Sekačka robotická Gardena SILENO life 15101-32

Výrobca: Gardena , Kategória: Robotické kosačky
Kód tovaru: GDR1510132

Materiál šasi: plast
Pohon: Nie
Záber: 22 cm
Typ pohonu sekačky: elektrická AKU
Plocha: rovná
Plocha: členitá so stromami a kríkmi
Veľkosť pozemku: stredné pozemky do 1000 m2
Značky: Gardena

Zistiť dostupnosť

Gardena SILENO life, šedáGardena SILENO life, sivá


Tiež vás už unavuje neustále kosenie trávnika na vašej záhrade? Ušetrite si prácu a prejdite na robotickú kosačku Gardena SILENO life. Tento jedinečný prístroj udrží váš trávnik v perfektnom stave, a to po celú sezónu. S jeho kosením sa tak už vôbec nemusíte namáhať – všetko prebehne úplne automaticky. A keď bude hotovo, kosačka sa vždy sama vráti do svojej nabíjacej stanice.


Kosačku stačí s pomocou šikovného programovacieho asistenta nastaviť a práca môže začať. O to, aby sa prístroj pohyboval len v miestach, ktoré je potreba pokosiť, sa postará praktický ohraničujúci vodič (dĺžka 200 m).


Ideálny na stredne veľké záhrady


Táto robotická kosačka sa najlepšie hodí na kosenie stredne veľkých záhrad. Jej pracovná kapacita totiž predstavuje 750 metrov štvorcových.


Nezanecháva pruhy


Oproti klasickým kosačkám má Gardena SILENO life i tú výhodu, že na trávniku nezanecháva nevzhľadné pruhy. Je tomu tak vďaka inteligentnému systému SensorCut.


Poradí si aj s členitým terénom


Záber tejto robotickej kosačky je 20 cm a svoj trávnik s ňou môžete upraviť na výšku 20–50 mm. Prístroj si hravo poradí aj s horšie dostupnými miestami – trávu pokosí i v úzkych uličkách či tesných pasážach.


Vyhne sa prekážkam


Zásluhou vysoko citlivého senzoru kolízie sa robotická kosačka Gardena SILENO life dokáže automaticky vyhýbať prekážkam. Žiadne náhle nárazy teda pri kosení vašej záhrady nehrozia. A praktickou funkciou je i zastavenie nožov pri zdvihnutí sekačky.


Tichý chod


Prednosťou tejto robotickej kosačky je aj jej nesmierne tichý chod, vďaka ktorému už nebude kosenie záhrady rušiť vás ani vašich susedov. Garantovaná hladina hluku tohto prístroja totiž predstavuje len 58 dB.


Jednoduchá údržba


S údržbou kosačky si poradíte počas chvíľky. Zariadenie je skonštruované tak, aby ho šlo jednoducho umývať záhradnou hadicou. Prúdom vody vyčistíte plášť, nože i kolieska kosačky.


Zabezpečenie PIN kódom


Pred krádežou môžete túto robotickú kosačku ochrániť prostredníctvom PIN kódu, ktorý si sami nastavíte.


Gardena SILENO life

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Veľkosť pozemku stredné pozemky do 1000 m2
Plocha rovná , členitá so stromami a kríkmi
Typ pohonu sekačky elektrická AKU
Záber 22 cm
Pohon Nie
Materiál šasi plast
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 59.0 cm
Výška balenia 34.0 cm
Hĺbka balenia 79.0 cm
Váha balenia 15.0 kg
Více informací Méně informací