Router Tenda F9 + ZDARMA sledování TV na 3 měsíce (F9) biely

Odporúčame
Výrobca: Tenda , Kategória: WiFi routery a AP
Kód tovaru: TNDF9

Farba: biela
4G/LTE: Nie
VDSL: Nie
Rodičovská kontrola: Nie
USB: Nie
Rýchlosť LAN: 100 Mbit
Počet LAN portov: 3
Počet externých antén: 4

Termíny doručenia a vyzdvihnutie:

informujte ma o cene

Tenda F9


Vysokorýchlostný bezdrôtový router Tenda F9 dokáže pokryť celú vašu domácnosť stabilným a silným bezdrôtovým pripojením. Je vhodný pre bežné používanie internetu aj náročnejšie hranie hier alebo sledovanie videí. Exceluje s rýchlosťou 600 Mb/s, ktorá je v pásme 2,4 GHz nadštandardná. O kvalitný a silný signál a jeho šírenie do priestoru sa starajú štyri externé antény s vylepšenou technológiou Beamforming+.


Megabitové LAN porty


Vaša sieť zostane zabezpečená vďaka šifrovaniu, aby nehrozilo, že ju napadnú vírusy alebo nepovolené osoby. Vďaka šikovnej aplikácii Tenda WiFi môžete router nastaviť a spravovať pohodlne na diaľku odkiaľkoľvek na svete. V aplikácii navyše získate prístup nielen k samotnému routeru, ale tiež k pripojeným zariadeniam vo svojej domácnosti. Okrem bezdrôtového pripojenia umožňuje router tiež prepojenie káblom, a to prostredníctvom troch megabitových LAN portov.
 


Kľúčové vlastnosti


  • Domáci router pre stabilné bezdrôtové pripojenie
  • Vysoká rýchlosť 600 Mb/s v pásme 2,4 GHz
  • Štyri antény pre špičkové pokrytie
  • Technológia Beamforming+ zvyšuje dosah siete
  • Vzdialená správa a ovládanie cez aplikáciu Tenda WiFi

 


Bezdrôtový router Tenda vám zaistí stabilné a rýchle bezdrôtové pripojenie v celej domácnosti.

 


Rýchlosť 600 Mb/s


Router je ideálnou voľbou pre nenáročné domácnosti, ktoré chcú mať rýchle a stabilné internetové pripojenie po celý deň. Pracuje v pásme 2,4 GHz, kde zaistí rýchlosť až 600 Mb/s. Môžete tak nielen bežne prechádzať webové stránky alebo posielať e-maily, ale tiež sledovať videá alebo hrať online hry.


 
 


4 antény


Na vonkajších stranách routeru sú rozmiestnené štyri 6dBi externé antény. Tie zaistia až o 20 percent lepší výkon a rozšírenie signálu než 5dBi anténami. Užívajte si stabilný signál po celej domácnosti a pohybujte sa voľne s telefónom v ruke bez rizika, že by mohlo dôjsť k vypadnutiu alebo zamrznutiu internetu.


 
 


Technológia Beamforming+


Vylepšená technológia Beamforming+ zvyšuje pokrytie signálom a stabilitu pripojenia. Bežný router vysiela signál rovnomerne po priestore, zatiaľ čo model s Beamforming+ dokáže lokalizovať pripojené zariadenie, ku ktorému smeruje silnejší signál.


 
 


Jednoduché nastavenie


Nastavenie vám nezaberie dlhšie než niekoľko málo minút. Nemusíte si dokonca ani pamätať heslo. Použite funkciu Password Migration a skopírujte prístupové údaje zo starého routera pomocou kábla priamo do F9.


 
 


Ovládanie cez aplikáciu


Stiahnite si do svojho telefónu aplikáciu Tenda WiFi a majte ovládanie routeru vždy na dosah ruky. Aplikácia vám umožní pohodlne spravovať sieť a upravovať nastavenia u pripojených zariadení, nech už ste kdekoľvek.


Záruka 36 mesiacov
Partnumber F9
Ďalšie parametre
4
6 dB
3
100 Mbit
Áno
Wi-Fi Štandardy 802.11b (Wi-Fi 2), 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11g (Wi-Fi 3)
600 MB/s
Wi-Fi Mesh Nie
2,4 GHz
Nie
4G/LTE Nie
Nie
VDSL Nie
Nie
Rodičovská kontrola Nie
Farba biela
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 29.3 cm
Výška balenia 8.0 cm
Hĺbka balenia 37.3 cm
Váha balenia 0.8 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu