Rýchlovarná kanvica DeLonghi Brillante KBJ2001BK čierny

Výrobca: DeLonghi , Kategória: Rýchlovarné kanvice
Kód tovaru: DELKBJ2001BK

Digitálny ukazovateľ teploty: Nie
Retro: Nie
Príkon rýchlovarnej kanvice: 2000 W
Cestovná: Nie
Ukazovateľ množstva vody: Áno
Regulácia teploty: Nie
Farba: čierna
Materiál: plast

Zistiť dostupnosť


DeLonghi Brillante KBJ2001.BK, čierna


Pripravte si počas chvíle váš obľúbený čaj alebo skvelú kávu a zahrejte sa kedykoľvek sa vám len zachce! S rýchlovarnou kanvicou DeLonghi Brillante KBJ 2001.BK získate nielen skvelého pomocníka, ale aj ojedinelý dizajnový doplnok do vašej kuchyne. Práca s touto kanvicou bude pre vás jedna radosť a pohľad na ňu práve taký istý. Vriaca voda bude pripravená v priebehu okamihu na čokoľvek, čo si len budete priať.


Netradičný dizajn


Na prvý pohľad vás dostane nekonvenčný, ohromujúci a veľmi netradičný dizajn, ktorý sa nesie v modernom duchu a ktorý na seba strhne všetku pozornosť. Exkluzívna plastická brúsená úprava spolu s chrómovanými detailmi dokonale doplní interiér vašej kuchyne a kanvica sa stane jej ozdobou. Na to, aby ste mali vždy prehľad o množstve vody, ktoré ste naliali do kanvice, slúži dobre čitateľný ukazovateľ s odmerkou. Vždy tak budete ohrievať presne toľko vody, koľko potrebujete a nikdy nie viac!


Ohromujúci dizajn, ktorý vás dostane.

 Pripravte nápoj pre celú rodinu


Iste vás poteší aj dostatočná kapacita 1,7 l, vďaka ktorej pripravíte dostatok vody na čaj pre celú rodinu alebo hneď na niekoľko šálok kávy. Príkon 2 000 W spoľahlivo zabezpečí, aby bol proces ohrievania dokončený čo najrýchlejšie a aby ste nemuseli zbytočne dlho čakať. Kanvica disponuje tiež ľahko vyberateľným filtrom, ktorý možno taktiež jednoducho opláchnuť od usadenín vodného kameňa. Filter má navyše veľmi jemnú sieťku, teda žiadna usadenina nemá šancu znehodnotiť váš nápoj. 


O vaše bezpečie je postarané


Kanvica Brillante je vhodná ako pre pravákov, tak aj pre ľavákov, a to predovšetkým vďaka 360° otočnej základni. Kanvicu tak môžete položiť v akomkoľvek smere, lebo vždy hladko zapadne do stredového konektora. O vašu bezpečnosť je aj náležite postarané pomocou 3 poistiek. Tie zaistia automatické vypnutie kanvice po dokončení ohrievacieho procesu, pri prehriatí a v prípade, že kanvica nie je úplne nasadená na základňu. O bezpečnú manipuláciu sa postarajú tiež protišmykové nožičky.


 Skrátka dobrá voľba


Zadovážte si naozajstný skvost do vašej kuchyne! Rýchlovarná kanvica DeLonghi Brillante KBJ 2001.BK odvedie vo vašej kuchyni vždy dokonalú prácu a zároveň sa v nej bude čarovne vynímať. Uvarte si čaj, kávu alebo čokoľvek, čo máte radi, za jediný okamih.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Objem rýchlovarnej kanvice 1.7 l
Príkon rýchlovarnej kanvice 2000 W
Ukazovateľ množstva vody Áno
Podstavec stredový konektor - 360°
Typ ohrievania ukrytá tepelná špirála - ploché dno
Regulácia teploty Nie
Teplomer Nie
Filter vynímateľný odvápňovací
Cestovná Nie
Výklopné veko bezpečnostné
Materiál plast
čierna
Retro Nie
Digitálny ukazovateľ teploty Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 18.5 cm
Výška výrobku 27.0 cm
Hĺbka výrobku 25.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.8 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 21.5 cm
Výška balenia 24.5 cm
Hĺbka balenia 27.5 cm
Váha balenia 1.6 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu