Reproduktory Razer Nommo (RZ05-02450100-R3G1) čierne

Výrobca: Razer , Kategória: Reproduktory k PC
Kód tovaru: RAZ0502450100R3G1

Farba: čierna
Materiál: plast
Podsvietenie: Nie
Čítačka pamäťových kariet: Nie
USB vstup: Nie
FM rádio: Nie
Diaľkové ovládanie: Nie
Optický vstup: Nie

Zistiť dostupnosť

Razer Nommo, čierna


Doplňte svoju počítačovú zostavu o herné reproduktory Razer Nommo a ponorte sa nielen do hier, ale aj do filmov a hudby všetkých žánrov naplno. Širokopásmové meniče s priemerom 3 palcov vám zaistia kvalitné počúvanie na frekvenciách od 50 Hz do 20 kHz. Ovládanie hlasitosti aj basov nájdete priamo na jednom z reproduktorov. Vychutnajte si čisté výšky a výrazné basy, či už sledujete akčný film, alebo hráte svoju obľúbenú hru.


Meniče so sklenenými vláknami


Každý z dvojice reproduktorov je osadený jedným 3-palcovým širokopásmovým meničom so sklenenými vláknami, ktorý zaisťuje čistý a jasný prenos zvuku. Vďaka jedinečným skleneným vláknam počujete všetky detaily a vrstvy hudby, hovoreného slova alebo ruchov aj na vyšších frekvenciách. Na zadnej strane nájdete basové výduchy, ktoré zosilňujú nízke frekvencie a starajú sa tak o plný a hutný zvuk.


Basy podľa vašich predstáv


Otočné voliče umiestnené na základni pravého reproduktora vám umožní nastaviť si nielen hlasitosť, ale aj pomer basov a výšok, ako si prajete. Reproduktory sú vybavené automatickým vyrovnávaním citlivosti, ktoré reguluje dynamické výkyvy a predchádza nepríjemnému skresleniu zvuku. Pre pripojenie slúchadiel slúži štandardný 3,5 mm jack na zadnej strane pravého reproduktora.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber RZ05-02450100-R3G1
Ďalšie parametre
2.0
Typ použitia herné
3,5 mm jack
Áno
Nie
Nie
Nie
Nie
Nie
Materiál plast
Farba čierna
Podsvietenie Nie
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 26.0 cm
Výška balenia 29.0 cm
Hĺbka balenia 37.0 cm
Váha balenia 2.7 kg
Více informací Méně informací