Samsung Galaxy S9 je tu!

To, na čo všetci čakali, je tu! Zoznámte sa s najočakávanejším smartfónom roka. Prichádza nadupaný Samsung Galaxy S9. Aj tento rok sa môžete tešiť na dva varianty prístroja. Menší Samsung Galaxy S9 sa pýši 5,8 "Quad HD+ Super AMOLED displejom, ktorý pokrýva 83,2% jeho čelnej plochy. Väčší Galaxy S9+ má rovnaký typ displeja, avšak s veľkosťou 6,2". V tomto prípade pokrýva displej dokonca 84,2% čelnej plochy.

Operačná pamäťkapacitu 4 GB (u S9) a 6 GB (u S9+). Úložisko prístrojov sa honosí pamäťou 64 GB a 256 GB a je možné ho rozšíriť prostredníctvom microSD kariet. Výkon obstaráva špičkový 8jadrový procesor. Kapacita batérie je 3000 mAh (S9), respektíve 3500 mAh (S9+).

Obrovským ťahákom tohto telefónu je fotoaparát. Má snímač s rozlíšením 12 Mpx (S9+ má snímač duálny 12+12 Mpx) a dokáže meniť svetelnosť vzhľadom na vonkajšie podmienky. Ak budete fotiť v noci, svetelnosť sa automaticky zvýši na úžasných F1,5, naopak v dobrom svetle sa hodnota svetelnosti upraví na F2,4.

Samsung Galaxy S9/S9+ sa rovnako pýši jedinečnou redukciou šumu, krásne detailné fotky tak vyfotíte aj vo tmavom prostredí. Nadšení budú takisto milovníci Slow-motion videí. Prístroj totižto zvládne nahrávať zábery s frekvenciou až 960 snímok za sekundu, čo je 4x viac než väčšina konkurenčných telefónov. Milovníci selfie sa môžu tešiť na predný foťák s rozlíšením 8 Mpx a svetelnosťou F1,7.

Spokojní budú aj milovníci hudby. Stereo reproduktory od známej spoločnosti AKG sú zárukou vysokej kvality, technológia Dolby Atmos vám zaistí perfektný priestorový zvuk. Vysokú odolnosť zaručuje certifikácia IP68. Na zabezpečenie následne môžete využiť nielen čítačku odtlačkov prstov, ale aj inteligentnú technológiu kombinujúcu rozpoznávanie očnej dúhovky a tváre.

Majte Samsung Galaxy S9 alebo Samsung Galaxy S9+ už teraz. Viac TU.

Ďalšie aktuality od tejto značky