Sekačka robotická Gardena Smart SILENO life 19115-32

Výrobca: Gardena , Kategória: Robotické kosačky
Kód tovaru: GDR1911532

Materiál šasi: plast
Záber: 22 cm
Typ pohonu sekačky: elektrická AKU
Plocha: rovná
Plocha: členitá so stromami a kríkmi
Veľkosť pozemku: väčšie pozemky nad 1000 m2
Značky: Gardena

Zistiť dostupnosť

Gardena smart SILENO life 19115-32Gardena smart SILENO life 19115-32


Kosenie trávy je pre vás takou neobľúbenou činnosťou, že ste premýšľali dokonca aj nad tým, že si snáď radšej pri dome necháte vyrásť džungľu? Krásnej a upravenej záhrady sa nemusíte vzdávať. Prenechajte úpravu trávnika na robotickú kosačku Gardena smart SILENO life 19115-32 a sami už sa len kochajte precíznymi výsledkami jej práce. Kosačka navyše jemné odrezky trávy necháva ležať na zemi ako prírodné hnojivo. Výsledkom je tak ešte lepšia kvalita vášho trávnika. Spustením prístroja vás prevedie praktický asistent. Po zadaní veľkosti záhrady a preferovaných časov kosenia sa robot sám automaticky nastaví. Podobne jednoducho upravíte aj výšku kosenia.


Dokonale pokosený trávnik aj na ťažko dostupných miestach


Robotická kosačka Gardena smart SILENO life 19115-32 sa postará aj o väčšie záhrady, a to až do rozlohy 1 250 m2. Radi by ste všetku prácu prenechali na robotovi, ale bojíte sa, že po ňom zostanú nevzhľadné pruhy? Vďaka pokročilému systému Sensor Cut bude váš trávnik pokosený úplne rovnomerne. Modelu Gardena smart SILENO life neuniknú ani ťažšie dostupné či úzke miesta a prieduchy. Veľkou výhodou je tiež fakt, že dobíjaciu stanicu môžete umiestniť ľubovoľne na miesto, kde sa vám to hodí.


Dokonale pokosená záhrada, ktorú vám susedia budú závidieť? Áno a nemusíte kvôli tomu ani vstať z postele!

Gardena smart SILENO life 19115-32


 


Spoľahlivé prepojenie


Úplne zadarmo si môžete stiahnuť aplikáciu Gardena smart pre iOS, Android aj web. Prostredníctvom aplikácie je možné upravovať nastavenie robotickej kosačky na diaľku. Bezdrôtovú komunikáciu medzi aplikáciou a zariadeniami Gardena smart potom sprostredkováva stabilné Smart Gateway prepojenie.


 


Gardena smart SILENO life 19115-32


 


 


Bezpečnosť na prvom mieste


Pri používaní robotickej kosačky je dokonale postarané aj o vašu bezpečnosť. Vďaka ohraničujúcemu vodiču sa prístroj bude držať iba na vyhradenom území. Nadštandardne citlivý senzor potom zameria približujúcu sa prekážku a zabráni možnej kolízii. Akonáhle kosačku nadvihnete, nože sa zastavia. Úrazov sa tak báť nemusíte.


 


Gardena smart SILENO life 19115-32


 


 


Bezproblémová údržba


Obavy z náročného čistenia hoďte za hlavu! Robotická kosačka Gardena smart SILENO life 19115-32 bola špeciálne konštruovaná tak, aby na jej údržbu stačil prúd vody zo záhradnej hadice. Plášť, kolieska i kosiace nože sú tak očistené behom pár minút.


 


Gardena smart SILENO life 19115-32


 


 


Zabezpečená proti krádeži


Po tomto dokonalom spoločníkovi môže zatúžiť nejedno srdce. Kosačka je však proti odcudzeniu dômyselne chránená PIN kódom.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Veľkosť pozemku väčšie pozemky nad 1000 m2
Plocha rovná , členitá so stromami a kríkmi
Typ pohonu sekačky elektrická AKU
Záber 22 cm
Materiál šasi plast
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 59.0 cm
Výška balenia 33.0 cm
Hĺbka balenia 79.0 cm
Váha balenia 14.5 kg
Více informací Méně informací