Samsung Galaxy Watch

Doprajte si hodinky, ktoré sú výnimočné ako vy sami. Na trh prichádzajú najlepšie inteligentné hodinky od Samsungu – Galaxy Watch. Vďaka svojmu dizajnu a bohatej ponuke ciferníkov dokonalo doplnia váš štýl, nech už je akýkoľvek. Guľatý tvar spolu s efektom vrhajúceho tieňa ručičiek zaisťujú, že hodinky sú na nerozoznanie od klasických.

Funkciami ale majú od tradičných hodiniek poriadne ďaleko. S Galaxy Watch nosíte na ruke trénera lekára aj osobného asistenta v jednom. Hodinky vám merajú frekvenciu tepu, dokážu sledovať šesť druhov aktivít súčasne a rozoznajú vyše 39 cvikov a pohybov. Pomocou aplikácie Samsung Health môžete tiež doplniť funkcie Galaxy Watch pre aktívny životný štýl. Získate tak podrobný prehľad o svojej kondičke, množstve spálených kalórií či frekvencii tepu.

To ale zďaleka nie je všetko. Hodinky Galaxy Watch vám dokonca naplánujú celý deň. Počas noci vám merajú kvalitu spánku a sledujú priebeh jeho fáz. Po prebudení vám zobrazia predpoveď počasia, ranný prehľad a naplánované úlohy. No a večer vám pripomenú, čo je ešte potrebné doriešiť, zobrazia vám tiež prehľad informácií o vašom zdraví spolu so spánkovými návykmi.

Galaxy Watch sú dokonalo vybavené aj čo sa týka technických kvalít. Vďaka displeju s technológiou Super AMOLED pracujú v režime Always On. Samozrejmosťou je aj dlhá výdrž batérie – po jednom nabití si môžete užívať dlhé hodiny používania vrátane prijímania hovorov či počúvania hudby. Oceníte tiež, že sa nabíjajú bezdrôtovo. Hodinky sú k dispozícii v 42mm verzii v čiernej a ružovej farbe, alebo v striebornej 46mm verzii.

Vyberte si Samsung Galaxy Watch s 4GB pamäťou a funkciami GPS a Bluetooth a buďte neustále v obraze o tom, kde ste a kam mierite! Hodinky vás podržia aj v náročnejších podmienkach, sú totiž vybavené aj výškomerom a barometrom. Navyše si do nich môžete stiahnuť množstvo stále pribúdajúcich aplikácii presne podľa vašich potrieb. A to sa proste oplatí!

Ponuka platí od 7. do 21.9.2018

Platnosť akcie skončila