Set výrobkov AEG ProSteam® L7FEE48SC + T8DFE68SC

Výrobca: AEG , Kategória: Sety práčka+sušička
Kód tovaru: AEGL7FEE48SCSET2

Značky: AEG

Zistiť dostupnosť

Spredu plnená práčka AEG L7FEE48SCPráčka AEG L7FEE48SC


„Ochranca elegantných košieľ“ – tak profiluje tento model nemecká spoločnosť AEG a my s ňou musíme jedine súhlasiť. V tej najvyššej možnej kvalite si ale samozrejme poradí s akoukoľvek bielizňou. Pojme pritom nadštandardných 8 kg špinavej bielizne a maximálne ušetrí ako vašu peňaženku, tak vašu prácu. Patrí totiž do úspornej triedy C.


Užitočné funkcie a technológie


Technológie a funkcie sledujú každú náplň a strážia jej hmotnosť. Senzory vo vnútri práčky upravujú dĺžku prania a zaisťujú optimálne podmienky. Práčka dokáže redukovať pokrčenie až o 33 %, pretože prací cyklus zakončuje parou, ktorá obmedzí dokrčenie. Menej chemického čistenia a žehlenia totiž znižuje opotrebenie vlákien. Aviváž navyše aj chráni vlákna, čím predlžuje životnosť oblečenia.


Menej žehlenia s parou


Špičkové práčky od AEG, vrátane tohto modelu, využívajú pre čo najkvalitnejšie osvieženie odevov paru. Šetrné a zároveň rýchle parné programy totiž eliminujú a redukujú pokrčenie. Vďaka tomu sú rýchlo pripravené k noseniu.


  


Doživotná záruka


Spoločnosť AEG poskytuje k tomuto spotrebiču doživotnú záruku na ÖKOInvertor.


 


 
 


Kľúčové vlastnosti:


  • Úsporná práčka s kapacitou 8 kg bielizne
  • Technológia ProSteam umožní ukončiť prací cyklus parou, ktorá minimalizuje pokrčenie
  • Funkcia SoftPlus sa postará o rovnomernú distribúciu aviváže
  • Technológia ProSense® pre najšetrnejšiu starostlivosť a úsporu vody a energie
  • Programy ECO a TimeSave pre účinné pranie v najkratšom možnom čase


Nezdržujte sa žehlením. Funkcia ProStream zaistí až o 30 % menšiu krčivosť bielizne. Vyperte, usušte a ihneď si ho znovu oblečte.

Príjemná na dotyk


Počas prania sa aktivuje funkcia SoftPlus. Tá zaistí, že aviváž prestúpi každým vláknom a bielizeň zostane hodvábne jemná a mäkká, takže ju budete nosiť s radosťou.

  Menšie pokrčenie


Bielizeň je po praní väčšinou tak pokrčená, že skôr, než si ju vezmete na seba, ju musíte prežehliť. Tomu je však teraz koniec. Technológia ProSteam zaistí prísun pary na konci prania, aby sa oblečenie narovnalo. Vo výsledku bude praná bielizeň až o tretinu menej pokrčená.

Dôkladná starostlivosť


Dokonca aj o vašu jemnú blúzku alebo šaty bude v práčke šetrne postarané. Regulujte si teplotu, spotrebu vody aj výdaj elektrickej energie. Získajte výsledky a odstráňte škvrny bez toho, aby došlo k poškodeniu tkanín.

  Úsporný motor


Zabudnite na vysoké účty za spotrebovanú energiu alebo vodu. Práčka je vybavená energeticky úsporným motorom ÖKOInventor, ktorý zaistí u všetkých prednastavených programov jedinečný výkon a minimálnu spotrebu.

 


Technológia ProSteam®: parné osvieženie pre vašu bielizeň

 


Ako vybrať správnu práčku

AEG AbsoluteCare® T8DFE68SC, bíláSušička AEG AbsoluteCare® T8DFE68SC, biela


Predstavte si, že existuje spôsob, ako sa vyhnúť vešaniu vypratej bielizne. Niečo, čo vám ušetrí veľa času, ktorý budete môcť venovať práci alebo rodine. Sušička AEG AbsoluteCare® je špičkový spotrebič, ktorý bezpečne usuší akýkoľvek druh tkaniny. Či už ide o funkčnú bielizeň, hodváb alebo vlnu, vďaka bohatej ponuke programov sa im dostane skvelá, a zároveň naozaj šetrná starostlivosť.


Úsporný pomocník


Tento model sa hodí aj do väčšej rodiny, pretože naraz pojme až 8 kg bielizne. Vďaka modernej technológii tepelného čerpadla odvádza svoju prácu maximálne efektívne a bez zbytočného plytvania – oproti bežným sušičkám ušetrí o 40 % energie viac. Aj z toho dôvodu je zaradený do energetickej triedy A+++.


Maximálna hlučnosť dosahuje prijateľných 65 dB.


Jednoduché použitie


Aby sa vám sušička používala ešte ľahšie, je vybavená radom užitočných funkcií a systémov. Jej súčasťou je napríklad stredne veľký LCD displej. Ak si prajete zariadenie spustiť v určitom čase, môžete použiť funkciu odloženého štartu. Užitočné sú tiež indikátory fázy sušenia, kondenzácie, zaneseného filtra a nádrže. 

 


Záruka 10 rokov na invertor motor


Spoločnosť AEG poskytuje k tomuto spotrebiču 10-ročnú záruku na invertor motor.


 
 


Kľúčové vlastnosti:


  • Systém AbsoluteCare® zabezpečí najlepšiu starostlivosť pre všetky druhy materiálov
  • Technológia SensiDry® pre bezpečné sušenie pri nízkych teplotách
  • Technológia ProSense® pre najšetrnejšiu starostlivosť a úsporu vody a energie
  • Filtračný systém ÖKOflow s extrémne účinným filtrom, ktorý je ľahko prístupný a dobre sa čistí

Bezpečne usuší všetky druhy tkanín.

 


AbsoluteCare®


Špičková technológia AbsoluteCare® vám umožní vybrať si hneď z 11 programov, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali všetkým druhom materiálov. Vďaka tomu dosiahnete vždy skvelé výsledky bez toho, aby dochádzalo k nechcenému poškodzovaniu textilu.

AEG AbsoluteCare® T8DFE68SC, bílá


 


Nízka teplota


Tento model je vybavený technológiou AEG SensiDry. Oproti bežným sušičkám si tak vystačí s polovičnou teplotou. Nenechajte sa ale zmiasť, doba sušenia sa tým nijako výrazne nepredĺži. Vďaka tomu si tkaniny dlhšie udržia kvalitu, ako keby boli nové. Pri nižšej teplote navyše ušetríte veľké množstvo energie.


 
 


Prispôsobí sa


Že ste práve vyprali len pár košieľ? Aj tak nechajte vešiak uprataný v skrini. Súčasťou spotrebiča sú totiž snímače vlhkosti a teploty. Systém ProSense™ automaticky upraví dĺžku sušenia podľa veľkosti náplne. Nemusíte sa teda báť, že by ste zbytočne plytvali energiou.

AEG AbsoluteCare® T8DFE68SC, bílá


 


Ušetrí vám čas


V AEG vedia, že nechcete stráviť celé nedeľné popoludnie praním a sušením. Vyvinuli preto dizajnovú sušičku s vylepšenou cirkuláciou. Oproti bežným sušičkách je tak celý proces rýchlejší. Navyše sa nemusíte báť ani kratších programov – budú stále rovnako účinné.


 
 


Extrémne účinný filter


Zatiaľ čo bežné sušičky majú niekoľko filtrov, AEG AbsoluteCare® T8DFE68SC si vystačí iba s jedným, zato však extrémne účinným filtrom. Systém ÖKOFlow je navyše umiestnený tak, aby bol ľahko prístupný. V prípade potreby ho teda môžete jednoducho vyčistiť.


Záruka 24 mesiacov
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 90.0 cm
Výška balenia 65.0 cm
Hĺbka balenia 80.0 cm
Váha balenia 145.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu