Ryžovar Sencor SRM 3150SS

Výrobca: Sencor , Kategória: Elektrické hrnce
Kód tovaru: SNRSRM3150SS

Časovač/minútka: áno
Nastaviteľná teplota: nie
Displej: digitálny
Príkon hrnca/panvice: 700 W
Objem hrnca/panvice: 1.5 l
Funkcia hrnca: ryžovar
Funkcia držanie teploty: Áno
Značky: Sencor

Zistiť dostupnosť

RýžovarSencor SRM 3150SS, nerez


S multifunkčným ryžovarom Sencor SRM 31500SS perfektne pripravíte všetky druhy ryže a s ďalšími šikovnými funkciami sa ľahko postaráte o tepelnú úpravu aj ďalších pokrmov. Ryžovar sa pýši tromi režimami pre úpravu ryže, dvomi režimami pre pomalé varenie pri vyššej aj nižšej teplote a s parným košom uvaríte zeleninu v pare. Vďaka svojej variabilite ryžovar dokáže uvariť aj skvelú polievku, pripraviť chutnú ovsenú kašu alebo minútkovo upraviť mäso.


Veľký objem


Nerezové spracovanie ryžovaru mu dodáva dlhú životnosť a unikátny vzhľad, ktorý sa len tak neopozerá. Tento vzhľadovo atraktívny spotrebič s objemom 1,5 l dokáže pripraviť naraz až 1,3 kg ryže. Objemná nádoba má kvalitný nepriľnavý povrch, na ktorý sa ryža ani ostatné pokrmy neprichytia a zaručuje rovnomerný rozvod tepla pre rovnomernú úpravu potravín. 24-hodinový časovač vám navyše umožní mať uvarené po príchode domov. Po skončení programu sa ryžovar automaticky prepne do režimu KEEP WARM a bude udržiavať optimálnu teplotu jedla až po dobu 6 hodín.


Intuitívne ovládanie


Všetky funkcie a režimy varenia nastavíte na digitálnom displeji. Ovládací panel disponuje intuitívnymi ikonami, ktoré slúžia na nastavenie všetkých 11 prednastavených programov varenia, vďaka ktorým pokrmy tepelne upravíte bez nutnosti zapínať sporák alebo rúru. Je to jednoduché, rýchle a prakticky bez práce. Výklopná pokrievka, ergonomicky tvarovaná rukoväť po oboch stranách a držadlo pre prenos navyše zabezpečí užívateľsky príjemnú manipuláciu s ryžovarom.


Bezpečnosť a údržba


Varenie s ryžovarom je úplne bezpečné. Samozrejmosťou je trojnásobné bezpečnostné istenie v podobe ochrany proti prehriatiu, ochrany proti vyvareniu vody a automatického vypnutia po dovarení. Na aktivitu vás upozorňujú svetelné kontrolky prevádzky a udržiavania teploty. Vďaka vyberateľnej vnútornej nádobe s nepriľnavým povrchom je aj čistenie veľmi jednoduché a rýchle.


Multifunkčný ryžovar pripraví viac než len ryžu.

 


Príprava zdravých pokrmov


Kvalitné vyhotovenie ryžovaru nevyžadujúci žiaden pridaný tuk v kombinácii s pomalým varením má za výsledok pokrmy intenzívnejších chutí. Varenie v pare zanechá v jedle maximálny podiel živín.Zdravé pokrmy
 


Bohaté príslušenstvo


Multifunkčný ryžovar Sencor vám uľahčí prácu aj vďaka svojmu bohatému príslušenstvu, ktoré obsahuje parný kôš, praktické naberačky a odmerku na ryžu.


Bohaté příslušenství
 


Príprava sushi


Ryžovar vám pomôže pripraviť dokonalú ryžu. Prekvapte svojich priateľov a rodinu napríklad skvelým domácim sushi so zeleninou a čerstvými rybami, ktoré budú chutiť rovnako ako vo vyhlásených reštauráciách.


Příprava sushi

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Objem hrnca/panvice 1.5 l
Príkon hrnca/panvice 700 W
digitálny
Nastaviteľná teplota nie
Funkcia držanie teploty Áno
Funkcia hrnca ryžovar
Časovač/minútka áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 27.0 cm
Výška výrobku 25.0 cm
Hĺbka výrobku 29.0 cm
Hmotnosť výrobku 2.8 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 32.5 cm
Výška balenia 30.0 cm
Hĺbka balenia 32.0 cm
Váha balenia 3.8 kg
Více informací Méně informací