Set výrobkov Bosch WAX32MH0BY + WTX87KH0BY

doprava zadarmo
Výrobca: Bosch , Kategória: Sety práčka+sušička
Kód tovaru: BOSWAX32MH0BYSET

Sušička bielizne Bosch Serie | 8 WTX87KH0BY biela
Práčka Bosch Serie | 8 WAX32MH0BY biela

Naša cena s DPH:

2 247.60

Na splátky od: 67 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Obsah tohto setu


Bosch WAX32MH0BY, biela


Práčka neodmysliteľne patrí do každej domácnosti. Bez povšimnutia preto nemôžete nechať spotrebič Bosch WAX32MH0BY, práčku s bočným plnením, ktorá vám ponúkne pranie v tej najvyššej kvalite. Vážená ročná spotreba energie je 65 kWh na 100 cyklov. Automatická práčka dosahuje pri odstreďovaní 71 dB hluku.


Perfektné výsledky prania


Kvalitu jemného prania vám zaručuje bubon, ktorý pojme až 9 kg bielizne. Práčka vám ponúka až 14 pracích programov a veľký dotykový LED displej, na ktorom si môžete skontrolovať čas, ktorý zostáva do dokončenia pracieho programu. Práčka sa radí do energetickej triedy C, jej prevádzka je veľmi ekonomická a zároveň aj šetrná k životnému prostrediu. O dokonalý výsledok prania sa postarajú inteligentné programy, ktoré automaticky nastavia parametre tak, aby bol zabezpečený ten najlepší možný výsledok prania. Isto oceníte funkciu odloženého štartu a detskú poistkuPohon EcoSilence zariadi tichú a energeticky úspornú prevádzku práčky. Systém AntiStain sa postará o odstránenie štyroch najbežnejších typov škvŕn. Aplikácia Home Connect vám zaručí flexibilné ovládanie práčky na diaľku. Celý proces prania tak budete mať vždy plne pod kontrolou.


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Systém AntiStain: odstráni štyri najbežnejšie typy škvŕn (krv, maslo / olej, tráva, červené víno)
  • Systém Home Connect: domáce spotrebiče s inteligentným prepojením pre jednoduchší každodenný život
  • EcoSilence Drive™: extrémne efektívny a tichý motor s dlhou životnosťou
  • SpeedPerfect: dokonale čisté za až o 65 % menej času
  • Intensive Plus: pre zvýšenie výkonu prania silne znečisteného oblečenia pri plnom zaťažení

 


Ovládanie práčok Bosch je jednoduché a intuitívne. Veľký LED displej a ovládací panel sú maximálne prehľadné. Na displeji môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale u vybraných modelov aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby.

 


Zjednodušte si život s modernou technológiou


Už sa nemusíte prispôsobovať vašej práčke. Práčka sa prispôsobí vám. Stačí nainštalovať aplikáciu Home Connect do svojho mobilu alebo tabletu a zvyšok bude hračka. Pomocou technológie Home Connect nastavíte dokonalý program presne pre vašu bielizeň. Vyberiete typ látky, farbu a stupeň znečistenia oblečenia a bielizeň bude perfektne čistá.


Aplikácia Home Connect oznámi, kedy je bielizeň vypraná. Program riadi a monitoruje práčku za vás. Stlačením jediného tlačidla spustíte program, aj keď ste mimo domov. Jedinečné možnosti v organizovaní vášho každodenného života.


 


Najúčinnejšie využitie vody a pracieho prostriedku


Systém 4D Wash zaistí vysokú účinnosť preniknutiu vody a pracieho prostriedku do tkaniny. Vložte pokojne plný bubon bielizne a systém 4D Wash všetko dôkladne vyperie. Využíva účinne otáčky a priame sprchovanie a tým dosiahne najúčinnejšie využívanie vody a pracieho prostriedku.


Pri silne zašpinenej textílii využijete funkciu Intensive Plus. S ňou pridáte ďalší prací cyklus a zvýšite tak silu prania znečisteného oblečenia. Výsledkom bude perfektne vyprané oblečenie s efektívnym využitím vody a pracieho gélu.

 


Ani nebudete počuť, že periete


Vadí vám hluk práčky práve v čase, kedy chcete odpočívať? S tichým motorom EcoSilence Drive o praní ani neviete. Tichý a efektívny bezuhlíkový motor vďaka jedinečnej konštrukcii eliminuje hluk a je stále chladný. Nedochádza tu k energetickým stratám. Tým si zaisťuje dlhodobú životnosť, ktorú Bosch garantuje 10-ročnou zárukou.

 


Rýchlejšie pranie a stále perfektne čistá bielizeň


S funkciou SpeedPerfect urýchlite pranie. Bielizeň vyperiete až o 65% rýchlejšie ako pri štandardnom režime zvoleného programu. Túto funkciu môžete použiť pre rôznu náplň práčky, druhy materiálov alebo väčšinu programov. Keď sa ponáhľate, jednoducho navolíte program zároveň s funkciou SpeedPerfect a vyperiete až 4 kg namiešanej náplne len za 41 minút.* Rozdiel medzi dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C a dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.
 


Pridávať bielizeň počas prania je tak jednoduché


Tiež sa vám stáva, že po zapnutí práčky nájdete ďalšie oblečenie, ktoré by potrebovalo oprať? Alebo naopak na vás vykukne cez okienko bubna červená ponožka medzi ďalším bielym oblečením? Funkcia Reload umožní pridanie alebo odobratie bielizne počas pracieho cyklu. Váš problém teda vyrieši okamžite. Stačí vziať zabudnutú vec, otvoriť bubon a jednoducho pridať bielizeň do práčky. Pokračovať v praní môžete okamžite.* Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.
 


Jedinečná štruktúra bubna pre intenzívnejšie pranie


Nový nerezový prací bubon VarioDrum je k vašej bielizni ešte šetrnejší. Kvapkovitý tvar bubna a asymetrické unášače sa budú starať o bielizeň pomocou jemných pohybov. Bielizeň v bubne sa obracia do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým účinne operiete všetky druhy materiálu bez toho, aby sa zmačkali alebo poškodili. Vďaka programu VarioDrum vaša práčka zvládne intenzívne vyčistiť veľmi znečistenú bielizeň a odstrániť aj tie najhoršie škvrny.

 


Efektívne využitie každej kvapky vody


S využitím technológie ActiveWater spotrebujete naozaj len toľko vody, koľko je v skutočnosti nutné. Dva vstavané senzory - prietokový senzor a senzor meriaci stojatú vodu v bubne - zaistí použitie presného množstva vody s ohľadom na typ materiálu a množstvo vloženej bielizne. Konštantné rozloženie vody v bubne zaistí ideálne využitie každej vodnej kvapky.

 


Škody spôsobené vodou vás neohrozia


So systémom AquaStop vás značka Bosch ochráni pred škodami spôsobenými vodou po celú dobu životnosti práčky. Zaisťuje to rad vzájomne prepojených opatrení - bezpečnostný ventil na vodovodnom kohútiku, dvojvrstvová prívodná hadica s automatickým odľahčením tlaku, vaňa s plavákovým spínačom a vypúšťacie čerpadlo.*Záručné podmienky nájdete na stránkach dodávateľa.
 Bosch Serie 8 WTX87KH0BY


Voľne stojaca kondenzačná sušička bielizne Bosch série I 8 WTX87KH0BY v klasickom bielom vyhotovení dokonale vysuší bielizeň k vašej spokojnosti. S kapacitou náplne 9 kg patrí do najúspornejšej energetickej triedy A+++. Vybavená je množstvom programov a moderných technológií, ktoré vašej bielizni poskytnú čo najlepšiu starostlivosť.


Tá najšetrnejšia starostlivosť


K dispozícii budete mať odložený štart až na 24 hodín alebo detskú poistku zamedzujúca otvoreniu dvierok. S vnútorným LED osvetlením bubna budete mať perfektný prehľad nad vloženými odevmi. Aby nedochádzalo k zníženiu účinnosti sušenia, je nutné pravidelne vykonávať čistenie filtra kondenzátora. Technológia AutoClean nevyžadujúca filter vo dvierkach odstráni nutnosť pravidelného čistenia filtra. Tým vám ušetrí čas a navyše prispieva k uchovaniu efektívneho sušenia a kvality bielizne. AntiVibration Design zaisťuje väčšiu stabilitu a eliminuje vibrácie, ktoré počas sušenia vznikajú otáčaním bubna. Samotné sušenie prebieha za príjemnej prevádzkovej hlasitosti 62 dB.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Technológia AutoClean nevyžadujúca filter v dvierkach odstraňuje nutnosť pravidelného čistenia zvyškov tkanín, a to pri zachovaní vysokého výkonu
  • Smart Dry: automaticky vyberie najlepší program sušenia na základe posledného pracieho cyklu
  • Iron Assist: extra ošetrenie parou pre vyhladenie suchej bielizne či dokonca nahradenie žehlenia
  • AutoDry: šetrne usuší bielizeň presne podľa požadovaného stupňa sušenia
  • Home Connect: domáce spotrebiče so smart pripojením pre uľahčenie každodenného života

 


Sušičky Bosch majú senzory, ktoré neustále merajú teplotu a zvyškovú vlhkosť. Vďaka tomu bielizeň usuší presne tak, ako potrebujete. Navyše ju chráni pred príliš vysokými teplotami, presušením a zrážaním. 

 


Home Connect: majte svoje spotrebiče pod kontrolou


Pre efektívne využitie času je tu technológia Home Connect. Sušičku môžete na diaľku prepojiť s vaším smartfónom. Môžete ju ovládať či zistiť aktuálny stav. Stačí si len nainštalovať aplikáciu Home Connect a budete mať úplnú kontrolu nad sušením kedykoľvek a odkiaľkoľvek.


 


Čistenie bez námahy 


Sušičky s technológiou AutoClean majú filtre pred kondezátorom, nie vo dvierkach. To umožní automatické prepláchnutie filtra aj kondenzátora, ku ktorému dochádza niekoľkokrát v priebehu cyklu sušenia. Nečistoty a vlákna zostávajú v nádobe v spodnej časti spotrebiča. Keď sa nádoba naplní, inteligentné senzory vás upozornia na potrebu výmeny. Približne za každých 20 cyklov nádobu vyberte a opláchnite. Vďaka technológii AutoClean ušetríte čas aj námahu. Sušička bude navyše vo výbornom stave.


 


Para pre dokonalé oblečenie   


Funkcia Iron Assist perfektne ošetrí a extra vyhladí suchú bielizeň. Využijete až pre 5 košieľ alebo formálne oblečenie namiesto žehlenia. Výsledok bude skvelý. Vďaka ošetreniu parou sa zníži pokrčenie a bielizeň bude svieža. Oblečenie tak bude vyzerať lepšie a vy sa v ňom budete lepšie cítiť.


 


Šetrné sušenie bielizne


Špeciálny dizajn bubna v sušičkách Bosch má jedinečnú štruktúru a tvarované unášače. Vaša bielizeň bude v priebehu sušenia jemne načechrávaná a zníži sa množstvo záhybov. Funkcia SensitiveDrying System zaistí šetrné sušenie a bubon bude k vašej bielizni ešte ohľaduplnejší. S jemne vysušenou bielizňou sa budete cítiť ako v bavlnke.

 


Viac stability, menej hluku a vibrácií 


Bočný dizajn sušičiek je skonštruovaný tak, aby obmedzil vibrácie a zaistil sušičke väčšiu stabilitu. Tým sa teiž reguluje hladina hluku a vďaka tomu sú sušičky Bosch veľmi tiché. Okrem iného je bočný dizajn sušičky veľmi pútavý na pohľad.

 


Jednoducho a prehľadne


Trváme na tom, že čím dokonalejšia je technológia, tým jednoduchšie musí byť jej používanie. V jednoduchosti je krása. Stačí jeden otočný volič a vyberiete jednoducho akýkoľvek program počas chvíľky. Už žiadne zložité nastavovanie. Všetky informácie vidíte na veľkom a prehľadnom displeji. Všetko je teda pod kontrolou.

 


Program znižujúci množstvo alergénov


Osoby s citlivou pokožkou alebo alergici určite ocenia program AlergiePlus, ktorý myslí na vaše pohodlie a zdravie. Vďaka vyššej teplote sušička znižuje množstvo alergénov v oblečení a posteľnom prádle. Vaša pokožka bude spokojná a zdravá.

 


 Sušenie rôznorodého oblečenia presne na mieru


Rôzne oblečenie si žiada rôzny program. Preto má sušička Bosch na výber veľkú škálu programov. Napr. na perie, vlnu, uteráky, športové a fitness oblečenie. Vášmu oblečeniu tak bude poskytnutá tá najlepšia starostlivosť.

 


Pokiaľ sa ponáhľate, jednoducho zrýchlite sušenie 


Rýchlo, rýchlo, ponáhľam sa! Pre sušičku Bosch to nie je žiadny problém. 40-minutový program na rýchle sušenie je vhodný pre menšie množstvo oblečenia zo syntetického materiálu a tenkých tkanín. Presný systém kontroly postráži teplotu a sleduje stupeň vlhkosti oblečenia v reálnom čase. Oblečenie si tak môžete obliecť ihneď po vytiahnutí zo sušičky.

 


Viac miesta, viac pohodlia 


Už žiadny sušiak. Sušička ušetrí čas i miesto. Že vám doma prekáža sušiak? S tým je koniec. Sušička vám uľahčí život a ušetrí miesto v domácnosti. Navyše bude vaša bielizeň jemná, príjemná, zdravá a váš život tak bude jednoduchší. 


Sušička bielizne Bosch Serie | 8 WTX87KH0BY biela

Práčka Bosch Serie | 8 WAX32MH0BY biela

Záruka 24 mesiacov
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 90.0 cm
Výška balenia 65.0 cm
Hĺbka balenia 80.0 cm
Váha balenia 145.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu