnosis™: inteligentná diagnostika


Doprajte svojim odevom dlhšiu životnosť pomocou optimalizovaných pracích pohybov 6 Motion DD.


 


 


 


10-ročná záruka na invertorový Direct Drive™ motor


Maximálna úspora, spoľahlivosť a minimálna hlučnosť. To sú hlavné plusy invertorového Direct Drive™ motora, ktorý skvele perie a LG vám naň poskytne 10 ročnú záruku.
Očarí vás tichým chodom


Invertorový Direct Drive™ motor je spoľahlivý a naozaj úsporný. Spotreba vody dosahuje u tejto práčky 50 litrov na 1 cyklus a spotreba energie 58 kWh na 100 cyklov. Vďaka tomu sa tento model môže radiť do energetickej triedy B. Spokojný budete aj s hlučnosťou pri odstreďovaní, ktorá nepresahuje hranicu 73 dB.

  Šetrné pranie


Technológia AI DD™ si to vezme na starosť. Zváži bielizeň, rozozná jemnosť vlákien a na základe týchto informácií sama zvolí najvhodnejšiu kombináciu pracích pohybov. Pranie je šetrnejšie a vášmu oblečeniu sa dostane až o 18 % lepšia ochrana tkanín, než by tomu bolo u bežnej práčky.Testované spoločnosťou Intertek v marci 2019. Program Bavlna s náplňou 2 kg spodnej bielizne v porovnaní s programom Bavlna (model LG FC1450S2W). Výsledky sa môžu líšiť v závislosti na okolitých podmienkach.  Pridajte bielizeň aj po začiatku pracieho cyklu


Zapli ste práčku a pri odchode z práčovne ste našli zabudnutú ponožku alebo tričko? Vďaka funkcii Pridať bielizeň už nemusíte čakať na ďalšiu várku. Jednoducho stlačte tlačidlo Štart/Pauza a po otvorení dvierok pridajte chýbajúci kus do bubna. Pri programoch Bavlna, Zmiešaná bielizeň, Syntetika a Rýchly 14 sa dvierka počas prania otvoria do 3 sekúnd.V závislosti na množstve odevov a typu látok, nemusí byť zámok dvierok odomknutý. Ak je teplota vody vyššia ako 40 °C, nebude zámok dverí z bezpečnostných dôvodov uvoľnený okamžite.  Alergény nemajú šancu


Postará sa o to parná technológia Steam™, ktorá počas jediného cyklu zredukuje alergény v oblečení až o 99,9 %. Vám i vašej rodine sa tak hneď bude o niečo lepšie dýchať. Program Pre alergikov je navyše schválený organizáciou BAF (British Allergy Foundation).

LG RC82EU2AV4Q


Zbavte sa sušiaku a kúpte si radšej sušičku LG RC91V9AV2W s kapacitou 8 kg. Zásluhou duálneho invertorového tepelného čerpadla je mimoriadne úsporná a dokáže sušiť aj pri nízkej teplote, takže sa vášmu oblečeniu dostane maximálne šetrnej starostlivosti.


Široký výber programov


Voliť môžete zo 14 programov sušenia, 13 prídavných možností a 3 možností sušenia. V programovej ponuke nechýbajú klasické programy Bavlna, Zmiešaná bielizeň, Uteráky, Pokrývky alebo Syntetika. Jej súčasťou je aj špeciálny program Pre alergikov, ktorý zlikviduje alergény a sterilizuje baktérie. Bielizeň z tréningu najlepšie usuší program Športové oblečenie a pokiaľ sa často ponáhľate, budete často využívať program Rýchly 30. Ďalšie rozšírenie programov je možné vďaka aplikácii LG ThinQ. S jej pomocou môžete sušičku na diaľku ovládať.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Invertorový motor a duálny invertorový kompresor s 10-ročnou zárukou
  • EcoHybrid™: úspora energie alebo času
  • Automatické čistenie kondenzátora
  • Program Pre alergikov: redukcia až 99,9 % alergénov
  • LG ThinQ + Wi-Fi: možnosť párovania práčky a sušičky LG


 Prostredníctvom aplikácie LG ThinQ môžete obohatiť programovú ponuku o nové sušiace cykly alebo spotrebič na diaľku zapnúť. 

 


 


Preverená kvalita


Stavte na kvalitu preverenú nezávislým testom! Tento spotrebič sa totiž pýši značkou kvality dTest. Získate tak do domácnosti toho najspoľahlivejšieho pomocníka.


 


 


 


Dvojitá 10-ročná záruka 


Spoločnosť LG vám poskytne 10-ročnú záruku na duálny invertorový kompresor a 10-ročnú záruku na invertorový motor.


 


 
  Dvojitá úspora energie a času


Kto by nechcel ušetriť viac energie a času... Pokročilá invertorová technológia s duálnym invertorovým tepelným čerpadlom to vie na výbornú! Aj preto sa tento model môže chváliť ročnou spotrebou 176 kWh a zaradením do energetickej triedy A+++. Vaše uši zasa ocenia nízku hlučnosť pri sušení nepresahujúcu hodnotu 64 dB.

Prispôsobí sa vášmu životnému štýlu


Technológia EcoHybrid™ vám ponúkne dva režimy – režim Energia a režim Čas. Vďaka skôr menovanej ušetríte rodinný rozpočet a dosiahnete maximálnej efektivity a úspornosti sušenia. Ak zvolíte režim Časusušíte bielizeň rýchlejšie a ušetríte až 16 % času sušenia.*Testované spoločnosťou Intertek, hmotnosť 9 kg. Podľa štandardov IEC, program Bavlna, rozdiel medzi režim Čas a Energia. (RC90U2AV3W).  Koniec čistenia kondenzátora


Samočistiaci kondenzátor to urobí za vás! K prepláchnutiu využíva silný prúd vody, ktorý spoľahlivo odstráni všetky nečistoty. Sušička si zachová svoj výkon a vy ušetríte veľa času, ktorý by ste inak museli venovať nezábavnej údržbe. Automatické čistenie sa spúšťa 1 – 3× za cyklus.Frekvencia čistenia "automatického čistenia kondenzátora" sa môže líšiť podľa objemu bielizne, typu a jej vlhkosti. Čistota kondenzátora sa môže líšiť v závislosti na okolitom prostredí.Pre alergikov ako stvorená


Súčasťou programovej ponuky sušičky je tiež program Pre alergikov, ktorý zredukuje množstvo alergénov v bielizni až o 99,9 % a sterilizuje baktérie. Bielizeň totiž suší pri teplote 60 až 65 °C počas 60 minút. Mimochodom, program schválený organizáciou BAF (British Allergy Foundation).

Vyhladzuje záhyby


Využite sušenie pri nízkej teplote a odmenou vám bude bielizeň s vyhladenými záhybmi a minimom pokrčenia. Vďaka tomu strávite prípadným žehlením oveľa menej času.

Inteligentná sušička 


aplikáciou LG ThinQ môžete ovládať sušičku na diaľku, sledovať spotrebu alebo sťahovať nové programy. Ak vám doma stojí tiež práčka LG, spárujte oba spotrebiče cez Wi-Fi pripojenie a nechajte sušičku automaticky zvoliť zodpovedajúci sušiaci cyklus podľa posledného pracieho cyklu.


Sušička bielizne LG RC82EU2AV4Q biela

Práčka LG F4TURBO9E biela

Záruka 24 mesiacov
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 66.0 cm
Výška balenia 89.0 cm
Hĺbka balenia 66.0 cm
Váha balenia 70.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu