Sekačka robotická Gardena SMART Sileno city 500 - sada (19066-32)

Výrobca: Gardena , Kategória: Robotické kosačky
Kód tovaru: GDR1906632

Materiál šasi: plast
Záber: 16 cm
Typ pohonu sekačky: elektrická AKU
Plocha: rovná
Plocha: členitá so stromami a kríkmi
Veľkosť pozemku: menšie pozemky do 400 m2
Značky: Gardena

Zistiť dostupnosť

Gardena SMART Sileno city 500 - sada (19066-32)


Priali by ste si mať kosačku, ktorá sama rozpozná, kedy je najvhodnejší čas na pokosenie trávnika? Kosačku, ktorá v prípade potreby sama zmobilizuje svoje sily a zhostí sa úlohy skrátiť trávnatý porast na vopred dohodnutú dĺžku? Kedysi by to azda znelo ako science-fiction, ale s automatickou robotickou kosačkou Gardena Smart Sileno City je to realita. Môžete sa tak viac venovať svojim koníčkom alebo sa nejakú dobu na záhrade vôbec nezdržiavať a iba ju prísť po čase skontrolovať. Možno vás prekvapí svojou čistotou a zdravým vzhľadom.


Záhradná kosačka, ktorá myslí za vás.

 


Efektivita už na prvom mieste


Nie je kosačka ako kosačka. Zabudnite na to, že kosenie trávy obnáša rad zdĺhavých úkonov – od nastavenia výšky strihu cez vedenie prístroja pozdĺž záhonov až po údržbu. Gardena Smart Sileno City nabúrava doterajšie predstavy svojou úplne automatickou činnosťou bez toho, aby sa to negatívne prejavovalo na kvalite práce. Naopak. Vďaka systému SensorCut sa môžete tešiť na dokonale udržiavaný trávnikový koberec bez náznaku „koľajníc“. Veľmi ľahko nastavíte tiež výšku kosenia (20 až 50 mm), a to bez použitia akéhokoľvek náradia. Šírka záberu je 16 cm.

 


Aj pre náročnejšie pozemky


Máte členitejší pozemok s mnohými výstupkami, nerovnosťami, stromami a kríkmi? Bez obáv. Zariadenie si bravúrne poradí bez toho, aby tým ohrozovalo seba alebo políčka so vzácnymi rastlinami. S gráciou zvládne menšie pozemky s rozlohou okolo 500 m2, terén so sklonom až 25 % alebo pohyb v obzvlášť stiesnených a úzkych pasážach. Proti prípadným nárazom je Sileno City vybavený mimoriadne odolným plastom, ktorý obstojí aj pri práci v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Panujú dni neznesiteľného tepla alebo dlhotrvajúcich dažďov? Ideme ďalej.

 


Autonómia so vzdialenou kontrolou


Chcete mať o činnosti kosačky dokonalý prehľad? Stačí si stiahnuť voľne dostupnú aplikáciu Gardena smart App na telefón s iOS alebo Android a máte postarané. Nech už sa nachádzate kdekoľvek, aplikácia pomôže vyvolať potrebné informácie o nastavení a poskytuje priestor k zmenám podľa potreby. Ale nebojte sa. Kosačka je dostatočne inteligentná, aby všeličo zvládla sama. S integrovaným senzorom nepretržite monitoruje rast trávy a sama určí, kedy a ako často treba kosiť. Zbytočne tak neplytvá energiou.

 


Plná výbava so zabezpečením proti odcudzeniu


Gardena Smart Sileno City je vybavená LCD displejom s ponukou nastavenia, časovačom aj integrovanou rukoväťou. Pri práci sa vyznačuje mimoriadne tichým chodom – garantovaná hladina hluku predstavuje iba 58 dB, čo zodpovedá  televízoru pri bežnej hlasitosti. Prekvapivá je paleta bezpečnostných funkcií. Proti odcudzeniu slúži alarm a PIN kód, nechýba senzor proti náklonu, zdvihnutiu alebo nárazu. Doba činnosti na jedno nabitie akumulátora predstavuje asi 65 minút, zariadenie sa potom automaticky vracia do nabíjacej stanice. Súčasťou príslušenstva na inštaláciu sú vodič a skoby (200 ks). Balenie zahŕňa vstupnú Smart bránu.

 


Ako súčasť inteligentnej starostlivosti o záhradu


Nemusíte zostávať len pri kosačke Sileno City. Je súčasťou rozsiahlejšej sady Gardena smart, poskytujúcej komplexnú starostlivosť o vašu záhradu vrátane zavlažovania a šetrnejšie využívanie vodných zdrojov. Obsahuje napríklad zavlažovací počítač alebo pôdny senzor na meranie vlhkosti, teploty a intenzity svetla. Spoľahlivú kooperáciu všetkých zariadení zabezpečuje bezkáblové sieťové prepojenie pomocou výkonnej rádiovej technológie, a to aj na rozmernejších plochách. Môžete ju umiestniť na okenný parapet, drevený múrik alebo ďalšie dobre prístupné miesta.


Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Veľkosť pozemku menšie pozemky do 400 m2
Plocha rovná , členitá so stromami a kríkmi
Typ pohonu sekačky elektrická AKU
Záber 16 cm
Materiál šasi plast
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 11.9 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 50.0 cm
Výška balenia 60.0 cm
Hĺbka balenia 34.0 cm
Váha balenia 14.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu