Sada príslušenstva GoPro Standard Housing BacPac Backdoor Kit (Sada zadních dvířek BacPac) (ASDRK-301)

Výrobca: GoPro , Kategória: Ostatné
Kód tovaru: GOPASDRK301

Zadní dvířka BacPac™ pro Standard Housing (kryt) umožní, aby do krytu šla vložit kamera GoPro spolu s LCD Touch BacPac nebo Battery BacPac

Zistiť dostupnosť

GOPRO Standard Housing BacPac Backdoor Kit (Súprava zadných dvierok BacPac pre Standard Housing)Využívate BacPac príslušenstvo pre vašu outdoorovú GoPro kameru? Či už ide o BacPac batériu, alebo BacPac LCD Touch, rozpojenie a nekompaktnosť týchto dvoch prístrojov je neraz poriadne zaťažkávacou skúškou. Máme pre vás riešenie v podobe sady dvierok pre BacPac prístroje.BacPac prístroje spojené s kamerouBalenie obsahuje sadu troch dvierok, ktoré umožnia prepojiť kameru s BacPac zariadením. Súprava pozostáva z klasických dvierok typu Standard, dvierok typu Skeleton a dvierok typu Touch. Standard dvierka vám umožnia potápať sa, pretože spolu s príslušenstvom BacPac zaisťujú úplnú vodotesnosť do hĺbky 40 m. Dvierka typu Skeleton naopak majú otvorené strany, vďaka ktorým je prístroj ďaleko lepšie chladený a je zaručené optimálne nahrávanie zvuku videa. Dvierka typu Touch vám zasa umožňujú naplno využívať LCD Touch BacPac a chránia ho vo vode až do hĺbky 3 m.

GOPRO Standard Housing BacPac Backdoor Kit (Sada zadních dvířek BacPac pro Standard Housing)

Využíváte BacPac příslušenství pro vaší outdoorovou GoPro kameru? Ať už jde o BacPac baterii, nebo BacPac LCD Touch, tak se někdy naskytnout při natáčení chvíle, kdy se vám rozpojení a nekompaknost těchto dvou přístrojů zdá na obtíž. Máme pro vás řešení v podobě sady dvířek pro BacPac přístroje.

BacPac přístroje spojené s kamerou
Balení obsahuje sadu tří dvířek, které umožní propojit kameru s BacPac zařízením. Sada se skládá z klasických dvířek typu Standard, dvířek typu Skeleton a dvířek typu Touch. Standard dvířka vám umožní se s kamerou potápět, jelikož zajišťují kameře i BacPac příslušenství naprostou vodotěsnost do hloubky 40 m. Dvířka typu Skeleton naopak mají otevřené strany, díky kterým je přístroj daleko lépe chlazen a je zaručeno optimální nahrávání zvuku videa. Dvířka typu Touch vám zase umožňují naplno využívat LCD Touch BacPac a chrání ho ve vodě až do hlubiny 3 m.

  • příslušenství na GoPro kameru
  • sada zadních dvířek BacPac pro Standard Housing

Záruka 24 mesiacov
Partnumber ASDRK-301
Ďalšie parametre
GoPro HERO, GoPro HERO 1, GoPro HERO 2, GoPro HERO 3, GoPro HERO 3+, GoPro HERO 4, GoPro HD HERO, GoPro HERO 4 Session , GoPro HERO 5 Black, GoPro HERO 5 Session
Použitie Univerzálny
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 12.7 cm
Výška balenia 1.7 cm
Hĺbka balenia 14.6 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací