Robotický čistič okien HOBOT 268 biely

Výrobca: HOBOT , Kategória: Robotické čističe
Kód tovaru: HOB268

Typ navigácie: Laserová navigácia
Výška: 10 cm
Mobilná aplikácia: Nie
Použitie: robotický čistič
Zdroj energie: sieťový 230V
Hlučnosť: 64 dB
Značky: HOBOT

Zistiť dostupnosť

Hobot 268, bielaHobot 268, biela


Je tu ďalšia fáza automatického upratovania vašej domácnosti. Robotické vysávače už sú bežnou a neoddeliteľnou súčasťou mnohých domácností. Ich užívatelia na ne nedajú dopustiť, pretože zbavujú podlahu prachu a iných nečistôt, bez toho aby pritom majitelia domácností museli vynaložiť akékoľvek úsilie. Teraz máte rovnakú možnosť komfortu, aj čo sa týka umývania okien.


Značka Hobot vám ponúka robotický čistič okien Hobot 268. Ten vám rýchlo a precízne vyčistí okná aj rôzne iné sklenené povrchy. Zaberá veľkú mieru vďaka lineárnemu dvojsmernému pohybu. Systém Single-side vám umožní používať robot na rôznych hrúbkach skiel aj na hladkom povrchu vrátane zrkadiel alebo sprchovacích kútov a obkladov.


O bezpečnosť čističa sa nemusíte báť ani v prípade, že by malo dôjsť k náhlemu výpadku prúdu. Jeho stabilitu a ochranu proti pádu pri strate energie má na starosti vstavaná záložná UPS batéria.


Robot je vybavený GYRO senzorom, laserovými senzormi a navigačným systémom AI-Technology 3.0. Pri čistení robot prispôsobuje svoje utierky povrchu, po ktorom sa pohybuje, a zaisťuje vám len tie najlepšie výsledky.


Umývanie okien? Zvládnem to sám, nebudete musieť pohnúť ani prstom!

 


Hobot 268, bílá


 


Rýchle čistenie bez námahy


Unikátny systém lineárneho pohybu zariadi precízne vyčistenie skla. Nechýba výkonný prisávací motor a veľká utierka z mikrovlákna. Povrch je čistený v dvoch fázach, najprv horizontálne, potom vertikálne. Výsledkom je dokonalé vyčistenie plochy.


 


Hobot 268, bílá


 


AI-Technology 3.0


Navigačný systém, GYRO senzor a laserové senzory s technológiou AI-Technology 3.0 kontrolujú pohyb prístroja po povrchu podobne ako auto pilot. Robot sám rozpozná veľkosť čisteného povrchu a poradí si aj s veľkými kancelárskymi oknami v šírke až 6 metrov. Poradí si aj s bezrámovými oknami a zrkadlami.


 


Hobot 268, bílá


Všestranný systém Single-Side-Cleaning


Čistič si hravo poradí so sklami rôznych hrúbok aj s rôznymi druhmi sklenených povrchov. Ide ho využiť ako univerzálneho pomocníka na okná, skla s fóliou, zrkadlá, dvere, sprchové kúty, obklady a ďalšie.


 


Hobot 268, bílá


 


Prispôsobí sa čistenému povrchu


Pneumatické podložky na spodnej časti robota sa automaticky nastavujú a prispôsobujú čistenému povrchu. Výsledkom je spoľahlivý a plynulý pohyb po skle.


 


Hobot 268, bílá


Dva druhy utierok z mikrovlákna


Pri čistení si môžete vybrať z dvoch druhov utierok. Modrá je určená pre suché čistenie, žltá pre vlhké čistenie a leštenie. Utierky účinne zachytia prach a ďalšie nečistoty, zvládnu povrch vyčistiť dokonca aj tesne pozdĺž hrán.

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Zdroj energie sieťový 230V
64 dB
Mobilná aplikácia Nie
Použitie robotický čistič
Výška 10 cm
Typ navigácie Laserová navigácia
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 24.0 cm
Výška výrobku 24.0 cm
Hĺbka výrobku 10.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 32.0 cm
Výška balenia 25.0 cm
Hĺbka balenia 12.0 cm
Váha balenia 2.2 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu