Set výrobkov Bosch WAU28PH1BY + WTX87MW0CS

doprava zadarmo
23% zľava
23%
Výrobca: Bosch , Kategória: Sety práčka+sušička
Kód tovaru: BOSWAU28PH1BYSET

Sušička bielizne Bosch Serie | 8 WTX87MW0CS biela
Práčka Bosch Serie | 6 WAU28PH1BY biela

1 764.38 €

Ušetríte: 23 % = 415.78 €

Naša cena s DPH:

1 348.60

Na splátky od: 41 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Obsah tohto setu

Bosh WAU28PH1BY, biela


Práčka neodmysliteľne patrí do každej domácnosti. Bez povšimnutia preto nemôžete nechať spotrebič Bosch WAU28PH1BY, práčku s predným plnením, ktorá vám ponúkne pranie v tej najvyššej kvalite.


Inteligentný dávkovací systém


Kvalitu jemného prania vám zaručuje bubon, ktorý pojme až 9 kg bielizne. Práčka vám ponúka až 13 pracích programov a veľký dotykový LED displej, na ktorom si môžete skontrolovať čas, ktorý zostáva do dokončenia pracieho programu. Práčka sa radí do energetickej triedy C, jej prevádzka je veľmi ekonomická a zároveň aj šetrná k životnému prostrediu. O dokonalý výsledok prania sa postarajú inteligentné programy, ktoré automaticky nastavia parametre tak, aby bol zabezpečený ten najlepší možný výsledok prania. Isto oceníte funkciu odloženého štartu a detskú poistkuPohon EcoSilence zariadi tichú a energeticky úspornú prevádzku práčky. Technológia ActiveWater Plus zároveň zaistí, že sa na pranie vašich odevov využije len nevyhnutné množstvo vody.


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Systém i-DOS: automaticky odmeria presné množstvo pracieho prostriedku a vody potrebnej pre každé pranie
  • Systém Home Connect: domáce spotrebiče s chytrým prepojením pre jednoduchší každodenný život
  • Všetko je automaticky prispôsobené potrebám vašej bielizne v závislosti od typu textílie a stupni znečistenia
  • EcoSilence Drive™: extrémne efektívny a tichý motor s dlhou životnosťou
  • SpeedPerfect: dokonale čisté za až o 65% menej času

 


Ovládanie práčok Bosch je jednoduché a intuitívne. Veľký LED displej a ovládací panel sú maximálne prehľadné. Na displeji môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale u vybraných modelov aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby.

 


Zjednodušte si život s modernou technológiou


Už sa nemusíte prispôsobovať vašej práčke. Práčka sa prispôsobí vám. Stačí nainštalovať aplikáciu Home Connect do svojho mobilu alebo tabletu a zvyšok bude hračka. Pomocou technológie Home Connect nastavíte dokonalý program presne pre vašu bielizeň. Vyberiete typ látky, farbu a stupeň znečistenia oblečenia a bielizeň bude perfektne čistá.


Aplikácia Home Connect oznámi, kedy je bielizeň vypraná. Program riadi a monitoruje práčku za vás. Stlačením jediného tlačidla spustíte program, aj keď ste mimo domov. Jedinečné možnosti v organizovaní vášho každodenného života.


 


Šetrite prací prostriedok aj vašu bielizeň


Práčka Bosch využíva novú technológiu i-DOS. Stačí vhodiť bielizeň do bubna, nastaviť automatický program a o zvyšok sa postará práčka. Stlačením jediného tlačidla si práčka bielizeň zváži a podľa tvrdosti vody presne odmeria prací prostriedok aj aviváž. Na oblečení po vypraní nebudú zostávať zvyšky pracieho gélu. Pranie je šetrné k oblečeniu aj k vašej peňaženke.


 


Ani nebudete počuť, že periete


Vadí vám hluk práčky práve v čase, kedy chcete odpočívať? S tichým motorom EcoSilence Drive o praní ani neviete. Tichý a efektívny bezuhlíkový motor vďaka jedinečnej konštrukcii eliminuje hluk a je stále chladný. Nedochádza tu k energetickým stratám. Tým si zaisťuje dlhodobú životnosť, ktorú Bosch garantuje 10-ročnou zárukou.


 


Rýchlejšie pranie a stále perfektne čistá bielizeň


S funkciou SpeedPerfect urýchlite pranie. Bielizeň vyperiete až o 65% rýchlejšie ako pri štandardnom režime zvoleného programu. Túto funkciu môžete použiť pre rôznu náplň práčky, druhy materiálov alebo väčšinu programov. Keď sa ponáhľate, jednoducho navolíte program zároveň s funkciou SpeedPerfect a vyperiete až 4 kg namiešanej náplne len za 41 minút.* Rozdiel medzi dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C a dobou trvania programu ľahko udržiavateľné 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.
 


Automaticky dokonalé výsledky


Pranie už nemôže byť jednoduchšie. Naplňte bubon bielizňou a stlačte tlačidlo "Štart". O všetko ostatné sa postará práčka. Pre vašu bielizeň nastaví ideálny program, ktorý je potreba. Výsledok prania bude vždy výborný.

 


Pridávať bielizeň počas prania je tak jednoduché


Tiež sa vám stáva, že po zapnutí práčky nájdete ďalšie oblečenie, ktoré by potrebovalo oprať? Alebo naopak na vás vykukne cez okienko bubna červená ponožka medzi ďalším bielym oblečením? Funkcia Reload umožní pridanie alebo odobratie bielizne počas pracieho cyklu. Váš problém teda vyrieši okamžite. Stačí vziať zabudnutú vec, otvoriť bubon a jednoducho pridať bielizeň do práčky. Pokračovať v praní môžete okamžite.* Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.
 


Jedinečná štruktúra bubna pre intenzívnejšie pranie


Nový nerezový prací bubon VarioDrum je k vašej bielizni ešte šetrnejší. Kvapkovitý tvar bubna a asymetrické unášače sa budú starať o bielizeň pomocou jemných pohybov. Bielizeň v bubne sa obracia do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým účinne operiete všetky druhy materiálu bez toho, aby sa zmačkali alebo poškodili. Vďaka programu VarioDrum vaša práčka zvládne intenzívne vyčistiť veľmi znečistenú bielizeň a odstrániť aj tie najhoršie škvrny.

 


Efektívne využitie každej kvapky vody


S využitím technológie ActiveWater spotrebujete naozaj len toľko vody, koľko je v skutočnosti nutné. Dva vstavané senzory - prietokový senzor a senzor meriaci stojatú vodu v bubne - zaistí použitie presného množstva vody s ohľadom na typ materiálu a množstvo vloženej bielizne. Konštantné rozloženie vody v bubne zaistí ideálne využitie každej vodnej kvapky.

 

Bosch Serie 8 WTX87MW0CS


Sušičku bielizne v domácnostiach vídame stále častejšie. Ide o praktického pomocníka, ktorý sa účinne postará o vašu bielizeň. Voľne stojaca sušička Bosch WTX87MW0CS sa skvele hodí aj do väčších domácností, pretože dokáže na jeden cyklus usušiť až 9 kg bielizne. Aj napriek výborným výsledkom si zachováva tichú prevádzku s hlučnosťou do 62 dB.


Vešanie bielizne na sušiak je už minulosťou. Sušička vám ho usuší sama, aby zostalo prevoňané a navyše ho aj našuchorí, čo uľahčí jeho následné žehlenie a skladanie. Podľa vlastných preferencií si môžete zvoliť odložený koniec programu a vracať sa domov k bielizni, ktorú stačí len poskladať a uložiť do skrine. Vďaka šetrnému sušeniu SensitiveDrying sa nemusíte báť vložiť dovnútra ani jemné blúzky alebo spodnú bielizeň – sušička sa o ne postará bez rizika poškodenia tkanín. 

 


 Kľúčové vlastnosti:


  • Technológia AutoClean nevyžadujúca filter v dvierkach zbavuje nutnosti pravidelného čistenia zvyškov tkanín, a to pri zachovaní vysokého výkonu
  • AutoDry: šetrne vysuší bielizeň presne podľa požadovaného stupňa sušenia
  • AntiVibration Design: mimoriadne stabilný a tichý spotrebič vďaka špeciálnej ochrane proti vibráciám
  • ComfortControl: jednoduché ovládanie vďaka intuitívnemu užívateľskému rozhraniu
  • Systém šetrného sušenia SensitiveDrying: jemné sušenie bez záhybov vďaka unikátnej štruktúre bubna a jeho pohybom 

 


Sušičky Bosch majú senzory, ktoré neustále merajú teplotu a zvyškovú vlhkosť. Vďaka tomu bielizeň usuší presne tak, ako potrebujete. Navyše ju chráni pred príliš vysokými teplotami, presušením a zrážaním. 

 


Nestrácajte čas čistením


Sušičky s technológiou AutoClean nemajú filtre v dvierkach, ale pred kondenzátorom. Behom sušiaceho cyklu sa kondenzátor aj filter niekoľkokrát automaticky prepláchnu a nečistoty a vlákna z oblečení sa zhromažďujú v nádobke v spodnej časti spotrebiča. Inteligentné senzory vás upozornia, keď bude potrebné nádobku vyčistiť. Len raz za cca 20 cyklov ju jednoducho vyberiete a opláchnete. Technológia AutoClean šetrí váš čas aj námahu a udržiava sušičku v perfektnej kondícii.


 


Sušička šetrná k vašej bielizni


Vďaka jedinečnému dizajnu bubna v sušičkách Bosch je funkcia šetrného sušenia SensitiveDrying System k vašej bielizni výrazne ohľaduplnejšia. Špeciálne tvarované unášače bielizeň počas sušenia jemne našuchoria a znižujú množstvo záhybov. Bielizeň tak bude mäkká a príjemná k vašej pokožke a vy si užijete obľúbené kúsky z vášho šatníka omnoho dlhšie. Jednoducho ako v bavlnke.

 


Viac stability, menej hluku a vibrácií


Nový dizajn bočných stien je nielen veľmi pútavý, tento systém tiež poskytuje viac stability a obmedzuje vibrácie. Posilnená izolácia tiež reguluje hladinu hluku, vďaka čomu sú sušičky Bosch veľmi tiché. 

 


Jednoduché a prehľadné ovládanie


Trváme na tom, že čím dokonalejšia technológia, tým jednoduchšie má byť jej používanie. Takže namiesto hľadania nespočetných skrytých funkcií vám sušičky Bosch ponúknu geniálne jednoduché nastavenie. Akýkoľvek program vyberiete jednoducho pomocou otočného voliča. Všetky potrebné informácie sú ihneď zobrazené na veľkom prehľadnom displeji, takže máte všetko na očiach a pod kontrolou.

 


Pre bielizeň bez alergénov


AlergiePlus je špeciálne vyvinutý program pre potreby alergikov a osôb s citlivou pokožkou. Vyššia teplota pomáha redukovať alergény v oblečení aj posteľnej bielizni. Sušičky Bosch myslia aj na vaše zdravie.

 


Sušenie citlivých a špeciálnych textílií – žiadny problém


Vybrané modely sušičiek Bosch ponúkajú špeciálne programy sušenia napr. pre vlnu, perie, športové a fitness oblečenie. Vy si tak môžete byť istí, že aj o vaše jemné oblečenie bude postarané s potrebnou opaterou.

 


Rýchle sušenie, keď máte naponáhlo


Ponáhľate sa? Žiadny problém! Rýchle usušenie behom 40 minút, vhodné pre malé množstvo syntetického oblečenia a tenkých tkanín, veľmi presný systém kontroly teploty a sledovanie stavu stupňa vlhkosti oblečenia v reálnom čase. Vaše oblečenie si tak môžete obliecť ihneď po ukončení sušenia.

 


Viac miesta pre vašu pohodu…a žiadny sušiak!


Sušičky Bosch vám uľahčia život a ušetria miesto v domácnosti. Sušiak už nebudete potrebovať. Váš život bude jednoduchší a vaša bielizeň mäkšia, príjemnejšia, menej pokrčená a zdravšia.


Sušička bielizne Bosch Serie | 8 WTX87MW0CS biela

Práčka Bosch Serie | 6 WAU28PH1BY biela

Záruka 24 mesiacov
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 65.0 cm
Výška balenia 90.0 cm
Hĺbka balenia 72.0 cm
Váha balenia 145.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu