Maj sa, žehliaca doska! Privítajte luxusne rovné šaty s ručnými naparovačmi odevov Philips

Koho by bavilo to neustále vyťahovanie žehliacej dosky a... kto by ju vlastne vôbec schovával? Neobchádzajte žehliacu dosku s kopou naukladaného oblečenia a tešte sa na žehlenie, ktoré vás bude baviť. Ručné naparovače odevov Philips sú tu pre vás.

Aj vy tak milujete, keď sú vaše šaty rovné a bez záhybov? Žehliaca doska, z ktorej vás bolel krk aj chrbát, ale aj ťažké žehličky, z ktorých vás bolela ruka, sú pasé. Ručný naparovač odevov Philips Steam&Go GC362/80 je kompaktný, ľahký, má ergonomický dizajn a zahreje sa už do 1 minúty. Tento šikovný pomocník zvládne zdolať všetko, čo sa v práčke opovážilo pokrčiť! Má totiž neuveriteľný príkon 1 300 W. Trvalý výstup pary 24 g/min sa hodí na všetky typy látok. Šaty stačí nechať visieť na vešiakuzáhyby sú zo šiat fuč za niekoľko sekúnd a po pár jednoduchých pohyboch naparovačom odevov, a to vďaka pôsobeniu horúcej pary. A čo závesy či iné pevné látky? Na tie využijete praktický kefový nadstavec, s ktorým bude horúca para pôsobiť na látku oveľa intenzívnejšie. Para okrem toho dokáže zlikvidovať až 99,9 % nežiaducich baktérií*, čím sa stáva hrdinkou každého alergika. Poznáte to, keď idete na dovolenku a viete, že si nebudete môcť ožehliť svoje obľúbené šaty či košeľu,... Philips Steam&Go je na cestu ako stvorený, okrem toho je v balení aj puzdro na bezpečné uskladnenie. Nemusíte sa báť, že by naparovače odevov Philips spálili látku, zvládnu aj také jemné vlákniny, ako je hodváb!

Nech už sa rozhodnete naparovať vertikálne alebo horizontálne, s naparovačmi odevov Philips to pôjde ľahko a rýchlo. A hlavne bez žehliacej dosky.

*Testované externým orgánom na typy baktérií Escherichia coli 8099, Staphylicoccus aureus ATCC 6538, Canidia albicans ATCC 10231 pri dobe naparovania 1 minúta.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: