Upratovanie ľahko a rýchlo s tyčovými vysávačmi Rowenta X-Force Flex, teraz navyše s darčekom

Upratovanie je večná téma, všetci chceme mať upratané a útulne s minimom úsilia. Preto sú tu tyčové vysávače Rowenta X-Force Flex, ktoré zaistia rýchlu a efektívnu starostlivosť o podlahy a koberce, a navyše k nim teraz získate darček v podobe dokovacej stanice v hodnote €!
Stavte napríklad na tyčový vysávač Rowenta RH9879WO XFORCE FLEX 11.60, ktorý je skvelým pomocníkom na hĺbkové vysávanie podláh aj kobercov. Vďaka 2 v 1 vyhotoveniu má aj praktický ručný vysávač a nechýba ani súprava príslušenstva pre majiteľov zvierat. Na upratovanie vám dokonale posvieti výkonné LED osvetlenie rovnako ako pri tyčovom 3 v 1 vysávači Rowenta RH9890WO XFORCE FLEX 11.60 AQUA, ktorý má navyše aj funkciu mopu. Tu nájdete aj pri tyčovom vysávači Rowenta X-Force Flex 14.60 RH9990WO AQUA, ktorý sa môže pochváliť digitálnym displejom a vydrží až 70 minút.


Ako získam darček k tyčovému vysávaču X-Force Flex?
1. Kúpte si jeden z vybraných tyčových vysávačov X-Force Flex v čase konania akcie.
2. Zaregistrujte sa na stránkach značky, vyplňte registračný formulár, doložte screen/fotku účtenky, informáciu o mieste nákupu, adresu doručenia a vyberte si variant darčeka.
3. Následne vám príde email, v ktorom je treba skontrolovať a potvrdiť zadané údaje, a to najneskôr do 24 hodín, po uplynutí tohto času bude požiadavka zmazaná.
4. Darček vám bude odoslaný do 14 dní od prijatia požiadavky.
5. Kompletné pravidlá akcie nájdete na stránkach značky.

Akcia trvá do 31. 12. 2022
alebo do vydania zásob darčeka.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: