Rýchlovarná kanvica GRAEF WK 701 biela/nerez

Odporúčame
Výrobca: GRAEF , Kategória: Rýchlovarné kanvice
Kód tovaru: GRAWK701

Typ ohrevu: ukrytá tepelná špirála – ploché dno
Digitálny ukazovateľ teploty: Nie
Retro: Nie
Príkon rýchlovarnej kanvice: 2000 W
Cestovná: Nie
Ukazovateľ množstva vody: Áno
Regulácia teploty: Áno
Farba: biela

Zistiť dostupnosť

GRAEF WK 701, biela/nerez


Premýšľali ste niekedy o tom, že rýchlovarná kanvica môže dosahovať výnimočných kvalít a ponúknuť vám oveľa viac než iba ohriatie vody? Ak si chcete dopriať skutočný komfort a neuspokojiť sa len s vriacou vodou, kúpte si štýlovú rýchlovarnú kanvicu GRAEF WK 701 v luxusnom bielom vyhotovení s nerezovými doplnkami, ktorá ponúka termoreguláciu a vy tak ľahko prichystáte optimálnu teplotu vody pre každý druh čaju.


Špičkové vyhotovenie


Rýchlovarná kanvica GRAEF WK 701 je určená pre náročného užívateľa, ktorý si potrpí na nadštandardne kvalitné vyhotovenie a moderne vyzerajúci dizajn. K výrobe kanvice bola použitá poctivá nerezová oceľ, ktorá je zahalená do bieleho akrylu. V kombinácii s minimalisticky vyzerajúcim držadlom predstavuje neprehliadnuteľný doplnok vašej kuchyne.


Privítajte deň s dokonale pripraveným čajom!

 


Záruka vždy správnej teploty


Najväčšou prednosťou kanvice je funkcia termoregulácie, ktorá ponúka hneď štyri voľby pre nastavenie optimálnej teploty vody. Prvý z nich je variant 70 °C vhodný pre japonské čaje, nasleduje 80 °C ideálny pre prípravu zeleného čaju či instantných nápojov. Milovníci prekvapkávanej kávy uvítajú tlačidlo 93 °C a poslednou možnosťou je vriaca voda, ktorú potrebujete na všetky druhy čiernych, ovocných a bylinkových čajov. O vašej voľbe budete informovaní prostredníctvom modro podsvietených kontroliek.
 


Komfortné vybavenie


Kanvica GRAEF WK 701 s objemom 1,5 litrov je vybavená stredovým kontaktom s ľubovoľnou polohou nasadenia nádoby v rozsahu 360°. Dvojité steny nádoby s chladným povrchom zaručujú ochranu pred popálením. Kanvica sa jednoducho otvára stlačením tlačidla na hornej časti držadla. Poteší vás vnútorný vodoznak, s ktorým budete mať dokonalý prehľad o obsahu vody. Ak aj u vás chystáte horúce nápoje na etapy, oceníte úspornú funkciu udržania teploty.
 


Bezpečnostné prvky


Výrobca nezabudol kanvicu vybaviť radom dôležitých bezpečnostných prvkov pre bezproblémovú prevádzku. K podstatným iste patrí automatické vypnutie pri dosiahnutí bodu varu a pri zložení kanvice zo stredového kontaktu. Samozrejmosťou je vyberateľný filter vodného kameňa aj detská poistka. Kanvica disponuje základňou s praktickým navíjačom prívodnej šnúry.


Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Objem rýchlovarnej kanvice 1.5 l
Príkon rýchlovarnej kanvice 2000 W
Ukazovateľ množstva vody Áno
Podstavec stredový konektor – 360°
Typ ohrevu ukrytá tepelná špirála – ploché dno
Áno
Teplomer Nie
Cestovná Nie
Materiál nerez
Farba biela, nerez
Nie
Digitálny ukazovateľ teploty Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 14.0 cm
Výška výrobku 25.5 cm
Hĺbka výrobku 16.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.8 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 21.0 cm
Výška balenia 31.0 cm
Hĺbka balenia 21.0 cm
Váha balenia 2.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu