Rukavice GoGEN pro dotykové displeje velikost M (GOGRUKAVICEMC) krémová farba

výpredaj
Výrobca: GoGEN , Kategória: Ostatné
Kód tovaru: GOGRUKAVICEMC

Zimné rukavice pre ovládanie dotykového displeja mobilných telefónov, tabletov a ďalších zariadení s dotykovým displejom.

Zistiť dostupnosť

GoGEN rukavice pre dotykové displeje, krémová


Ovládajte svoj telefón či tablet aj v zime, keď mrzne a sneží. Teraz si už nemusíte dávať dole rukavice a trpieť ľadovými prstami, len aby ste mohli v MHD surfovať na internete alebo chatovať s priateľmi. Spoločnosť GoGEN vytvorila špeciálne rukavice pre dotykové displeje. V každej rukavici sa nachádzajú tri vodivé zakončenia umožňujúce neustály kontakt s displejom. Príjemný materiál je jemný k pokožke, takže len čo raz rukavice nasadíte, už ich nebudete chcieť zložiť!

Vďaka rukaviciam GoGEN už ani v zime nestratíte kontakt s displejom vašich elektronických zariadení. Každá rukavice má 3 vodivé zakončenia, ktoré umožňujú dotykovo ovládať displej vášho mobilu, alebo tabletu bez toho, aby ste si museli v zime zložiť rukavice a vystavovať ruky nepríjemnému chladu. Rukavice sú vyrobené z materiálu príjemného mäkkého materiálu, príjemnému k pokožke.

Štýl tohtoročnej zimy!

A taktiež ideálny darček pre ruky vašich najbližších!

Rukavice GoGEN sú určené pre pohodlné ovládanie dotykových telefónov v zimnom období. Vodivý materiál je umiestnený na končekoch troch prstov.

farba krémová
Veľkosť M

Záruka 24 mesiacov
Partnumber GOGRUKAVICEMC
Ďalšie parametre
Typ príslušenstva rukavice
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 12.5 cm
Výška výrobku 20.0 cm
Hĺbka výrobku 2.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 30.0 cm
Výška balenia 3.0 cm
Hĺbka balenia 15.0 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací