Roztok Aptus Aptus Apto-Flex VET sirup 500 ml

Výrobca: Aptus , Kategória: Nutričné doplnky, vitamíny
Kód tovaru: HCH37379

Sirup pre ochranu chrupaviek a pohybového aparátu psov a mačiek počas intenzívnej telesnej záťaže alebo pre bežné udržanie dobrých pohybových funkcií.

Zistiť dostupnosť

Aptus Aptus Apto-Flex VET sirup 500ml


Sirup na ochranu chrupaviek a pohybového aparátu psov a mačiek počas intenzívnej telesnej záťaže alebo na bežné udržanie dobrých pohybových funkcií.


Aptus APTO-FLEX VET sirup je unikátne päťzložkové solubilné chondroprotektívum s kyselinou hyalurónovou a antioxidantmi pre psov a mačky.


Obsahuje kys. hyaluronovú, MSM, kolagén, glukosamín sulfát, chondroitín sulfát a antioxidanty (brusnicový extrakt).


INOVÁCIA: Jednoduchý antioxidant vitamín E bol nahradený lepším a komplexnejším antioxidantom: brusnicovým extraktom. Brusnicový extrakt obsahuje vitamín E tiež, ale navyše obsahuje vitamíny B, C, K, rad minerálov, sú známe jeho antioxidačné a protinádorové účinky, a je používaný tiež pri infekciách močových, orálnych a gastrointestinálnych.


Charakteristika: Aptus APTO-FLEX VET sirup je unikátne päťzložkové solubilné chondroprotektívum s kyselinou hyalurónovou a antioxidantmi pre psov a mačky. Obsahuje kys. hyaluronovú, MSM, kolagén, glukosamín sulfát, chondroitín sulfát a antioxidanty (brusnicový extrakt). Indikácie: Výživa a regenerácia chrupaviek a väzov v kĺboch.


Preventívne podávanie: u veľkých a ťažkých plemien psov, u športujúcich psov, pri obezite, u starších zvierat, u šteniat rýchlo rastúcich plemien psov - výživa, ochrana a regenerácia chrupaviek a väzov v kĺboch, zlepšenie pohyblivosti, prevencia artritídy.


Terapeutické podávanie: Po chirurgických ortopedických zákrokoch, pri dyspláziách kĺbov, pri osteoartritíde, pri bolestivosti pohybového systému - urýchlenie a podpora hojenia, zníženie bolestivosti pri pohybe, zlepšenie pohyblivosti kĺbov, spomalenie progresu artrózy.

Aptus APTO-FLEX VET sirup je unikátne 5-zložkové solubilné chondroprotektívum s kyselinou hyalurónovou a antioxidantmi pre psov a mačky.

Obsahuje kyselinu hyalurónovú, MSM, kolagén, glukozamín sulfát, chondroitín sulfát a antioxidanty (brusnicový extrakt).

INOVÁCIA:
Jednoduchý antioxidant vitamín E bol nahradený lepším a komplexnejším antioxidantom, a to brusnicovým extraktom.
Brusnicový extrakt obsahuje vitamín E, ale aj vitamíny B, C, K a množstvo minerálov. Má antioxidačné a protinádorové účinky. Používa sa aj pri močových, orálnych a gastrointestinálnych infekciách.

Charakteristika:
Aptus APTO-FLEX VET sirup je unikátne 5-zložkové solubilné chondroprotektívum s kyselinou hyalurónovou a antioxidantmi pre psov a mačky. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, MSM, kolagén, glukozamín sulfát, chondroitín sulfát a antioxidanty (brusnicový extrakt).

Indikácie:
Výživa a regenerácia chrupaviek a väzov v kĺboch.

Preventívne podávanie:
Pre veľké a ťažké plemená psov, športové psy, obézne psy, staršie zvieratá, šteňatá rýchlo rastúcich plemien – výživa, ochrana a regenerácia chrupaviek a väzov v kĺboch, zlepšenie pohyblivosti, prevencia artritídy.

Terapeutické podávanie:
Po chirurgických ortopedických zákrokoch, pri dyspláziách kĺbov, pri osteoartritíde, pri bolestivosti pohybového systému – urýchlenie a podpora hojenia, zníženie bolestivosti pri pohybe, zlepšenie pohyblivosti kĺbov, spomalenie progresu artrózy.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Druh roztok, sirup
Určenie podpora pohybového aparátu
Vitamíny Nie
Určené pre pes, mačka
Farmársky produkt Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 7.5 cm
Výška výrobku 17.5 cm
Hĺbka výrobku 7.5 cm
Hmotnosť výrobku 0.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 7.5 cm
Výška balenia 18.0 cm
Hĺbka balenia 7.6 cm
Váha balenia 0.7 kg
Více informací Méně informací