Sendvičovač Philips HD2392/00 biely/béžový

Výrobca: Philips , Kategória: Sendvičovače
Kód tovaru: PHIHD239200

Farba: béžová
Farba: biela
Príkon: 820 W
Konštrukcia sendvičovača: 2 sendviče (4 trojuholníky)
Funkcie sendvičovača: sendvičovač
Kontrolka prevádzky: Áno
Kontrolka správnej teploty: Áno
Značky: Philips

Zistiť dostupnosť

Philips HD2392/00, biela/béžová


Sendviče sú ideálnym riešením pre všetkých, ktorí nemajú nazvyš hodiny voľného času, ktoré by sa dali stráviť varením. Ide o jednoduchú a rýchlu desiatu či večeru, ktorá navyše výborne chutí a zasýti hladné brušká celej rodiny. Pridajte k tomu sendvičovač Philips s nepriľnavým povrchom a jednoduchým a bezpečným ovládaním a máte vyhrané.


Prístroj s výkonom 820 W bude zahriaty v priebehu chvíľky; o pripravenosti vás bude informovať svetelná kontrolka prevádzky. Aj počas prevádzky zostáva ale rukoväť tepelne izolovaná, takže pri zaobchádzaní so spotrebičom nehrozí popálenie.


Po dosiahnutí správnej teploty stačí len vložiť sendviče na nelepivú platničku a jemne zatlačiť veko, aby sa chlieb zohrial z oboch strán rovnomerne. Po skončení pečenia a vychladnutí dosky očistíte navlhčenou handričkou a sendvičovač schováte na poličku alebo do skrine vo vertikálnej polohe, aby vám nezaberal veľa miesta.


Náplň patrí do sendvičov, nie na povrch hriankovača. Uzamknite ju vnútri chleba vďaka špeciálnemu členeniu interiéru.

  


 


Členený interiér


Zabudnite na vytečený a pripálený syr. Špeciálna konštrukcia sendvičovača pripečie oba plátky chleba k sebe a nedovolí ingredienciám utiecť preč.


  


 


Ľahké ovládanie


Po vložení hrianky dovnútra jednoducho pomalým pohybom zaklapnite veko a o nič ďalšie sa nestarajte. Sendvičovač sa sám zaistí proti otvoreniu, aby boli sendviče opečené z oboch strán rovnomerne.


  


 


Ušetrí vám miesto


Ak v kuchyni nemáte miesto na rozhadzovanie, iste vám príde vhod možnosť vertikálneho skladovania spotrebiča. Zaberie vám na polici alebo v skrini minimum priestoru a vždy bude pripravený na použitie.


  


 


Nepriľnavý povrch


Po skončení používania nechajte prístroj vychladnúť. Potom navlhčenou handričkou očistite povrch od omrviniek, aby ste ho mali pripravený pre ďalšie použitie. Nebudete musieť riešiť pripečené jedlá, z nepriľnavého povrchu nečistoty odstránite bez námahy.


  


 


Vysoký výkon


S výkonom 820 W sa dočkáte zahriatia prístroja za menej ako jednu minútu. Na svoju obľúbenú pochúťku preto nebudete musieť čakať ani o chvíľku dlhšie.


  


 


Tepelná izolácia


Počas práce so sendvičovačom vám nehrozí žiadne nebezpečenstvo. Aj počas prevádzky zostáva rukoväť studená, pri otváraní zariadenia sa preto nemusíte báť, že by ste sa mohli spáliť.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Funkcie sendvičovača sendvičovač
Konštrukcia sendvičovača 2 sendviče (4 trojuholníky)
Kontrolka prevádzky Áno
Kontrolka správnej teploty Áno
Príkon 820 W
béžová, biela
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 21.8 cm
Výška výrobku 9.0 cm
Hĺbka výrobku 23.1 cm
Hmotnosť výrobku 1.3 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 26.8 cm
Výška balenia 27.6 cm
Hĺbka balenia 13.1 cm
Váha balenia 1.6 kg
Více informací Méně informací