Set nanokozmetiky STILLGUARD pre čistú domácnosť

Výrobca: STILLGUARD , Kategória: Na podlahy, povrchy, nábytok
Kód tovaru: CPS8594187190026

Súprava 3 ks nanotechnologických prípravkov pre čistenie a údržbu vašej domácnosti. Komplexné riešenie pre efektívne upratovanie. Vrátane 2 ks mikro handričiek.

Zistiť dostupnosť

Privítajte do domácnosti prevratnú nanotechnológiu!

Neviete si rady so zašlou špinou v sprchovom kúte? Zúfate nad zdanlivo nevyčistiteľným umývadlom? Pokiaľ ste už vyskúšali celú radu dostupných prostriedkov a nedospeli ku zdarnému výsledku, máme pre vás skvelú správu! Riešenie existuje a volá sa nanotechnológia. Táto absolútne prevratná technológia 21. storočia pomôže všade tam, kde už bežné prípravky strácajú dych! Presvedčte sa sami a vyskúšajte jedinečný set nanokozmetiky STILLGUARD pre čistú domácnosť.

Upratovanie nového tisícročia

Nanotechnológia predstavuje pokrokový a veľmi efektívny systém, ktorý pomôže vylepšiť a zdokonaliť všetko, čo sa doposiaľ vyrobilo. Patrí k najúžasnejším technológiám modernej doby, funguje s novými princípmi a stále dokazuje svoju obrovskú silu. Nie je divu, že je skloňovaná v mnohých oblastiach vedy a techniky a prenikla i do všetkých odborov priemyslu i medicíny. Práve teraz sa dostáva do vašich domácností a prináša vám jedinečnú príležitosť, ako si skvalitniť pravidelné upratovanie. Šetrite čas, energiu a svoju peňaženku, dajte zbohom neúčinným prostriedkom na báze silikónu, akrylu alebo teflónu, zaobstarajte si perfektný set nanokozmetiky STILLGUARD pre nikdy nekončiacu, žiarivo čistú domácnosť.


Jednoducho, komfortne a bez námahy

Určite vás zaujíma, ako to všetko vlastne funguje. Použitím prípravku zo setu nanokozmetiky STILLGUARD vytvoríte na povrchu mriežku, ktorá vykazuje neuveriteľnú pevnosť. Obsiahnuté nanočastice dosahujú veľmi malé rozmery a nie je tak možné vidieť ich ľudským okom. Prenikajú do nerovností a vyplnia otvory všetkých veľkostí. Čo je však výnimočné, je schopnosť odpudzovať vodu, mastnotu, baktérie, machy a ďalšie prevažne organické nečistoty. Vďaka tomu dokážete ľahko a bez námahy predĺžiť životnosť materiálov, radikálne vylepšiť stav rôznych povrchov a zaistiť komfortní údržbu. Navyše sú nanočastice veľmi tvrdé a chránia povrch pred mechanickým poškodením.


Zatočte s vodným kameňom!


Nákupom profesionálneho setu získate komplexné riešenie pre čistotu vášho domova. Jedným z najvýznamnejších výrobkov zo setu nanokozmetiky STILLGUARD je NANO Čistič vodného kameňa. Odstráňte nečistoty a vodné usadeniny i z miest, nad ktorými ste už zlomili palicu! Vneste do vašej domácnosti nikdy nekončiaci pocit čistoty! Čistič vodného kameňa si poradí s extra odolnou špinou, ľahko odstráni vápenaté a minerálne usadeniny, mastné či kyslé nečistoty, ktoré zvyknú priľnúť na vani, umývadle, v sprchovom kúte, na keramických a mozaikových obkladoch, kamenine, žule a ďalších kyselinám odolných materiáloch. Samotné použitie je jednoduché, aplikujte v zriedenej forme podľa miery znečistenia, nechajte pôsobiť podľa potreby a potom jednoducho opláchnite. A neostáva iné, než sa tešiť z perfektného výsledku, ktorý je ihneď viditeľný.


Odstráňte všetku mastnotu!

Ďalším nenahraditeľným pomocníkom do každej domácnosti je NANO odmasťovač skla. Dokáže rýchlo odstrániť mastnotu zo skla, sklokeramiky, glazovanej keramiky, smaltu, mramoru, porcelánu a dokonca i zo žuly. Výrazne predĺži ochranu a vylepší hydrofóbny a oleofóbny efekt. Vyniká vysokou odmasťovacou silou a výrazným predĺžením životnosti produktu. Jeho nemenej dôležitá úloha je pripraviť povrch pre perfektné priľnutie ochrannej vrstvy, ktoré je následne aplikovaná. Navyše je biologicky odbúrateľný a behom 2-3 minút dochádza k jeho postupnému odpareniu.


Ochraňujte a udržujte domácnosť!

K nenahraditeľným produktom zo setu nanokozmetiky STILLGUARD sa radí taktiež čistič NANO Ochrana skla, ktorý nanášajte na dôkladne odmastený povrch. Jedine tak dosiahnete dlhotrvajúcu ochrany skla a pevných materiálov. Čistič vytvorí ultratenkú neviditeľnú hydrofóbnu vrstvu s ochranou proti znečisteniu, usadzovaniu minerálnych a vápenatých povlakov a vodnej hrdze so samočistiacim účinkom nazývaným lotosový efekt.

Vytvorená vrstva znemožňuje život baktériám, machu, plesniam, riasam a vytvára tak mimoriadne hygienický povrch. Prípravok bude ideálny pri čistení okien, zrkadiel, sklenených i krištáľových plôch, umývadiel, sprchových kútov, obkladov, WC, kuchýň a mnohých ďalších. Používajte nanočističe, skvalitnite si život a užívajte si príjemný pocit z profesionálneho upratovania. Poteší vás bonus v podobe 2 kusov špeciálnych mikrouhandričiek, ktoré sú súčasťou tohto výnimočného setu.

NANO produkty 250 ml +100 ml + 100 ml + 2 ks mikro handričiek

 • Táto rada produktov poskytuje komplexné riešenie pre upratanú domácnosť. Jednotlivé produkty boli vyvinuté s cieľom maximálne zjednodušiť údržbu povrchov a premeniť upratovanie na príjemnú aktivitu. Nanotechnológia poskytne vašej domácnosti ochranu a zaistí jednoduchú údržbu:
 • Účinnosť bez drhnutia podkladov.
 • Viditeľné výsledky a to okamžite.
 • Antikorózne a neabrazívne.
 • Dlhotrvajúca ochrana.

Súprava obsahuje:

 • NANO Čistič vodného kameňa - 250 ml
 • NANO Odmasťovač skla - 100 ml
 • NANO Ochrana skla - 100 ml
 • 2x Mikro utierka 40x40 cm k setu ZDARMA

Čistič, odmasťovač a ochrana vašej domácnosti v jednom. Jednoduché 3 kroky k udržaniu vášho domova v čistote a sviežosti.

Popis produktov:
NANO Čistič vodného kameňa 250 ml
Čistič, odmasťovač a odstraňovač vápenatých a minerálnych usadenín, soľných usadenín a mastnej špiny, atmosférických nečistôt, kyslej mastnoty a „extra odolnej špiny“. Určený pre veľmi účinné odstraňovanie nečistôt z tehiel, keramických obkladov, mozaikových obkladov, kameniny, žuly, tvrdého kameňa a ďalších kyselinám odolných materiálov. Prípravok je možné použiť tiež pre odstránenie škvŕn po hrdzi, nečistôt z kameňa, tehiel, cementu, náterov atd. Výrobok je účinný a nedochádza k mechanickému poškodeniu podkladu abráziou ani eróziou.

Návod na použitie - NANO Čistič vodného kameňa 250 ml:
Pred aplikáciou odporúčame odstrániť voľné nečistoty z povrchu (tým výrazne znížite spotrebu). Pre odstránenie sanytru používajte v neriedenej forme. Pre ostatné aplikácie zrieďte až do pomeru 1:5 s čistou vodou. Zriedení výrobku závisí na hrúbke a množstve vrstiev, ktoré majú byť odstránené. Pred aplikáciou povrch vždy navlhčite. Nanášajte a umývajte odspodu smerom hore. Dobu pôsobenia prípravku je treba určiť individuálne pre každé jednotlivé použitie na základe skúšky na malej ploche. Vyššie uvedené návody majú čisto odporúčaný charakter. Metódy aplikácie: natieranie, valčekovanie, striekanie. Nanášajte rovnomerne a celistvo na plochu. Nechajte 10–30 minút pôsobiť. Pre výrazné zvýšenie účinnosti používajte kefu alebo štetec. Po vyčistení dôkladne opláchnite čistou vodou, najlepšie vysokotlakom. Nechajte zaschnúť. Nezanecháva stopy oplachovania. V prípade potreby postup opakujte. Vzhľadom k širokej škále povrchov odporúčame pred vlastnou aplikáciou urobiť test na zlúčiteľnosť povrchových úprav.

NANO odmasťovač skla 100 ml
Rýchly odmasťovač pevných materiálov (sklo, sklokeramika, glazovaná keramika, smalt, mramor, porcelán, žula) špeciálne pre odmasťovanie a čistenie povrchov pred aplikáciou ochrannej vrstvy, kde upravuje povrch pre jej dokonalé priľnutie. Výrazne predĺži životnosť ochrany s lepším hydrofóbnym a oleofóbnym efektom. Odstraňuje a odmasťuje minerálne, rastlinné a živočíšne mazivá, oleje, konzervačné oleje a vosky, lepidlá, atrament, farby, tmely, živice a ťažko odstrániteľné nečistoty. Je biologicky odbúrateľný. Výrazne zlepšuje bezpečnostné a pracovné podmienky a chráni životné prostredie. Spotreba 10 m2.

Návod na použitie - NANO odmasťovač skla 100 ml:
Produkt pripravený k použitiu. Pred použitím je nutné urobiť test na malej časti povrchu. Naneste prípravok na povrch a počkajte, až sa nečistota naruší a rozpustí. Následne povrch zotrite jemnou handričkou. Postup opakujte – dôkladne a úplne odstráňte stopy. Nakoniec utriete mäkkou handričkou do sucha. Doporučené nanášanie: valčekom, štetcom s prírodnými vláknami alebo handričkou.

NANO Ochrana skla 100 ml
Dlhotrvajúca ochrana skla a pevných materiálov (sklokeramika, glazovaná keramika, smalt, mramor, porcelán, žula atď.). Na povrchu vytvára hydrofóbnu a oleofóbnu neviditeľnú vrstvu s ochranou proti vode, znečisteniu a usadzovaní povlakov, so samočistiacom účinkom (lotosový efekt). Vytvorená vrstva znemožňuje priľnutie hmyzu na sklách. Zabraňuje vzniku vápenatých a minerálnych usadenín. Ideálne na okná (aj automobilové), zrkadlá, sklenené i kryštálové plochy, umývadlá, sprchové kúty, obklady, WC, kuchyne apod. Vytvorená vrstva znemožňuje život baktériám, machu, plesniam a riasam, vytvára veľmi hygienický povrch. Vystačí na 10 m2.

Návod na použitie - NANO Ochrana skla 100 ml:
Produkt je pripravený k priamemu použitiu. Pred použitím plochu dokonale odmastite. Aplikujte pri teplote +5–25 °C, neaplikujte na horúci povrch. Nastriekajte a handričkou alebo mikrovláknom dôkladne rozotrite po povrchu. Môžete aplikovať dve vrstvy, druhú vrstvu však až po úplnom zaschnutí prvej vrstvy. Vzhľadom k širokej škále povrchov odporúčame pred vlastnou aplikáciou urobiť test na zlúčiteľnosť povrchových úprav.

Ako nanotechnológie fungujú?
 • Nanočastice vytvárajú vrstvu alebo tiež mriežku, ktorá je ľudským okom neviditeľná, má však neuveriteľnú pevnosť a navyše schopnosť odpudzovať vodu, mastnotu, baktérie, machy a ďalšie, hlavne organické nečistoty.
 • S pomocou nanotechnológie tak dokážeme predĺžiť životnosť materiálov, radikálne vylepšiť stav rôznych povrchov a zaistiť ich jednoduchú údržbu.
 • To prináša značnú úsporu nákladov a znižuje ekologickú záťaž v akejkoľvek oblasti.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 12 mesiacov
Ďalšie parametre
vnútorné
Využitie domácnosť
Forma koncentrát
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 17.5 cm
Výška balenia 18.5 cm
Hĺbka balenia 6.0 cm
Váha balenia 0.5 kg
Více informací Méně informací