Set výrobkov KitchenAid 5KSM3311XEGU + 55KSM2FPPC

Výrobca: KitchenAid , Kategória: Kuchynské roboty
Kód tovaru: KAIKSM3311XEGUSET1

Zistiť dostupnosť

Set KitchenAid – kuchynský robot 5KSM3311XEGU, guavová glazúra + 5KSM2FPPC balíček s príslušenstvom


Kúpte si praktického pomocníka do svojej modernej kuchyne. Kuchynský robot Artisan MINI 5KSM3311XEGU od americkej spoločnosti KitchenAid vyniká predovšetkým svojím elegantným retro vzhľadom a kompaktnými rozmermi. Vďaka tomu je ideálnym spoločníkom predovšetkým do menšej kuchyne, ale nestratí sa ani vo veľkej domácnosti. Pomôže vám s prípravou čohokoľvek – od domácich omáčok cez vegánske a vegetariánske pokrmy až po domáce koláče a pečivo.


V robustnom tele sa nachádza spoľahlivý a výkonný motor s príkonom až 250 W. Vďaka celokovovej konštrukcii je vysoko odolný a na pracovnej doske stojí aj pri tých najvyšších otáčkach stabilne. Prostredníctvom systému planetárneho mixovania docielite dokonalého spracovania a premiešania potravín uprostred, na dne aj okolo stien.


Množstvo príslušenstva


Pozdvihnite svoje kulinárske umenie na novú úroveň vďaka variabilnej ponuke príslušenstva.


  • Drôtená šľahacia metla – na šľahanie vajec, bielkov, šľahačky, majonézy a hladkých omáčok.
  • Plochý šľahač – na ťažké zmesi ako sú tortové a zliatinové cestá, polevy, zemiaková kaša.
  • Hnetací hák – na miešanie a miesenie kysnutého cesta napríklad na chleba, pizzu alebo cestoviny.

Iste vás poteší, že všetky súčasti okrem drôtenej metly je možné umývať v umývačke riadu. Všetko je vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, hák a šľahač sú potiahnuté nepriľnavým materiálom, aby sa zmesi nelepili.


3 perfektné nadstavce pre vaše kuchárske umenie


Balenie KitchenAid s príslušenstvom 5KSM2FPPC obsahuje mäsový mlynček, ktorý využijete pri sekaní a mletí mäsa a rýb. Tiež nastrúhate obľúbenú zeleninu, strúhanku zo stvrdnutých rožkov, či nastrúhate syr na bolonské špagety. Lis s drvičom na ovocie a zeleninu je vhodný na pasírovanie ovocia a zeleniny. Využijete ho pri príprave džemov, výživ, koktejlov, nápojov a tiež obľúbených domácich omáčok. Tento lis vie spracovať suroviny tak, že ich dokonale prepasíruje a odstráni nechcené zrniečka, semienka a šupky.


Krájač vám poslúži pre rýchle a jednoduché strúhanie a krájanie čerstvej zeleniny, zemiakov na výborné zemiakové placky, cibuľu a tvrdý syr. Poradí si so všetkými druhmi ovocia, nastrúhate si orechy do cesta, zvládnete domácu strúhanku a tiež nastrúhate čokoládu na narodeninovú tortu alebo buchty a dezerty.


Kuchynský pomocník, ktorý vám pomôže s každodennou prípravou chutných pokrmov.

 


Výklopná hlavica


Hlavica kuchynského robota je výklopná, čo je veľmi praktické, pretože nebudete mať problém ani s pridávaním objemnejších surovín a ingrediencií do mixovacej misy. Zaistí vám jednoduchý a pohodlný prístup. Pri mixovaní je výklopná hlavica bezpečne uzamknutá, takže nemusíte mať strach z nechcenej nehody.


  


Rôznorodé a jednoduché použitie


Vďaka viacúčelovému konektoru Power Hub je možné k mixéru pripojiť množstvo univerzálneho príslušenstva. Vyberte si až z desiatich možných druhov voliteľného príslušenstva, vďaka ktorému možno tiež strúhať, krájať, lisovať alebo mlieť a vydajte sa na kulinárske dobrodružstvo.


  


3,3litrová nerezová misa


Priestranná nerezová misa s objemom 3,3 litra s ergonomicky tvarovaným držadlom maximálne uľahčí vašu prácu a manipuláciu s nádobou. Hladký a zaoblený tvar zabezpečuje jednoduché čistenie, môžete ju tiež vložiť do umývačky riadu.

Více informací Méně informací