Set výrobkov AEG L7FNE49SCA + T8DEE48SC

doprava zadarmo
Výrobca: AEG , Kategória: Sety práčka+sušička
Kód tovaru: AEGL7FNE49SCASET
Informačný list: zde

Sušička bielizne AEG AbsoluteCare® T8DEE48SC biela
Proč ji chtít?

* úsporné sušení prádla = energetická třída A++
* kapacita až pro 8 kg prádla
* tepelné čerpadlo

Naša cena s DPH:

1 378.20

Na splátky od: 41 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Obsah tohto setu

AEG ProSteam® L7FNE49SCA Autodose


Úsporná práčka od odborníkov AEG s moderným dizajnom a veľkým LED displejom vám prinesie to najlepšie pranie s pokročilou technológiou. Ide o 60 cm širokú spredu plnenú práčku, ktorá pojme až 9 kg bielizne. Zažite novú úroveň prania s technológiou ProSteam a automatickým dávkovaním. O inteligentnú starostlivosť o bielizeň a jednoduché ovládanie sa postará aplikácia My AEG Care. Pri maximálnej rýchlosti 1 400 otáčok za minútu neprekročí hlučnosť 75 dB.


Najúspornejšia energetická trieda


Môže sa pochváliť najlepšou úspornou triedou A, pri ktorej spotreba energie za 100 cyklov dosahuje 49 kWh a spotreba vody za jeden cyklus je iba 46 litrov. Jej inteligentná technológia ProSense® prispôsobí spotrebu vody, energie aj čas prania podľa várky bielizne. Pre vás to znamená optimálna spotreba vodyenergie a tiež že sa vaša bielizeň nebude prať zbytočne dlho. Navyše textílie nebudú trpieť zbytočnému opotrebovaniu a dlhšie si udržia farbu a textúru.

 


Kľúčové technológie:


 • Technológia ProSense® vám ušetrí financie za spotrebu vody a energie
 • Funkcia ProSteam zaradí na konci programu parnú fázu
 • Parný program osvieži oblečenie
 • Rýchly 20-minútový program bielizeň šetrne naparí, osvieži a zmäkčí
 • AutoDose: Automatické dávkovanie množstva pracieho gélu a aviváže podľa veľkosti várky bielizne
 • Možnosť pripojenia k aplikácii My AEG Care a Google Home
 • 10 programov pre každý druh bielizne


Najúspornejšie pranie tej najvyššej kvality.

 


Parná technológia ProSteam


Aktivujte funkciu ProSteam, ktorá na konci programu zaradí parnú fázu, aby ste nemuseli tráviť príliš veľa času žehlením. Táto fáza zmäkčí vlákna, narovná ich, a tým pádom zníži pokrčenie bielizne až o tretinu. Práčka ponúka aj samostatný parný program pre prípad, že chcete oblečenie iba osviežiť, a Rýchly 20-minútový program, ktorý bielizeň šetrne naparíosviežizmäkčí a narovná vlákna.

 


Automatické dávkovanie AutoDose


Pokiaľ nepoznáte túto obľúbenú funkciu tak zbystrite. Ide o automatické dávkovanie množstva pracieho gélu a aviváže podľa veľkosti várky bielizne. V praxi to znamená, že inteligentné senzory vypočítajú presné množstvo pracích prostriedkov na dosiahnutie najlepších výsledkov prania, aby oblečenie nebolo zbytočne namáhané nadmerným množstvom pracích prostriedkov.

 


SoftPlus


Užite si skutočnú mäkkosť bielizne vďaka funkcii SoftPlus. Tá zaistí, aby sa aviváž dostala ku všetkým vláknam.

 


Predčasná budúcnosť prania s aplikáciou My AEG Care a aplikáciou Google Home


Pripojte vašu práčku k aplikácii My AEG Care a majte celý prací cyklus po kontrolou. Zároveň získate prístup k mnohým užitočným radám a tipom, ako sa starať o rôzne materiály. Spotrebiče AEG je možné taktiež ovládať hlasom cez aplikáciu Google Home. Stačí vysloviť nahlas „Ok Google“ a môžete začať dávať príkazy.

 


Programy


Na LED displeji v českom jazyku si vyberte jeden z 10 programov a užite si život plný čistoty a sviežosti. Medzi programy patrí Eco 40 – 60, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, vlna/hodváb, para, antialergický, 20 min – 3 kg, outdoor, džínsy.

 


Detský bezpečnostný zámok


Funkcia, ktorú ocenia predovšetkým rodiny s malými deťmi. Na ovládacom paneli je možné uzamknúť zmeny nastavenia špeciálnou kombináciou klávesov.
AEG AbsoluteCare® T8DEE48SC, biela/nerez


Umývačka za vás umyje riad, práčka vyperie bielizeň... ale čo so sušením? Zavesiť všetku bielizeň, ktorú ste vyprali počas dvoch alebo troch pracích cyklov, zaberie veľa času a energie. Bielizeň je navyše pokrčená a vás tak čaká ďalšie kolo žehlenia. Tomu všetkému ale môžete predísť. Stačí si zaobstarať kvalitnú a výkonnú sušičku bielizne, ktorá sa o vaše drahocenné kúsky oblečenia aj o iné látky postará šetrne, ale účinne. Spoločnosť AEG ponúka voľne stojacu sušičku v krásnom bielom prevedení s výraznými nerezovými detailmi, ktoré krásne rozžiaria miestnosť, predovšetkým však ponúkne to, čo najviac potrebujete. Odvedie za vás kvalitnú prácu a bielizeň zanechá čerstvú, prevoňanú a narovnanú tak, že sa s žehlením budete musieť zdržiavať naozaj len u tých najodolnejších kúskov. Sušička sa pýši vysokou kapacitou 8 kg, ktorá bohato pokryje objem čistej bielizne celej rodiny. Chod spotrebiča vás nielen že nezruinuje, ale dokonca s ním aj ušetríte, a to až 40% energie. Všetko nastavenie vidíte prehľadne na vstavanom, stredne veľkom LCD paneli
 


Kľúčové vlastnosti:


 • Úsporné sušenie s kapacitou 8 kg bielizne
 • Záruka 10 rokov na spoľahlivý a odolný invertor motor
 • Systém AbsoluteCare® zabezpečí najlepšiu starostlivosť pre všetky druhy materiálov
 • Technológia SensiDry® pre bezpečné sušenie pri nízkych teplotách
 • Technológia ProSense® pre najšetrnejšiu starostlivvosť a úsporu vody a energie


Usuším vám bielizeň lepšie a rýchlejšie ako samotný svieži vonkajší vánok!

  


Záruka 10 rokov na invertor motor


Spoločnosť AEG poskytuje k tomuto spotrebiču 10-ročnú záruku na invertor motor.


 
 


Pre všetky tkaniny


Svoju bielizeň môžete sušičke zveriť bez obáv o to, že by došlo k poničeniu tkanín. Šetrne sa postará aj o veľmi jemné látky vrátane hodvábu alebo vlny.

 


Nízke teploty


K bezpečnému sušeniu dochádza aj s využitím nízkych teplôt. O bielizeň bude výborne postarané s technológiou SensiDry a peniaze ušetrené za teplo môžete vynaložiť na seba a kúpiť si pekný darček.

 


Účinný filter


Filtračný systém ÖKOFlow je veľmi dobre dostupný a ľahko sa čistí. Zatiaľ čo iné modely obsahujú viac filtrov, tu stačí jeden bez toho, aby došlo ku kompromisom v kvalite či dobe sušenia. 

 


Kratšie programy sušenia


Sušička sa pýši vylepšeným tokom vzduchu. Vďaka tomu sú sušiace programy skrátené, pričom o oblečenie je postarané s výbornou starostlivosťou. Senzor sníma vlhkosť, podľa ktorej upraví čas sušenia.

 


Technológia ProSense


Prístroj sa vám o vaše oblečenie postará šetrne, ale účinne. Unikátna technológia ProSense najskôr odváži, koľko bielizne sa vo vnútri bubna nachádza. Podľa nameraných výsledkov následne prispôsobí dĺžku sušenia a spotrebu energie, aby došlo k rýchlemu a dôkladnému usušeniu bez poničenia tkanín.

 


Strážcovia oblečenia 


Každý z nich je jedinečný, ale jedno majú spoločné – ich cieľom je venovať oblečeniu starostlivosť, ktorú si zaslúžia. Sušičky AEG zbavia vašu bielizeň nepríjemného zápachu a zároveň sa o ňu jemne starajú, čím predlžujú jej životnosť. Spolu s práčkami patria medzi strážcov oblečenia.

 


Ako vybrať správnu sušičku?


Sušička bielizne AEG AbsoluteCare® T8DEE48SC biela
Proč ji chtít?

 • úsporné sušení prádla = energetická třída A++
 • kapacita až pro 8 kg prádla
 • tepelné čerpadlo
 • programy pro bavlnu a syntetiku
 • nejšetrnější péče pro vaše oděvy
 • kvalita AEG
 • V x Š x H: 85 x 60 x 60 cm

Práčka AEG L7FNE49SCA Autodose biela

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Pranie / sušenie
9 kg
A
75 dB
Funkcia práčky program pre alergikov, para, systém automatického dávkovania, smart funkcie, český panel
Výška práčky 84.7 cm
Šírka práčky 59.7 cm
Hĺbka práčky 63.1 cm
8 kg
A++
Vyhotovenie sušičky kondenzačná
66 dB
Funkcia sušičky český panel
Hĺbka sušičky 60 cm
Šírka sušičky 59.5 cm
Výška sušičky 85 cm
Nie
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 90.0 cm
Výška balenia 65.0 cm
Hĺbka balenia 80.0 cm
Váha balenia 145.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu