Robotický vysávač ETA Master 5229 90000

Výrobca: ETA , Kategória: Robotické vysávače
Kód tovaru: ETA522990000

Výkonný robotický vysávač 3 v 1 s mopovaním, UV dezinfekciou a digitálnym motorom. Uloženia viacerých máp, 3 druhy kief a výdrž vysávača až 230 minút

Zistiť dostupnosť

ETA Master 5229 90000, čierna


S novým výkonným a inteligentným robotickým vysávačom ETA Master 3 v 1 nebolo upratovanie domácnosti nikdy jednoduchšie. Vysávač zvládne podlahu vysať, vytrieť a vďaka zabudovanej UV lampe aj účinne vydezinfikovať. Vysoko kvalitný Li-Ion akumulátor s kapacitou 5 200 mAh umožní, že robot zvládne pracovať až 230 minút. Pred vybitím sa robot sám vráti do nabíjacej stanice a po 4–6 hodinách bude opäť pripravený k upratovaniu.


Neuveriteľná výdrž a skvelá výbava


Skvelý výkon zaisťuje digitálny motor s extra dlhou životnosťou. Trojnásobná filtrácia s kvalitným HEPA filtrom zachytí aj tie najjemnejšie čiastočky nečistôt a prachu. Laserová navigácia efektívne zmapuje celú miestnosť a pri upratovaní nevynechá jediné miesto. Robotický vysávač je vybavený aj hlasovým sprievodom pre lepšiu komunikáciu, vybrať si tak môžete český alebo anglický jazyk.

 


Kľúčové vlastnosti:


 • 3 v 1: zvládne vysať, vytrieť aj vydezinfikovať podlahu
 • Vysoko kvalitný Li-Ion akumulátor umožní až 230 min nepretržitého upratovania
 • Inteligentná laserová navigácia zaistí dokonalú orientáciu v priestore
 • Aplikácia ETA SMART na pohodlné ovládanie pomocou mobilného telefónu
 • Vybavený niekoľkými typmi kief a mopom na perfektné upratovanie
 • ANTI-COLLISON systém monitoruje prekážky a zaisťuje šetrný pohyb v miestnosti
 • SMART TECHNOLOGY uchráni robota pred pádom zo schodov


 Robotický vysávač ETA Master zanechá váš domov dokonale hygienicky čistý.

 


Pomocník 3 v 1


Inteligentná laserová navigácia zmapuje miestnosť v celých 360°. Vďaka tomu sa upratovanie vašej domácnosti stane oveľa dôkladnejšie a efektívnejšie. So svojou kompaktnou výškou 9,7 cm sa pohodlne dostane aj pod nižší nábytok. Odolné kolieska s pohonom prekonávajú nerovnosti a problém mu nerobia ani prechodové lišty a prekážky do výšky 1,5 cm. Po vysatie zvládne ETA Master podlahu i vytrieť. Intenzitu zvlhčovania si môžete v aplikácii ľahko prispôsobiť podľa aktuálnych potrieb. Na jedno naplnenie dokáže vytrieť plochu s veľkosťou až 40 m2. K dokonalej čistote prispeje aj zabudovaná UV lampa, ktorá podlahu dezinfikuje a zanechá tak domácnosť hygienicky čistú.

 


Skvele vybavený na akékoľvek upratovanie


Robotický vysávač od značky ETA je vybavený niekoľkými kefami a nezľakne sa tak akéhokoľvek upratovania. Hybridná kefa je vhodná na koberce (s výškou vlasu do 1 cm) i na tvrdé podlahy, využiť ho tak môžete na dlažbu, koberec, parkety aj linoleum. Jemnú kefu zase využijete na chúlostivé podlahy, alebo na zber jemného prachu, srsti a vlasov. Gumová lamelová kefa sa hodí na všetky typy tvrdých podláh, pozbiera i vlasy a je vhodná aj na mopovanie. Bočné kefky sa účinne pobijú s nečistotami a prachom pozdĺž stien. A po nasadení mopovacieho nadstavca podlahu i perfektne vytrie.

 


Zapamätajte si až 5 máp


ETA Master 5229 90000 je vybavený skvelou pamäťou. Dokáže si naskenovať a uložiť až 5 máp a je tak ideálny do poschodových domov. V každom poschodí je možné navyše aj nastaviť zakázané zóny, ktorým sa má vyhnúť. Nastaviť si môžete z niekoľkých režimov upratovania. Ak sa v vysávač v priebehu upratovania vybije, sám si automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu a po dobití bude pokračovať presne tam, kde skončil.

  


S aplikáciou ETA SMART bude upratovanie hračka


Robotický vysávač ETA Master môžete pohodlne ovládať manuálne pomocou diaľkového ovládača. Bez aplikácie budete mať k dispozícii automatické a lokálne upratovanie. So stiahnutím aplikácie ETA SMART sa vám však otvárajú široké možnosti využitia vysávača. Upratovanie si môžete dokonale naplánovať vďaka možnosti nastavenia jednotlivých dní, hodín, navyše s možnosťou nastavenia druhu upratovania v danej miestnosti. Môžete si nastaviť napríklad úroveň sacieho výkonu či zvoliť intenzitu mopovania. Aktuálny pohyb a stav vysávača budete mať vždy pod kontrolou vďaka možnosti sledovania. Aplikácia navyše zaznamenáva aj históriu upratovania. 
 


Kompatibilita:


 • Podpora 2,4 a 5 GHz Wi-Fi sietí
 • Operačné systémy Android 6 a vyššie, iOS 9.0 a vyššie
 • Aplikácia ETA SMART zdarma k stiahnutiu z Google Play alebo App Store

Nechajte upratovanie na profesionáloch

Výkonný a inteligentný robotický vysávač ETA Master 3 v 1 sa o kompletné upratovanie domácnosti postará za vás. ETA Master podlahu vysaje, vytrie a pomocou UV lampy aj vydezinfikuje. Oblasti upratovania môžete vysávaču pohodlne určiť v aplikácii ETA SMART, v ktorej nájdete veľa ďalších funkcií a možností vysávača.

Naozaj vysoký výkon zaisťuje digitálny motor s extra dlhou životnosťou. Okrem motora sa vnútri schováva aj vysoko kvalitné Li-Ion akumulátor s kapacitou 5 200 mAh, vďaka ktorému vysávač zvládne upratovať až 230 minút! Ak robot upratovanie predsa len nestihne, sám sa pred vybitím vráti do nabíjacej stanice a po nabití bude opäť pokračovať tam, kde skončil. Nabíjanie vysávača trvá 4-6 hodín.

Vysoký sací výkon je sprevádzaný trojnásobnou filtráciou s kvalitným HEPA filtrom, ktorý zabráni úniku do ovzdušia aj tým najmenším čiastočkám. To poteší nielen alergikov, ale aj všetky domácnosti s domácimi miláčikmi.

U vás doma sa vyzná

Robotický vysávač ETA Master je vybavený inteligentnou laserovou navigáciou, vďaka ktorej zmapuje miestnosť v celých 360 ° a upratovanie je tak dôkladnejšie a efektívnejšie než u predchádzajúcich typov navigácie. Pamätá si uprataná miesta a vy si tak môžete byť istí, že žiadne miestečko nevynechá a nikam nepôjde dvakrát.

Vysávač je opatrený bezdotykovým ANTI-COLLISION systémom, ktorý monitoruje prekážky a zaisťuje šetrný pohyb v miestnosti. Inteligentné senzory SMART TECHNOLOGY zase chráni robota pred nepríjemným pádom zo schodov. V aplikácii ETA SMART ho môžete usmerniť podľa vášho gusta a definovať mu konkrétny zakázanej zóny, kam jednoducho nesmie.

Budete si rozumieť

Pre lepšiu komunikáciu je ETA Master vybavený hlasovým sprievodom. Môžete si zvoliť, či spolu chcete hovoriť po česky či anglicky. V oboch prípadoch si ale budete rozumieť.

Majster upratovania

Robotický vysávač ETA Master sa nezľakne žiadnej upratovacie výzvy. Na upratovanie je vybavený niekoľkými rôznymi kefami a mopovacím nástavcom riadeným elektronicky. Naviac má vysávač zabudovanú UV lampu, vďaka ktorej podlahu pri upratovaní zároveň dezinfikuje a zanecháva vašu domácnosť hygienicky čistú.

Všetky nečistoty zbiera do extra veľkého zásobníka na nečistoty s objemom 600 ml. Zásobník možno veľmi ľahko vybrať a nečistoty môžete jednoducho vysypať do bežného odpadkového koša.

Hybridná kefa, ktorý je tvorený kombináciou lamiel a štetín, je vhodný na koberce (s výškou vlasu do 1 cm) i na tvrdé podlahy, a to vrátane mopovania. Účinne a šetrne sa tak postará o dlažbu, koberec, parkety aj linoleum.

Jemná kefa s extra jemnými chĺpkami využijete pre chúlostivé podlahy alebo pre zber jemného prachu, srsti a vlasov.

Gumová lamelový kefa je určený pre všetky typy tvrdých podláh. Účinne tiež zbiera vlasy a je vhodný aj pre mopovania.

Bočné kefky zase účinne vymetú nečistoty a prach pozdĺž stien. ETA Master sa tak postará o naozaj dôkladné upratovanie.

Vysatú podlahu ETA Master na záver i vytrie. Po nasadení mopovacího nástavce a nádržky na vodu dodá robot vašej podlahe zaslúžený lesk. V aplikácii si vďaka funkcii elektronického mopovania môžete prispôsobiť intenzitu zvlhčovania danému povrchu alebo znečistenia. Na jedno naplnenie dokáže ETA Master vytrieť plochu o veľkosti až 40 m2.

Vďaka svojej kompaktnej výške 9,7 cm zvládne upratať aj pod nižším nábytkom a vojde sa do každej medzery. Na podlahe ho drží odolná kolieska s pohonom, ktorá veľmi dobre prekonávajú nerovnosti. Problém mu tak nerobia ani prechodové lišty a prahy do výšky 1,5 cm.

Viacposchodové mapovanie priestoru

Robotický vysávač ETA Master s laserovou navigáciou sa u vás perfektne vyzná. Funkcia vícepatrového mapovanie mu umožňuje zapamätať si až 5 máp a je tak ideálnym riešením pre poschodové domy.

Mapu si vysávač dokáže vytvoriť aj bez dlhého prvotného upratovania. Stačí mu miestnosti iba naskenovať a mapy máte prehľadne uložené v telefóne. V každom poschodí mu môžete vytvoriť nové zakázanej zóny, ktorým sa má vyhnúť aj nastaviť rôzne režimy upratovania.

SMART aplikácie pre inteligentné upratovanie

Povýšte upratovanie na novú úroveň a využite aplikáciu ETA SMART. Robotický vysávač možno ovládať aj manuálne pomocou diaľkového ovládača. Bez aplikácie je však k dispozícii len automatické upratovanie, v ktorom vysávač systematicky uprace celý priestor a lokálne upratovanie, kedy sa vysávač pri upratovaní pohybuje vo štvorci 1,8 x 1,8 m. Po dokončení oboch režimov sa vysávač automaticky vráti do nabíjacej stanice. Ak sa vysávač stihne vybiť ešte pred dokončením upratovania, sám si včas vyhľadá nabíjaciu stanicu a po nabití bude pokračovať tam, kde skončil.

S chytrou aplikáciou môžete nielen vysávač ovládať pohodlne pomocou vášho mobilného telefónu, ale navyše rozširuje jeho použitie o niekoľko funkcií. Mobilný telefón s vysávačom komunikuje prostredníctvom vašej domácej Wi-Fi siete. Celá aplikácia je navyše v češtine, budete si tak skvele rozumieť. S chytrou aplikací bude úklid hračka!

Okrem ďalších možností upratovania si môžete v aplikácii nastaviť aj ideálny sací výkon vysávača, kde môžete prepínať medzi 4 úrovňami. Nižší sací výkon využijete pri vysávaní chúlostivých podláh a povrchov, pri vysávaní kobercov zase sací výkon skúste zvýšiť.

Medzi jednotlivými intenzitami môžete prepínať aj v rámci funkcie mopovania. Tu sa môžete vybrať z 3 úrovní intenzity podľa aktuálneho znečistenia.

Kompatibilita

 • Podpora 2,4 a 5 GHz Wi-Fi sietí
 • Operačné systémy Android 6 a vyššie, iOS 9.0 a vyšší
 • Aplikácia ETA SMART zdarma na stiahnutie z Google Play alebo App Store

Robotický vysávač 3 v 1 so smart aplikáciou Hlavné benefity vysávača:

 • Dokonalá orientácia v priestore vďaka laserovému navádzaniu - laserový senzor skenuje miestnosť v 360 °
 • Pohodlné ovládanie pomocou aplikácie ETA SMART priamo z mobilného telefónu alebo tabletu
 • Aplikácia je na stiahnutie ZADARMO na Apple Store (pre operačný systém IOS) alebo Google Play (pre operačný systém Android)
 • Aplikácia ETA SMART je k dispozícii v slovenskom jazyku
 • Viacposchodové mapovanie - umožňuje uloženie viacerých máp, ideálne riešenie pre viacposchodové domy
 • Podpora Wifi 5 aj 2,4 GHz * Extra výkonný akumulátor 14,4 V Li- Ion, 5200 mAh poskytujúci silný výkon a výdrž až 230 minút
 • ELEKTRONICKÉ MOPOVANIE - presný elektronický mop umožňuje nastavenie intenzity mopovania podľa vašich potrieb
 • Špeciálny program pre efektívnejší výsledok pri mopovaní
 • Extra veľký zásobník na nečistoty s objemom 600 ml
 • DIGITAL Motor - zaisťujúci vysoký výkon a extra dlhú životnosť
 • Vysáva aj mopuje v jednom kroku
 • ANTI-COLLISION SYSTEM - senzory pre bezdotykové rozpoznanie prekážok a šetrný pohyb v miestnosti
 • SMART TECHNOLOGY - inteligentné senzory chráni robot proti pádu zo schodov
 • ELEKTRONICKÉ MOPOVANIE - intenzitu vlhčenia je možné podľa potreby elektronicky regulovať
 • HARD BRUSH - kombinácia lamiel a štetín pre efektívny zber nečistôt na kobercoch
 • SOFT BRUSH - vhodný na tvrdé podlahy, najjemnejšie prach zvieracia srsť
 • MOP BRUSH - vhodný pre mopovanie a zber vlasov (zabraňuje ich namotávaniu)
 • Trojnásobná filtrácia v kombinácii s kvalitným HEPA filtrom * Doba nabíjania cca 4-6 hod.
Chytrá aplikácia ETA SMART
 • Určená pre pohodlné ovládanie spotrebičov ETA cez Vaše smart zariadenia
 • Umožňuje ľahko ovládať a kontrolovať robotický vysávač ETA 5229 Master
 • Inteligentné plánovanie upratovania
 • možnosť nastavenia jednotlivých dní, hodín aj s možnosťou nastavenia druhu upratovania v danej miestnosti
 • Automatické rozčlenenie domácnosti na jednotlivé miestnosti s možnosťou editácie
 • Vytvorenie, uloženie a nahrávanie mapy vysávaného priestoru
 • MULTIFLOOR MAPPING - robot pracuje až s 5-timi mapami (ideálne pre poschodové domy)
 • Možnosť vzdialeného ovládania mimo vašej domácnosti
 • Sledovanie aktuálneho stavu a pohybu vysávača; vrátane histórie
 • Vysávač je možné zdieľať s ďalšími užívateľskými účtami
 • Voľba režimu upratovania: automatické, zónové, lokálne, upratovanie miestnosti
 • Upozornenie na nutnosť výmeny jednotlivých častí vysávača - Umožňuje aj manuálne navádzanie vysávača
 • Funkcia NERUŠIŤ
 • vypnutie hlasových upozornení v určitom čase
 • Elektronická regulácia intenzity mopovania - 3 úrovne
 • Nastavenie sacieho výkonu - 4 úrovne
Ďalšie špecifikácie vysávača:

* Spojenie vysávača a aplikácie prostredníctvom WiFi siete

 • 2 postranné kefy zaručia čistotu v rohoch a pozdĺž stien
 • Automatický návrat do nabíjacej stanice a nabitie akumulátora
 • Vhodný na upratovanie všetkých typov tvrdých podláh a kobercov s výškou vlasu do 1 cm
 • Nadstavec na mopovanie - vytretie plochy až 40 m2 na jedno naplnenie
 • Ľahko prechádzajú prechodové lišty do 1,5 cm
 • Výška vysávača 9,7 cm umožňuje vysávanie aj pod nábytkom
 • Kompatibilný s Android 6.0 (a novší); iPhone4S a IOS 9.0 (a novší)
 • Deklarovaná hladina akustického výkonu 65 dB(A) re 1pW
Príslušenstvo súčasťou balenia:

- nabíjacia stanica - napájací adaptér 100-240 V (AC) / 24 V (DC)

 • 2x náhradná postranná kefa
 • 3 vymeniteľné hlavné kefy: hybridná, jemná a lamelová
 • nástavec na mopovanie
 • 2x mopovacia textília
 • diaľkový ovládač
 • Náhradný HEPA filter
 • Náhradný molitanový filter
 • Nástroj na čistenie
Dokúpiteľné príslušenstvo:

Hybridná kefa: ETA522900060 Lamelová kefa: ETA522900061 Jemná kefa: ETA522900062 Postranné kefky (ľavá + pravá): ETA522900170 Set HEPA filter a molitanový filter2 ETA2

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
áno, v mobilnej aplikácii
akumulátorový (Li-Ion)
65 dB
Áno
0.6 l
Áno
Použitie robotický vysávač s mopom
230 min.
Výška 9.7 cm
na koberce, na tvrdé podlahy
Áno
Áno
bezdotykové
Typ navigácie laserová
Farba čierna
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 35.5 cm
Výška výrobku 10.0 cm
Hĺbka výrobku 35.0 cm
Hmotnosť výrobku 4.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 60.0 cm
Výška balenia 40.0 cm
Hĺbka balenia 13.5 cm
Váha balenia 6.3 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu