Set výrobkov Beko BBIM12300XCE + HII64401MTX + BDIS36020

doprava zadarmo
Výrobca: Beko , Kategória: Sety vstavaných spotrebičov
Kód tovaru: BEKBBIM12300XCSET2
Informačný list: zde

Indukčná varná doska Beko HII64401MTX čierna
Rúra Beko Beyond BBIM12300XCE čierna
Umývačka riadu Beko Beyond BDIS36020

Naša cena s DPH:

1 077.00

Na splátky od: 32 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Obsah tohto setu

BEKBBIM12300XCE


Beko Beyond BBIM12300XCE, čierna/nerez


Vstavaná rúra Beko Beyond s technológiou AeroPerfect prináša množstvo funkcií a programov, vďaka ktorým si výrazne rozšírite svoje kulinárske schopnosti. Má objem 72 litrov a vďaka úspornej prevádzke je zaradená v energetickej triede A+. Tento model spotrebováva 0,88 kWh energie.


Praktické programy


Na výber budete mať 9 programov, s pomocou ktorých pripravíte lahodné dezerty, šťavnaté mäso a ďalšie dobroty. Pre väčšiu úsporu môžete použiť funkciu Eco pečenia s ventilátorom. V zhone zase určite oceníte možnosť rozmrazovania. Program 3D pečenia využíva horné, dolné aj zadné kruhové výhrevné teleso na rovnomerné a rýchle pečenie. K dispozícii je vám tiež gril, horné a dolné pečenie, dolné pečenie s ventilátorom, pečenie ventilátorom a nechýba ani vnútorné osvetlenie. Na ovládanie slúžia otočné zatláčacie gombíky a nechýba ani displej s časovačom, zámkom ovládania a nastavením jasu.
 


Kľúčové vlastnosti: 


 • Multifunkčná rúra s objemom 72 litrov
 • 9 programov vrátane grilu a úsporné funkcie
 • Technológia AeroPerfect™ jedlo rovnomerne prepečie
 • Funkcia 3D pečenia pre rýchlejšiu prípravu
 • Jednoduchá údržba vďaka parnému čisteniu
 • Teleskopický výsuv na bezpečnú manipuláciu s jedlom

Designový


Priestranná vstavaná rúra, ktorá dokonale prepečie jedlo zo všetkých strán bez toho, aby ho pripálila.

 


Inovatívna metóda pre perfektné výsledky


Technológia AeroPerfect™ v sebe kombinuje špeciálny tvar vnútorného priestoru a ventilátor, pomocou ktorých rozvádza teplo do každej časti rúry. Tým opeká jedlo súčasne zo všetkých strán, aby bolo dokonale prepečené a nikde sa nespálilo. Navyše pečie s úsporou energie.

 


3D pečenie zaistí rýchlejšie výsledky 


Funkcia 3D pečenia používa súčasne horný a spodný ohrev a tiež zadné kruhové teleso. To znamená, že ohrieva pokrm z 3 strán, čo vedie nielen k jeho rovnomernej úprave, ale celý proces je aj rýchlejší.


3D
 


Parné čistenie vám ušetrí prácu


Odhadli ste zle veľkosť pekáča a časť surovín skončila aj na dne rúry? Potom na nič nečakajte a použite funkciu SimpleSteam na jednoduché čistenie parou. Stačí z rúry vybrať všetko príslušenstvo, dať do nej plech s 500 ml vody a zapnúť daný program na čas 15 minút. Po jeho skončení potom jednoducho utrite vnútorný priestor a rúra bude zase ako nová. Navyše zadné a bočné katalytické dosky do seba vťahujú mastnotu a rovno ju odstraňujú, takže zostáva dlhšie čistá bez potreby čistenia.


Parní čištění
 


Na bezpečnú manipuláciu s pokrmom


Vďaka teleskopickému výsuvu plech bezpečne vysuniete a pohodlne upravíte alebo skontrolujete pečený pokrm. Pre bezpečnú manipuláciu sú dvierka vybavené dvojitým sklom.


Výsuv
 


RecycledNet – záleží nám na prírode


Na výrobu je využívaný recyklovaný materiál z rybárskych sietí a priemyselného odpadu. Kvôli odhodenému odpadu v oceánoch ročne zomrie viac ako 300 000 morských živočíchov a využívaním recyklovaného materiálu sa snažíme pomôcť toto číslo znížiť.


Recyklace
 


Beko HII64401MTX


Spoločnosť Beko vytvorila indukčnú varnú dosku HII64401MTX, ktorá vás zaujme štýlovým dizajnom, jednoduchým používaním a výbornými rýchlymi výsledkami varenia. Doska má šírku 58 cm. Plocha je rozdelená na štyri varné zóny, ktoré ovládate dotykom, a pri každej samostatne si môžete nastaviť jednu z deviatich úrovní výkonu.


Funkcia Auto zone detection na rozpoznanie riadu


Varná doska sa radí do série spotrebičov EasyFit. Vyniká jednoduchou a rýchlou montážou, ktorú zvládnete aj sami bez cudzej pomoci. Zariadenie dokáže automaticky rozpoznať prítomnosť riadu a sprístupní vám ovládanie pre zónu, na ktorú ste hrniec položili. Pre ešte pohodlnejšiu prípravu jedál máte k dispozícii funkciu časovača alebo Booster na rýchle navýšenie výkonu.


Bezpečné používanie


Spotrebič pracuje efektívne a spoľahlivo. Po skončení varenia sa rozsvieti ukazovateľ zvyškového tepla, ktorý vás informuje o riziku popálenia. Akonáhle kontrolka zhasne, môžete dosku vyčistiť úplne bez rizika. Nechýba tu ani ochrana ovládania proti pretečeniu alebo ochranné prvky brániace vzniku nehody v dôsledku prehriatia. Po dlhšej dobe bez zmeny nastavenia sa doska automaticky vypne.
 


Kľúčové vlastnosti:


 • Jednoduchá zmena nastavenia pomocou dotykového ovládania
 • Ponuka štyroch varných zón, ktoré je možné ovládať samostatne
 • Funkcia Booster – na rýchlejšie zahriatie varnej zóny aj varenie samotné
 • Indukčná technológia zaistí rýchlejší ohrev s maximálnou úsporou
 • EasyFit – jednoduchá inštalácia zacvaknutím
 • Ukazovateľ zvyškového tepla informuje o horúcom povrchu a bráni popáleniu užívateľov

Indukční varnou desku Beko HII64401MTX není potřeba složitě instalovat. Stačí ji pouze zacvaknout do kuchyňské linky.

 


Jednoduchá inštalácia EasyFit


Dosku nie je nutné skrutkovať do kuchynskej linky, vďaka zacvakávaciemu mechanismu sa jednoducho inštaluje, stačí ju len zacvaknúť.

 


Rýchle varenie s funkciou Booster


Funkcia Booster umožňuje rýchle zahriatie varnej zóny aj rýchlejšie varenie. Vodu k varu privedie oveľa rýchlejšie.

 


Jednoduchá údržba


Indukčná varná doska Beko HII64401MTX je nenáročná na údržbu vďaka špeciálnemu povrchu. Všetky nečistoty jednoducho zotriete handričkou.

 


Beko Beyond BDIS36020, vstavaná


Vstavaná umývačka Beko Beyond BDIS36020 je tá správna voľba pre dokonale čistý riad. Má plne integrovaný ovládací panel so 6 programami a disponuje šírkou 45 cm. Na jeden cyklus umyje 10 súprav riadu a počas prevádzky svieti LED signalizácia na podlahu. Umývačka je zaradená do energetickej triedy E a dosahuje hlučnosť iba 47 dBSpoľahlivý a tichý invertorový motor ProSmart™ má záruku 10 rokov. S programom HygieneIntense bude váš riad zbavený až 99 % vírusov a baktérií.


Program Quick&Clean/Quick&Shine do 1 hodiny umyje a usuší riad. Ponáhľate sa? Skráťte program s funkciou Fast+ alebo odloženým štartom s nastavením od 0,5 do 24 hod. Spodný kôš Acrobat je možné premiestniť, a to aj s plným naložením do 3 rôznych pozícií. Umývačka je vybavená ochranou proti pretečeniu AquaSafe. Krehké sklo bude v bezpečí so systémom GlassCare.
 


Kľúčové vlastnosti:


 • Vstavaná umývačka so šírkou 45 cm
 • Plne integrovaný panel a LED signalizácia
 • Energetická trieda E a hlučnosť 47 dB
 • 6 programov vrátane HygieneIntense
 • Invertorový motor ProSmart™

 


Absolútne čistý a suchý riad s Quick&Shine.

 


HygieneIntense


Para a horúca voda spoľahlivo umyjú všetok riad s maximálnym dôrazom na hygienu. HygieneIntense odstráni až 99 % vírusov a baktérií. Riad bude čistý a dezinfikovaný.

 


Quick&Clean / Quck&Shine


Špeciálny program, ktorý počas 58 minút riad perfektne umyje aj vysuší. Umývačka môže byť plná alebo len čiastočne naplnená a vy získate riad na okamžité použitie. V ponuke je 6 programov: Auto, intenzívne, eco, Delicate, Quick&Shine a Mini.

 


Fast+


Vyberte si obľúbený program a podľa potreby ho skráťte s funkciou Fast+. Pokiaľ sa ponáhľate, oceníte až 3-násobné skrátenie vybraného programu.


Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Spotrebiče v súprave umývačka riadu, vstavaná rúra, indukčná doska
Objem rúry 72 l
A+
katalytické čistenie
Vysúvanie plechov s teleskopickým vysúvaním
Funkcia rúry časovač/minútka, gril
Typ varnej dosky indukcia
4
220 – 240 V
dotykové
Funkcia varnej dosky Booster, detská poistka, signalizácia zvyškového tepla
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 66.0 cm
Výška balenia 65.5 cm
Hĺbka balenia 66.0 cm
Váha balenia 38.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu