Sekačka robotická Gardena Smart Sileno+ 2000

Výrobca: Gardena , Kategória: Robotické kosačky
Kód tovaru: GDR1906572

Materiál šasi: plast
Elektrický štartér: Nie
Pohon: Nie
Záber: 6 cm
Typ pohonu sekačky: elektrická AKU
Plocha: rovná
Veľkosť pozemku: väčšie pozemky nad 1000 m2
Značky: Gardena

Zistiť dostupnosť

Gardena Smart Sileno+ 2000Gardena Smart Sileno+ 2000, sivá


Už vás unavuje pravidelné kosenie trávy? Či už používate benzínovú, elektrickú, alebo aku kosačku, úprava trávnika vo vašej záhrade vás skrátka chtiac-nechtiac stojí veľa síl, námahy i času. Existuje však šikovné riešenie, ako sa tejto nepríjemnej činnosti raz navždy vyhnúť, a napriek tomu mať pred domom dokonale upravený trávnik. Spomínané riešenie sa volá Gardena Smart Sileno+ 2000. Jedná sa o automatickú robotickú kosačku, ktorá zoberie starostlivosť o váš trávnik plne do svojich rúk. Vy si len v mobilnej aplikácii nastavíte základné parametre kosenia a zvyšok už necháte na nej. Kosačka potom bude automaticky udržiavať stanovenú dĺžku trávnika – vyrazí do akcie, len keď to bude potrebné. Po pokosení sa pritom vždy automaticky vráti do svojej dobíjacej stanice.


Kosačka je určená na úpravu trávnikových plôch s maximálnou plochou 2 000 m2. Pri kosení používa 3 ostré otočné nože so šírkou záberu 22 cm. Váš trávnik dokáže pokosiť do výšky 20–60 mm.

 


Gardena Smart Sileno+ 2000Kľúčové vlastnosti


  • Plne automatické kosenie
  • Nezanecháva pruhy
  • Pohodlné ovládanie pomocou mobilnej aplikácie
  • Ohraničujúci vodič na presné stanovenie plochy kosenia
  • Veľmi tichý chod
  • Funguje za každého počasia (v daždi aj na ostrom slnku)
  • Funkcia kosenia na mieste a v špirále na úpravu nedostupných miest

 

 


Aké úsilie musíte vynaložiť, aby ste mali dokonalý trávnik? S robotickou kosačkou Gardena Smart Sileno+ 2000 vôbec žiadne.

 


Trávnatý koberec ľahko a rýchlo


S robotickou kosačkou Gardena Smart Sileno+ 2000 môžete mať pred domom dokonalý trávnatý koberec. A to bez zbytočnej námahy! Prístroj totiž automaticky stráži, aby mal váš trávnik tú správnu dĺžku, pričom si poradí aj s úzkymi koridormi, tesnými prechodmi či horšie dostupnými miestami.


Gardena Smart Sileno+ 2000
 


Gardena Smart Sileno+ 2000


 


Kosenie bez zbytočného hluku


Oproti iným robotickým kosačkám sa Gardena Smart Sileno+ 2000 pýši nesmierne tichým chodom. Pri kosení je totiž jej hladina hluku len 60 dB (A). Vy ani vaši susedia si tak pravidelné kosenie trávy takmer nevšimnete.


 


 


Gardena Smart Sileno+ 2000


 


Počasie nie je problém


Robotická kosačka Gardena Smart Sileno+ 2000 dokáže pracovať v takmer akomkoľvek počasí. Nevadí jej ostrý slnečný svit, a dokonca ani dážď. Nech už je teda vonku akokoľvek, tento moderný prístroj vám vždy zaistí precízne upravený trávnik.


 


 


Gardena Smart Sileno+ 2000


 


Jednoduché ovládanie aplikácie


Všetky potrebné nastavenia kosačky vykonáte v bezplatnej smart aplikácii GARDENA, ktorá je dostupná pre mobily a tablety s operačnými systémami Android aj iOS a okrem toho existuje aj vo verzii, ku ktorej máte prístup z klasického webového prehliadača.


 


 


Gardena Smart Sileno+ 2000


 


Postráži rast trávy


Pretože je kosačka Gardena Smart Sileno+ 2000 vybavená modernou funkciou SensorControl, dokáže sama rozpoznať intenzitu rastu trávy. Na základe svojich poznatkov potom automaticky nastaví čas kosenia, čím udržuje trávnik v neustále dokonalom stave.


 


 


 


Gardena Smart Sileno+ 2000


 


Poradí si aj s nedostupnými miestami


O to, aby boli na vašej záhrade precízne pokosené aj horšie dostupné miesta, sa starajú šikovné funkcie kosenia na mieste a v špirále. Ich zásluhou sa Gardena Smart Sileno+ 2000 dostane aj pod trampolínu alebo napríklad do priestoru medzi záhradným nábytkom.


 


Gardena Smart Sileno+ 2000


 


Zostáva vo vymedzenom priestore


Spoločne s kosačkou môžete využívať aj ohraničujúci vodič, pomocou ktorého si môžete presne vymedziť priestor, v ktorom sa má prístroj pohybovať. Veľmi citlivé snímače potom navyše zabránia nežiadúcim stretom kosačky s rozličnými prekážkami.


 


 


Gardena Smart Sileno+ 2000


 


Bezdrôtová komunikácia


Kosačka Gardena Smart Sileno+ 2000 je dodávaná s bezdrôtovým prijímačom Smart Gateway, ktorý môžete mať umiestnený napríklad v obývačke. Ten je potrebné pripojiť k vašej domácej Wi-Fi sieti – potom už môže komunikovať s vašou kosačkou aj so všetkými ďalšími zariadeniami systému GARDENA smart.

Záruka 36 mesiacov
Ďalšie parametre
Veľkosť pozemku väčšie pozemky nad 1000 m2
Plocha rovná
Typ pohonu sekačky elektrická AKU
Záber 6 cm
Pohon Nie
Elektrický štartér Nie
Materiál šasi plast
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 56.0 cm
Výška balenia 34.0 cm
Hĺbka balenia 79.5 cm
Váha balenia 21.9 kg
Více informací Méně informací