Satelitný prijímač Technisat TECHNIBOX UHD S čierny

Výrobca: Technisat , Kategória: Prijímače (receivery)
Kód tovaru: TCHTBUHDS

Značky: Technisat
Kompresný formát: MPEG-2
Kompresný formát: MPEG-4
PVR (záznam na USB/HDD): áno
CI slot: Áno
FastScan: Nie
Certifikát IRDETO: Nie
EPG: Áno

Zistiť dostupnosť

TechniSat TECHNIBOX UHD S, čierna


Rozšírte možnosti vášho Ultra HD televízora digitálnym satelitným prijímačom TechniSat TECHNIBOX UHD S a doprajte si audiovizuálne zážitky až v 4K rozlíšení. S pomocou dvojice tunerov DVB-S2 vám umožní prijímať televízne a rozhlasové vysielanie vo vysokej kvalite. Pripojte satelitný prijímač k vašej domácej sieti a premeníte ju v multimediálne centrum s neprebernými možnosťami prehrávania a streamovania obsahu.


Nahrávajte, strihajte, ukladajte


TechniSat TECHNIBOX UHD S predstavuje mimo iné videorekordér novej generácie. Program z vysielania nahráte v bezstratovej kvalite vrátane dodatočných informácií, ako je popis z EPG a titulky. Záznam sa uloží odkódovaný, aj keď nahrávate šifrované programy. To znamená, že ho môžete editovať priamo v prijímači, napríklad vystrihnúť reklamy, a tiež si ho môžete pretiahnuť do počítača.

 Kľúčové vlastnosti:


 • 2× tuner DVB-S2
 • Upscaling 4K/UHD
 • Plug and Play (UPnP) klient a server
 • HbbTV (červené tlačidlo)
 • nahrávanie na USB a NAS
 • podpora mnohých videí, audio a obrazových formátov
 • mobilná aplikácia TechniSat CONNECT

TechniSat TECHNIBOX UHD S sa stane superstar vašej domácej zábavy!

 Prvotriedna kvalita obrazu i zvuku


Vychutnajte si filmy, seriály a ďalšie relácie do všetkých detailov. TechniSat TECHNIBOX UHD S podporuje prehrávanie obsahu v rozlíšení 4K/UHD zo satelitu, siete alebo externých úložísk. Funkcia upscaling navyše vylepší kvalitu obrazu i SD a HD programov z bežného televízneho vysielania. 


 


 


Aktuálny program vždy po ruke


Vďaka prepracovanému elektronickému programovému sprievodcovi EPG Plus budete mať neustále prehľad o programovej ponuke jednotlivých televíznych aj rozhlasových staníc. A nielen to. V sprievodcovi môžete ľahko vyhľadávať, alebo nastaviť automatické nahrávanie obľúbených programov. Môžete ich ukladať na USB pamäť alebo sieťový NAS server.


 Podpora HbbTV a ďalších online aplikácií


Pripojte TechniSat TECHNIBOX UHD S na internet prostredníctvom Wi-Fi alebo sieťového LAN kábla a využite jeho možnosti na maximum. Získate prístup napríklad k aplikáciám ISIO a HbbTV, kde nájdete okrem iného archívy relácií slovenských televíznych staníc. Okrem televízie môžete počúvať aj internetové rádiá, alebo surfovať na internete pomocou webového prehliadača.


 Diaľkové ovládanie priamo v mobile


Nainštalujte si do svojho inteligentného telefónu či tabletu aplikáciu TechniSat CONNECT pre Android alebo iOS a ovládajte svoj satelitný prijímač kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Diaľkové ovládanie ale nie je jedinou funkciou tejto aplikácie. Jej prostredníctvom môžete ovládať časovač nahrávania, alebo si v domácej sieti prehrávať na tablete nahrané programy.


 Nahrávanie aj vypnutie na čas


Inteligentné časovače vám uľahčia život. Môžete si napríklad nastaviť zapnutie a vypnutie prijímača v presne stanovený čas. Nastavte si tiež automatické nahrávanie relácií vrátane sérií a už o žiadny diel vášho obľúbeného seriálu neprídete. Nahrávanie sa spustí v pravý čas vďaka automatickej detekcii meškania relácii.


 Už vám neunikne ani minúta


Relácie môžete sledovať s časovým posunom pomocou funkcie Timeshift. Potrebujete odbehnúť od televízie? Stlačte tlačidlo a vysielania sa zastaví. Keď prídete späť, môžete pokračovať v sledovaní tam, kde ste prestali. Spustite Timeshift a začnite sledovať reláciu s oneskorením asi 20 minút. Môžete tak pretočiť reklamy a vychutnať si reláciu bez prerušovania. Vďaka dvom tunerom môžete sledovať, alebo nahrávať dva programy súčasne.


 Nástroje pre zodpovedných rodičov


Funkcia rodičovskej kontroly TechniFamily vám umožní nastaviť dennú dĺžku sledovania televízie individuálne až pre štyri deti. Môžete tiež stanoviť, odkedy dokedy sa môžu dívať, a zablokovať im prístup k vybraným staniciam a nahrávkam. Režim ISI so zjednodušeným ovládaním sa hodí obzvlášť pre deti a seniorov. Umožňuje zapnúť a vypnúť prijímač, prepnúť program alebo nastaviť hlasitosť.


 Jednoduchá inštalácia a nastavenie


Inštaláciu prijímača zvládne každý. Po pripojení k televízoru a do siete stačí nasledovať kroky, ktoré vidíte na obrazovke. Funkcia TechniMatic zaistí v prípade potreby bezplatnú aktualizáciu softvéru cez satelitné družice. Aktualizáciu môžete urobiť aj cez USB.


   

 


Obsah balenia:


 • Diaľkové ovládanie TechniControl vrátane batérií
 • Napájací adaptér
 • Kábel HDMI
 • Návod na použitie so záručným listom

Záruka 24 mesiacov
Tuner
DVB-S2
Áno
Dalšie vlastnosti
áno
Áno
1.2, 1.0
Áno
Počet CI slotov 1
RF modulátor Nie
Nie
Nie
MPEG-2, MPEG-4
Áno
Áno
Áno
Vstupy
Áno
Prehráva M4V, MP4, MKV, MOV, MPG, MTS, TS, TS4, VOB, M2TS, AVI, ASF, MPEG-2, MPEG-4, MPEG-1, H.264 (bis H.264/AVC Level 4.2), H.265, WAV, MP3, AAC, FLAC, M4A, MP2, DDAC3, AIFF, BMP, JPEG, GIF, PNG
Nie
Výstupy
Áno
Nie
Nie
Nie
Koaxiálny digitálny výstup Áno
Nie
Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 22.0 cm
Výška výrobku 4.0 cm
Hĺbka výrobku 17.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 32.6 cm
Výška balenia 8.5 cm
Hĺbka balenia 31.4 cm
Váha balenia 1.4 kg
Více informací Méně informací