Sekačka robotická Gardena Smart Sileno city 250

Výrobca: Gardena , Kategória: Robotické kosačky
Kód tovaru: GDR1906932

Materiál šasi: plast
Elektrický štartér: Nie
Pohon: Nie
Záber: 16 cm
Typ pohonu sekačky: elektrická AKU
Plocha: rovná
Veľkosť pozemku: menšie pozemky do 400 m2
Značky: Gardena

Zistiť dostupnosť

Gardena Smart Sileno city 250Gardena Smart Sileno city 250, sivá


Pokiaľ milujete chvíľky strávené v záhradke, ale z duše nenávidíte zdĺhavé a namáhavé kosenie trávy, Gardena Smart Sileno city 250 je zariadením presne pre vás. Ide totiž o automatickú robotickú kosačku, ktorá sa o pravidelnú úpravu trávnika postará za vás. Stačí si v špeciálnej mobilnej aplikácii nastaviť plán kosenia (alebo zvoliť jeho automatické vytvorenie), a potom už všetko nechať na kosačku. Tá bude po celú sezónu presne udržiavať stanovenú dĺžku trávnika. Do práce sa dá len vtedy, ak to bude potrebné. Inak bude uprataná vo svojej dobíjacej stanici, kam sa po kosení vždy sama vráti.


Táto robotická kosačka je skvelým pomocníkom pre majiteľov menších mestských záhradiek. Je totiž určená na úpravu trávnikových plôch s maximálnou plochou 250 m2. Pri kosení používa 3 ostré otočné nože so šírkou záberu 16 cm a váš trávnik zvládne pokosiť do výšky 20–50 mm. Pracuje nesmierne ticho (len 58 dB) a jej výhodou je veľmi ľahká údržba (na čistenie môžete využiť bežnú záhradnú hadicu).

 


Gardena Smart Sileno city 250Kľúčové vlastnosti


  • Úplne automatické kosenie záhrad do 250 m2
  • Nezanecháva žiadne pruhy
  • Ovládanie pomocou mobilnej aplikácie
  • Ohraničujúci vodič na presné stanovenie plochy kosenia
  • Veľmi tichý chod (jen 58 dB)
  • Funguje za každého počasia (v daždi aj na ostrom slnku) a rozpozná mráz
  • Navigačná funkcia CorridorCut
  • Funkcia kosenia na mieste a v špirále na úpravu nedostupných miest
  • Rýchla inštalácia a jednoduchá údržba

 

V záhradke môžete robiť toľko zábavných vecí! Kosenie trávy nechajte na robotickú kosačku Gardena Smart Sileno city 250.

  


Gardena Smart Sileno city 250


 


Dostane sa všade


Zásluhou špičkovej navigačnej funkcie CorridorCut dokáže robotická kosačka Gardena Smart Sileno city 250 precízne pokosiť trávu aj v horšie dostupných miestach. Dostane sa aj do úzkych priechodov, a dokonca si poradí aj so slepými koncami (až do 60 cm). Keď dorazí na koniec slepej cesty, sama sa otočí a vyrazí späť.


 


Gardena Smart Sileno city 250


 


Pracuje aj v daždi


Na aktuálne počasie sa s touto robotickou kosačkou rozhodne nemusíte obzerať. Gardena Smart Sileno city 250 zvláda pracovať aj v daždi alebo na ostrom slniečku. Navyše je vybavená senzorom mrazu, ktorý pri extrémne nízkych teplotách pozastaví plán kosenia, čím zabráni zničeniu trávnika.


  


Gardena Smart Sileno city 250


 


Ovládanie pomocou aplikácie


Kosačka Gardena Smart Sileno city 250 dokáže komunikovať s inteligentnou aplikáciou GARDENA, v ktorej tak máte možnosť vykonať všetky potrebné nastavenia. Spomínaná aplikácia je dostupná pre mobily a tablety (s operačnými systémami Android i iOS) aj pre počítače (webové rozhranie).


 


Gardena Smart Sileno city 250


 


Pozná intenzitu rastu


Prostredníctvom modernej funkcie SensorControl dokáže táto robotická kosačka sama rozpoznať intenzitu rastu trávy. Na základe toho automaticky nastaví tie najvhodnejšie časy kosenia, čím udržuje trávnik v perfektnej kondícii.


 


Gardena Smart Sileno city 250


 


Pokosí každé zákutie


Perfektný trávnik môžete mať vďaka tejto kosačke aj pod záhradným nábytkom alebo napríklad v priestore okolo detskej šmýkačky, trampolíny či pieskoviska. Gardena Smart Sileno city 250 totiž disponuje praktickými funkciami kosenia na mieste a v špirále, ktorých zásluhou dokáže precízne upraviť trávnik aj v nedostupných miestach.


 


Gardena Smart Sileno city 250


 


Zostáva v priestore, ktorý ohraničíte


K tejto robotickej kosačke dostanete aj ohraničujúci vodič, pomocou ktorého si môžete presne vymedziť priestor, v ktorom sa má prístroj pohybovať. Veľmi citlivé snímače navyše zabránia nežiaducim stretom kosačky s rozličnými prekážkami.


 


Gardena Smart Sileno city 250


 


Bezdrôtová komunikácia


Kosačka Gardena Smart Sileno city 250 je dodávaná s bezdrôtovým prijímačom Smart Gateway, ktorý môžete mať umiestnený napríklad v obývačke. Ten je potrebné pripojiť k vašej domácej Wi-Fi sieti – potom už môže komunikovať s vašou kosačkou aj so všetkými ďalšími zariadeniami systému GARDENA smart.

Záruka 36 mesiacov
Ďalšie parametre
Veľkosť pozemku menšie pozemky do 400 m2
Plocha rovná
Typ pohonu sekačky elektrická AKU
Záber 16 cm
Pohon Nie
Elektrický štartér Nie
Materiál šasi plast
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 50.0 cm
Výška balenia 34.0 cm
Hĺbka balenia 60.0 cm
Váha balenia 16.0 kg
Více informací Méně informací