Rukavice GoGEN pro dotykové displeje velikost M (GOGRUKAVICEMR) červená farba

výpredaj
Výrobca: GoGEN , Kategória: Ostatné
Kód tovaru: GOGRUKAVICEMR

Zimné rukavice pre ovládanie dotykového displeja mobilných telefónov, tabletov a ďalších zariadení s dotykovým displejom.

Zistiť dostupnosť

GoGEN rukavice na dotykové displeje, červená


Ovládajte svoj telefón či tablet aj v zime, keď mrzne a sneží. Teraz si už nemusíte dávať rukavice dolu a trápiť sa ľadovými prstami len preto, aby ste mohli v MHD surfovať na internete alebo chatovať s priateľmi. Spoločnosť GoGEN vytvorila špeciálne rukavice na dotykové displeje. V každej rukavici sa nachádzajú tri vodivé zakončenia umožňujúce neustály kontakt s displejom. Príjemný materiál je jemný k pokožke, takže ak si raz rukavice nasadíte, už ich nebudete chcieť dať dolu!

Vďaka rukaviciam GoGEN už ani v zime nestratíte kontakt s displejom vašich elektronických zariadení. Každá rukavice má 3 vodivé zakončenia, ktoré umožňujú dotykovo ovládať displej vášho mobilu, alebo tabletu bez toho, aby ste si museli v zime zložiť rukavice a vystavovať ruky nepríjemnému chladu. Rukavice sú vyrobené z materiálu príjemného mäkkého materiálu, príjemnému k pokožke.

Štýl tohtoročnej zimy!

A taktiež ideálny darček pre ruky vašich najbližších!

Rukavice GoGEN sú určené pre pohodlné ovládanie dotykových telefónov v zimnom období. Vodivý materiál je umiestnený na končekoch troch prstov.

farba červená
Veľkosť M

Záruka 24 mesiacov
Partnumber GOGRUKAVICEMR
Ďalšie parametre
Typ príslušenstva rukavice
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 12.5 cm
Výška výrobku 20.0 cm
Hĺbka výrobku 2.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 29.7 cm
Výška balenia 3.5 cm
Hĺbka balenia 15.5 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací