Ručný šľahač s misou Tefal Prep´ Line HT 413 biely

Výrobca: Tefal , Kategória: Ručné šľahače
Kód tovaru: TEFHT41313E

Značka kvality dTest: Nie
Pulzný spínač: Áno
Funkcie, príslušenstvo: mixovanie
Funkcie, príslušenstvo: šľahanie
Funkcie, príslušenstvo: hnetenie
Funkcie, príslušenstvo: nádoba (odmerka)
Funkcie, príslušenstvo: stojan s otočnou misou
Počet rýchlostí: 5

Zistiť dostupnosť

Tefal HT 413 Prep' Line


Vykúzlite si doma v kuchyni lahodné omáčky, dezerty a ďalšie pokrmy, po ktorých sa na stole len zapráši. Kúpte si ručný šľahač Tefal HT 413 Prep' Line, ktorý vám prácu výrazne uľahčí a urýchli. Šľahač má kompaktné rozmery a nízku hmotnosť, takže ho môžete pohodlne ovládať jednou rukou. Alebo môžete mať obe ruky voľné, ak ho pripevníte k základni aj so samostatne rotujúcou misou s objemom 2,5 litra.


Ponorný mixér


Podľa aktuálnych potrieb si upravujte rýchlosť na jeden z piatich stupňov výkonu. Ak vám základná ponuka nestačí, nie je nič jednoduchšie, než stlačiť Turbo tlačidlo, ktoré výkon okamžite navýši na maximum. Efektívny silný motor zaistí príkon 450 W a rovnomerné rozmixovanie a premiešanie všetkých surovín vo vnútri misy. Súčasťou balenia je aj ponorný mixér s 600 ml nádobkou, miesiace háky, šľahacie metly a stierka na cesto.
 


Kľúčové vlastnosti:


  • Dva druhy nadstavcov
  • Intuitívne a jednoduché ovládanie
  • Výber z piatich rýchlostí alebo Turbo programu
  • Funkcia šľahania, mixovania

 


Domáci ručný šľahač vám pomôže pripraviť lahodné dezerty pre celú rodinu.

 


Všestranné použitie


Zariadenie vám pomôže pri každom varení alebo pečení. Univerzálneho pomocníka môžete používať na miešanie cesta, prípravu krémov aj mixovanie omáčok.


 Rotujúca misa


Misa rotuje na podstavci automaticky. Upevnite šľahač na podstavec, aby ste mali voľné ruky a nemuseli ho stále držať.


 5 rýchlostí + Turbo


Regulujte si rýchlosť podľa aktuálnych potrieb. Na výber máte päť rýchlostí, alebo môžete zvoliť Turbo tlačidlo, a to podľa toho, aké výsledky chcete dosiahnuť.


 Vysoký výkon


Vnútri zariadenia sa nachádza silný motor s príkonom 450 W. Ten si hravo poradí so všetkými surovinami, ktoré dovnútra misy vložíte, a rovnomerne ich rozšľahá a premieša.


 Bohaté príslušenstvo


V balení nájdete dvojicu kovových šľahacích metiel a dva miesiace háky. Metly sa hodia predovšetkým na šľahanie jemných surovín, napr. bielkov alebo smotany. Háky potom využijete aj pre tuhé cestá.


 Priestor na nadstavce


V čase nepoužívania môžete príslušenstvo uložiť priamo na prístroji. Vždy ho tak budete mať po ruke, takže nebudete musieť hľadať vo všetkých zásuvkách v kuchyni - šľahač bude vždy ihneď pripravený na použitie.


 Stierka v balení


Okrem samotného šľahača, misy a nadstavcov nájdete v balení tiež praktickú stierku. S jej pomocou zvládnete krém alebo cesto premiešať a naliať na plech alebo do formy, bez toho aby na stenách misy zostalo čokoľvek nazvyš.


 


 
 


Garancia opraviteľnosti po dobu 10 rokov


 Spoločnosť Tefal sa zapojila do boja proti znečisťovaniu životného prostredia a proti produkcii zbytočného odpadu. Zaviazala sa, že bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov po dobu 10 rokov.


Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Príkon šľahača 450 W
Počet rýchlostí 5
Áno
Funkcie, príslušenstvo mixovanie, šľahanie, hnetenie, nádoba (odmerka), stojan s otočnou misou
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 20.8 cm
Výška balenia 20.5 cm
Hĺbka balenia 38.8 cm
Váha balenia 2.6 kg
Více informací Méně informací