Sen sa premenil na skutočnosť – Samsung S8 a S8+

Prestaňte snívať a otvorte oči! Predstavujeme vám novinku roka – Samsung GALAXY S8 a S8+!

Ohromujúci dizajn

Štíhla konštrukcia, ultratenký minimalistický rámik a hladké, zaoblené hrany. Či už si vyberiete 5,8“ alebo 6,2palcový model, symetrická bočná konštrukcia zaistí, že sa vám Galaxy S8 pohodlne vojde do jednej ruky. Tešiť sa môžete na väčšiu obrazovku, pohodlné uchopenie a prémiové spracovanie z kovu a skla. Proste potecha pre vaše oči. Na výber sú 3 podmanivé odtiene -Midnight Black, Orchid Gray a Arctic Silver - vyjadriť svoj štýl farbou nikdy nebolo jednoduchšie.

Nekonečný displej

Najväčší displej v histórii série smartfónov Galaxy S je tu a oproti mladšej sestre S7 a S7 Edge podrástol o krásnych 18 %! Na výber máte obrazovku s uhlopriečkou 5,8 palcov alebo 6,2 palcov. Galaxy S8 Infitive Displej je vybavený rámikom tenkým ako britva a prehráva obsah v pomere 18,5 : 9, takže sa môžete plne ponoriť do deja. Nech už sledujete čokoľvek, veľká sAMOLED obrazovka s Multi Windows ovládaním vás ohromí bohatými farbami, zložitými detailmi a ohromujúcim rozlíšením. Galaxy S8 vám jednoducho rozšíri pohľad.

Bezpečnosť nadovšetko

Vďaka revolučnému skeneru dúhovky (Iris Scanner) ponúka Galaxy S8 svojmu majiteľovi zvýšenú bezpečnosť a pohodlie. Tým chráni všetky osobné dáta a tiež umožňuje ľahké a rýchle odomknutie telefónu bez jediného dotyku. Využiť ju môžete i pre rýchly a bezpečný prístup k Samsung platbe cez internet, prihláseniu na sa na web či vstupu do bezpečnostnej zložky telefónu (chrániacej citlivý obsah). Bezpečnosť zvyšuje tiež senzor na odtlačky prstov či systém na rozpoznanie tváre.

Fotky z titulných strán

Túžite po tom, aby každá vaša fotka bola jednoducho perfektná? Galaxy S8 vám to rád splní. Jeho duálny12Mpx hlavný fotoaparát so šošovkou F1.7 zachytí rovnako dokonalo nočný pohľad na panorámu mesta ako i fotky z klubu s vašimi priateľmi. Snímky budú jasné a dokonalo ostré. Predný 8Mpx fotoaparát používa automatické rozpoznávanie tváre pre inteligentné samozaostrenie, skvelé selfie fotky garantované!

Najlepší výkon

Urobte viac s Galaxy S8. Má silný 10nm AP (mobilný prístupový bod bezdrôtovej siete) pre bezproblémový multitasking. Vaše obľúbené skladby budú znieť lepšie ako kedykoľvek predtým s novými AKG vyladenými slúchadlami vylepšenou zvukovou technikou. Galaxy S8 má rozšíriteľnú pamäť, pripravenú na všetky vaše filmy, fotky či hudbu. A nech sa stane čokoľvek, o výdrž batérie sa nemusíte báť, garantuje ju sila 3000/3500 mAh.

Krytie IP68 zaručuje odolnosť voči vode a prachu, takže Galaxy S8 nezastaví bazén ani dážď. Garantovaná je výdrž pri ponore do 1,5 m sladkej vody na 30 minút. Ochrana zariadenia za mokra je zvýšená automatickým zastavením prípadného nabíjania, ktoré tak zabráni skratu. Goratexové a gumové tesnenia chránia smartfón pri poliatí a či proti vlhkosti. 

Telefón+

Galaxy S8 je vaším odrazovým mostíkom k súkromnému ekosystému Samsung zariadení a softvéru. Môže byť použitý spolu s okuliarmi na virtuálnu realitu Gear VRGear 360 (2017), takže sa kdekoľvek ponoríte do fantastického virtuálneho sveta videí a hier v 360˚ prostredí. Celý obsah smartfónu si ľahko zobrazíte na veľkej obrazovke SMART TV, s použitím Samsung DeX (dokovacia stanica), alebo jednoducho ovládnete svoje SMART zariadenie na diaľku s pomocou Samsung Connect.

Veľké očakávania vkladá Samsung i do nového virtuálneho osobného asistenta Bixby, ktorý bude súčasťou Galaxy S8. Tešiť sa môžete na Bixby Vision, Voice, HomeReminder. Samozrejmosťou sú aplikácie Samsung Pay, Smart Switch Google Play Music.

Príslušenstvo budúcnosti

Čo k novému smartfónu nesmie chýbať? Príslušenstvo, samozrejme. Galaxy S8 sa za to svoje rozhodne nemusí hanbiť – konvertibilná bezdrôtová nabíjačka v minimalistickom dizajne pre skutočne rýchle nabitie s USB-C vstupom. Dokovacia stanica Samsung DeX s multi-port dokom, HDMI vstupom, 2x USB 2.0 vstupom, USB-C nabíjačkou a samostatným ochladzovaním prepojí Samsung S8 s celým Samsung svetom.

Nijak nezaostáva balíček s batériou s rýchlym nabitím za 200 minút / 180 minút (fast charging), popruhom, USB-C vstupom a kapacitou 5,100 mAh. Slúchadlá ponúkajú AKG zvuk, obojsmerný mikrofón (11 mm + 8 mm Dynamic), výber veľkosti nástavcov do uší (S, M alebo L) či pohodlný obal. Množstvo typov ochranný krytov necháva na vás, do čoho váš nový smartfón „oblečiete“.

Nás Samsung Galaxy S8 jednoducho nadchol. A vás?

PREDPREDAJ TU!

Ďalšie aktuality od tejto značky