Robotický vysávač Xiaomi Roborock Sweep One S50 biely

Výrobca: Xiaomi , Kategória: Robotické vysávače
Kód tovaru: XOMAMI685

Výdrž na jedno nabití až 250 m2, Wi-Fi připojení, funkce mopování.

Zistiť dostupnosť

Xiaomi Roborock Sweep One S50 


K tomu, aby vaša domácnosť žiarila ako zo škatuľky, už nemusíte tráviť nekonečné hodiny pravidelným upratovaním. Stačí vám jedna aplikácia a šikovný pomocník, ktorým je robotický vysávač Sweep One S50 od spoločnosti Xiaomi. Tento prístroj vám zametie prach, odstráni z podlahy vlasy a zvieracie chlpy, ale zvládne aj mopovanie. Stačí, keď si cez aplikáciu Mi Home zvolíte požadovaný režim a vykonáte všetky potrebné nastavenia. Potom už stačí dať nohy na stôl a nechať robota, nech prácu odvedie za vás.


Veľká kapacita batérie


Zariadenie bude upratovať len tam, kde je bezpečne. Nemusíte sa báť dokonca ani o svoj nábytok. Má v sebe integrovaných trinásť senzorov pre navigáciu v priestore a vie mapovanie a simultánnu lokalizáciu. Na jedno nabitie zvládne vysávač upratať plochu až 250 m2, preto sa hodí aj do väčších domácností. Kedykoľvek mu bude dochádzať energie, automaticky sa vráti do nabíjacej základne a po nabití sa opäť presunie späť na miesto, kde s upratovaním skončil, aby pokračoval ďalej.


Pohodlne sa usaďte a cez mobilnú aplikáciu povedzte vysávaču, kde a ako má upratovať za vás!

 


Funkcia mopovanie


Okrem suchého vysávanie prachu, vlasov a chlpov zvládne zariadenie tiež vytierať. Má mopovaciu funkciu. Vnútri sa ukrýva 100ml nádobka na vodu a vysávač môže na jedno nabitie vytierať až 60 minút, čo zodpovedá ploche cca 125 m2.


 
 


Orientácia v priestore


Za pomoci širokej škály senzorov sa prístroj spoľahlivo orientuje vo všetkých miestnostiach. Vie rozpoznať nebezpečenstvo pádu zo schodov aj prekážky v podobe nábytku. Nemusíte sa preto báť, že by ste pri jeho pravidelnom používaní mali čoskoro otlčené skrine alebo nohy od stola a stoličiek.

 


Automatické nabíjanie


Kedykoľvek mu začne dochádzať energia, vysávač sa sám vráti do nabíjacej základne. Akonáhle sa dostatočne nabije, opäť úplne bez vašej asistencie prejde späť na miesto, kde s prácou skončil a bude nerušene pokračovať ďalej bez toho, aby ste sa museli o čokoľvek starať.

 


Dostane sa ku stene


Integrovaný senzor udrží vysávač v konštantnej vzdialenosti 10 mm od steny. Spodná predĺžená kefa zvládne dôkladne vymetať v tesnej blízkosti stien aj v rohoch, aby na zemi skutočne nezostala ani smietka.


 
 


Ovládanie cez aplikáciu


Zabudnite na to, že by ste pri každej zmene nastavenia alebo zapnutia a vypnutia prístroja museli vstávať a fyzicky k nemu dôjsť. Stiahnite si aplikáciu Mi Home a ovládajte robota priamo zo svojej dotykovej obrazovky. Ľahšia cesta k čistej domácnosti už nevedie!

Robotický vysavač Xiaomi Roborock Sweep One S50 bude udržovat vaši podlahu stále čistou. Dokáže vysávat i vytírat a ulehčí vám od této často nepříjemné povinnosti. Ovládání přes mobilní aplikaci je snadné a umožní jednoduché plánovaní úklidu. Díky sací síle 2 000 Pa si snadno poradí i větším nepořádkem, jako jsou například rozsypané luštěniny v kuchyni. Trojrozměrný sací systém spolehlivě odstraní dokonale všechen nepořádek. Nic mu neuteče. K vytírání slouží přídavná nádobka a vytírací ploška. Při jejich nasazení je robot schopen nepřetržitě vytírat 45 – 60 minut. Důvodem, proč je schopen tak efektivně využít 140 ml vody je konstrukce inspirovaná kořeny rostlin. Efektivní filtr pročistí vodu, kterou nasaje zpět a umožní tak její opětovné použití. Hned několik senzorů a zabezpečovacích opatření se stará o bezpečnost během operace. S klidem můžete nechat robota pracovat, i když nejste doma. K řízení veškerých úkonů si vystačíte s aplikací ve vašem telefonu, či tabletu. Je zde k dispozici manuální řízení, náhled mapy domácnosti a plánování úklidu. Pokud se baterie začne vybíjet, tak si sám robot najde nabíjecí stanici a spustí nabíjení. Zkrátka bez starostí.

 • Baterie 14.4.V / 5200mAh lithium-iontová baterie
 • Váha přibližně 3.5 Kg
 • Wi-Fi smart connection
 • Ovládání přes aplikaci Mi Home
 • Napětí 14.4 V
 • Výkon 58 W
 • Obsah prachové nádoby 420 ML
 • Výdrž na jedno nabití až 250 m2
 • Nabíjecí stanice
 • Zónové čištění
 • Možnost ovládání "na dálku" pomocí aplikace
 • Funkce mopování
 • 4 úrovně vysávání

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Doba prevádzky 60 min
nemá
Áno
Mopovanie Áno
0.42 l
Sací výkon 58 W
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 34.5 cm
Výška výrobku 9.6 cm
Hĺbka výrobku 34.5 cm
Hmotnosť výrobku 3.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 42.0 cm
Výška balenia 15.0 cm
Hĺbka balenia 47.0 cm
Váha balenia 6.2 kg
Více informací Méně informací