Satelitný prijímač AB Cryptobox 700HD čierny

Výrobca: AB Cryptobox , Kategória: Prijímače (receivery)
Kód tovaru: ACB700HD

Produkt roku 2018 - Satelitní přijímač HD tuner, podpora H.265 HEVC, 1x čtečka karet UNI, 2x USB, HDMI, Timeshift, Scart, EPG, FastScan, PVR, FTP manažer

Zistiť dostupnosť

AB CryptoBox 700HD


Dvojjadrový procesor alebo podpora streamovania na iOS a Android + veľa šikovných funkcií. Nepozeráte sa na solídny notebook či tablet, ale na vyspelý HD digitálny satelitný prijímač a zároveň aj multimediálny prehrávač. Stačí ho pripojiť k televízoru, ktorá zrazu dostane úplne nový význam a čo je dôležité, podporuje aj kodek HEVC/H.265.


Urobte televízor smart


Veľkou zbraňou tohto prijímača je bohatá portová ponuka, kedy sa ponúka ako HDMI, tak aj Scart, takže je kompatibilný s drvivou väčšinou televízorov – novými aj starými. Navyše je na jeho tele dokonca aj LAN port, aby ste sa mohli pripojiť k internetu. Potom môžete využívať pokročilých služieb, ako je napríklad IPTV. O digitálny zvuk nadštandardnej kvality sa postará optický konektor SPDIF, vďaka čomu je možné prijímač pripojiť aj k zosilňovaču, domácemu kinu alebo reproduktorom. V dnešnej dobe iste oceníte tiež hneď dve USB s možnosťou prehrávať súbory alebo nahrávať prijímané programy.


Nechýba ani funkcia TimeShift a časovač, aby vám už z obľúbených relácií neunikla ani sekunda. Pokročilú výbavu, ktorá sa dokáže rovnať Smart TV, predstavujú aplikácie, ako je prehrávač YouTube alebo čítačka RSS, hry a ďalšie.


Sledujte televízor kdekoľvek v dome


Technologickou vychytávkou je možnosť streamovania obrazu z televízora do mobilného zariadenia s Androidom či iOS. Stačí si nainštalovať príslušnú aplikáciu, ktorá je na stiahnutie zadarmo, a potom poslať signál do mobilného zariadenia na sieti. Takže si môžete vziať napríklad do kúpeľne tablet a vo vani sledovať obľúbený film či športový prenos bez toho, aby ste museli kupovať ďalší televízor. Zamilujete si to rovnako ako my.

Záruka 24 mesiacov
Tuner
DVB-S2
HD tuner Áno
Dalšie vlastnosti
Nie
Áno
DiSEqC 1.1, 1.2, 1.3 (USALS), 1.0
Áno
RF modulátor Nie
Certifikát IRDETO Nie
Áno
MPEG-4
Vstupy
Áno
Anténny vstup Nie
Výstupy
Áno
Scart Áno
Cinch audio výstup Nie
Cinch video výstup Nie
Koaxiálny digitálny výstup Áno
Optický digitálny výstup Áno
Anténny výstup Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 26.0 cm
Výška výrobku 4.5 cm
Hĺbka výrobku 20.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 28.4 cm
Výška balenia 5.9 cm
Hĺbka balenia 25.1 cm
Váha balenia 1.3 kg
Více informací Méně informací