Rúra Gorenje Essential BS737EX ExtraSteam nerez

Výrobca: Gorenje , Kategória: Vstavané rúry
Kód tovaru: GORBS737EX

Retro: Nie
Výška rúry: 59.7 cm
Komunikačný displej: áno
Rúry sonda: Nie
Značka kvality dTest: Nie
Farba: nerez, strieborná
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD: Áno
Šírka rúry: 59.5 cm

Zistiť dostupnosť

Gorenje BS737EX


So vstavanou rúrou Gorenje BS737EX si v pohodlí domova vychutnáte tie najlepšie koláče, buchty aj pečené mäso.


Perfektné výsledky pečenia


Táto vstavaná nerezová rúra s vnútorným objemom 71 l vás zaujme dizajnom a užitočnými funkciami, s ktorými dosiahnete tie najlepšie výsledky pečenia. Inovatívny oválny tvar rúry zaručí perfektne prepečené pokrmy. Rúra tiež ponúka funkciu pečenia s parou ExtraSteam, ktorú oceníte predovšetkým pri príprave domáceho chleba. Spotrebič sa veľmi jednoducho udržiava, funkcia AquaClean sa postará o šetrné a efektívne čistenie vnútorného priestoru rúry. Systém Gentle Close sa postará o minimálnu hlučnosť pri otváraní a zatváraní dvierok. Spotrebič sa radí do energetickej triedy A, jeho prevádzka je ekonomická a zároveň aj šetrná k životnému prostrediu. Na výber máte až z 11 programov pečenia vrátane grilu. Rúra je vybavená jedným hlbokým a jedným plytkým smaltovaným plechom.
 


Kľúčové vlastnosti:


  • Oválny tvar rúry zabezpečí perfektné výsledky pečenia
  • Program ExtraSteam vytvára dokonalé prostredie na pečenie chleba
  • Gentle Close dvierka pre komfortnú manipuláciu
  • Funkcia AquaClean na jednoduché a rýchle čistenie vnútorného priestoru rúry
  • Materiál SilverMatte na dodatočnú izoláciu
  • Nerezový povrch so špeciálnym filtrom zabraňuje vzniku odtlačkov

Odolný a pevný materiál SilverMatte znesie extrémne teplo.

 


Profesionálne výsledky


Táto priestranná rúra má oválny tvar, ktorý napodobňuje tradičné pece na drevo. To umožňuje optimálnu cirkuláciu vzduchu okolo pečeného jedla, aby bolo jemné a šťavnaté zvnútra a úžasne chrumkavé zvonka. Vzduch je efektívne distribuovaný, čo znižuje výskyt chladných miest, ktoré spôsobujú nerovnomerné zhnednutie. Špeciálna dynamika prúdenia vzduchu poskytuje vynikajúce podmienky na profesionálne pečenie na jednej alebo na viacerých úrovniach súčasne.


 


Funkcia PerfectGrill


S funkciou PerfectGrill dosiahnete tie najlepšie výsledky pečenia. Rúra totiž pracuje s kombináciou veľkého a menšieho grilovacieho telesa, vďaka čomu dochádza k optimálnej distribúcii tepla. Pokrmy budú krásne chrumkavé zvonku a šťavnaté zvnútra.

  


Pečenie s parou


Program ExtraSteam vytvára dokonale naparené prostredie, ktoré zabezpečí, že váš chlieb bude mať krásnu výšku a chrumkavú kôrku. Stačí iba naliať horúcu vodu do plytkého plechu na pečenie a vybrať parný program.


 


Jednoduché a pohodlné čistenie


Funkcia AquaClean ponúka vynikajúcu pomoc pri čistení rúry. Iba nalejete pol litra vody do pekáča a zapnete AquaClean na 30 minút. Výsledky sú viditeľné na celom povrchu vnútra rúry a tiež na plechu či pekáčoch. Mastnota a zapečené škvrny sa uvoľnenou parou zmäkčia, potom ich stačí jednoducho utrieť handričkou.


 


Kvalitný povrch


Rúra je vyrobená z vysoko odolného a pevného materiálu SilverMatte, ktorý znesie extrémne teplo, a to aj pri pyrolytickom čistení pri 500 °C. Trojnásobný náter interiéru podporuje tepelnú reflexiu a poskytuje dodatočnú izoláciu. Vďaka tomu zostane interiér rúry vždy bezpečný a sterilný.

  


Tiché otváranie dvierok


Gentle Close dvierka zaistia to najtichšie otvorenie dverí rúry. Stačí len jemný dotyk a dvierka sa hladko a ticho zatvoria.

 


Efektívny systém ochladzovania


Systém DynamicCooling+ účinne ochladzuje exteriér rúry a zabraňuje poškodeniu spôsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečenia tepelný snímač ochladzuje vonkajší povrch rúr, kým teplota neklesne pod 60 °C.


 


Veľký priestor


Zväčšený objem rúry umožňuje prípravu aj väčšieho množstva jedla naraz. Optimalizované prúdenie vzduchu cirkuluje v rúre úplne voľne a vďaka veľkému objemu zvládnete ľahko upiecť napríklad aj veľkú morku.

 


Rýchle pečenie


Rúra dosiahne teplotu až 200 °C už za 6 minút, čím ušetrí 30 % času potrebného na štandardný predohrev. Ideálne na recepty, ktoré vyžadujú predhriatu rúru. Svetelné a zvukové znamenie vás upozorní, keď rúra dosiahne požadovanú teplotu.

 


Žiadne odtlačky


Nerezový povrch rúry je pokrytý špeciálnym filtrom, ktorý zabraňuje zanechávaniu odtlačkov prstov, pričom povrch je stále lesklý a jeho čistenie je oveľa jednoduchšie.


Záruka 24 mesiacov
Prevedenie
Typ vstavaný
tlačidlové – zatláčacie
Energetické vlastnosti
A
3.3 kW
0.94 kWh
Programy / funkcie
áno
Áno
Nie
Áno
Nie
Áno
Áno
Nie
Počet programov 11
Áno
Doplňujúce vlastnosti
vodné čistenie (parné)
Objem rúry 71 l
Vysúvanie plechov s teleskopickým vysúvaním
Áno
Funkcia Smart Home
Nie
Nie
Nie
Nie
Príslušenstvo
1x hluboký pečící plech, 1x smaltovaný mělký plech, 1x pečící rošt
Rozšírená záruka značky Nie
-
Ďalšie parametre
Farba nerez, strieborná
Nie
áno
Áno
Nie
Výška rúry 59.7 cm
Šírka rúry 59.5 cm
Hĺbka rúry 54.7 cm
Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 59.5 cm
Výška výrobku 59.7 cm
Hĺbka výrobku 54.7 cm
Hmotnosť výrobku 30.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 63.5 cm
Výška balenia 66.0 cm
Hĺbka balenia 68.0 cm
Váha balenia 32.9 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu