Reproduktory Logitech Z533 2.1 (980-001054) čierne

Výrobca: Logitech , Kategória: Reproduktory k PC
Kód tovaru: LOG980001054

Farba: čierna
Materiál: plast
Podsvietenie: Nie
Čítačka pamäťových kariet: Nie
USB vstup: Nie
FM rádio: Nie
Diaľkové ovládanie: Áno
Optický vstup: Nie

Naša cena s DPH:

105.90

Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Logitech Z533 2.1 (980-001054), čierna


Milujete muziku a chcete si kvalitne ozvučiť stolný PC, notebook, chytrý telefón, televízor či tablet? Verte alebo nie, na dosiahnutie perfektnej reprodukcie a skutočného zážitku z počúvania vašich obľúbených hudobných albumov, interpretov alebo len zvukového sprievodu vašich filmov či videohier nemusíte siahať k veľkým investíciám. Reproduktory Logitech Z533 2.1 predstavujú optimálnu kombináciu kvality a ceny, pričom ponúkajú nadpriemerný výkon s bohatými hĺbkami a výškami s vysokým rozlíšením, ktoré prestúpi celú miestnosť takmer za babku.


 


Ozvučenie pre hudobných fajnšmekrov

 


Trojica reproduktorov s poslaním hrať


S reproduktormi Logitech Z533 2.1 sa spájajú dva satelitné 2,5-palcové (5,7 cm) plnorozsahové meniče a jeden subwoofer bassreflexového typu na zachytenie a zdôraznenie tých najhlbších basových tónov. Že nejde o žiadnu hrkálku, dokladá jeho valcový port s priemerom dva palce s obojstranným hrdlom, ktoré vylepšuje nízkofrekvenčnú odozvu, a predovšetkým potom zvuk, ktorý sprostredkuje v okamihu jeho zapojenia a spustenia. A to nevyžaduje takmer žiadne úsilie. Stačí 3,5 mm konektorom prepojiť satelit so subwooferom a ten s výstupným zdrojom.


 


Výkon, ktorý ocení niekoľko prístrojov súčasne


Prajete si tiché relaxačné počúvanie alebo hlasnú tanečnú muziku? To všetko reproduktory Logitech Z533 2.1 bravúrne zvládnu vďaka špičkovému výkonu 60 W (RMS) a 97 dB úrovňou tlaku. Reproduktory sa navyše nemusia obmedzovať iba na pripojenie jediného externého zariadenia. Na tele subwoofera nájdete celkom tri 3,5 mm konektory na televízor, chytrý telefón či stolný počítač, teda nemusíte neustále prehadzovať kábel kedykoľvek, keď budete chcieť zmeniť zvukový zdroj. Samozrejmosťou je podpora MP3 prehrávačov a herných konzol.


 


Ovládací panel ihneď poruke


Už ste sa stretli s mobilným ovládacím panelom? Túto vychytávku na podporu užívateľského komfortu tu nájdete ako automatickú súčasť dodávky. Stačí sa len rozhodnúť, kam malý elegantný ovál na stole umiestniť. S jeho pomocou regulujete napájanie, hlasitosť a basy. Disponuje dvoma 3,5 mm konektormi, z ktorých jeden je vyhradený na slúchadlá.


 


Za málo peňazí veľa muziky


Dodávka celkovo zahŕňa dva satelitné reproduktory, subwoofer, ovládací panel s káblom, samostatný 3,5 mm kábel a potrebnú dokumentáciu. Prikúpením Bluetooth adaptéra získavate podporu na spárovanie s bezdrôtovými prístrojmi vybavených Bluetooth technológiou. Zahrnutá je dvojročná záruka s plnou podporou produktu zabezpečovanú výrobcom.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 980-001054
Ďalšie parametre
2.1
Typ použitia štandardné
3,5 mm jack
Nie
Nie
60 W
Áno
Nie
Nie
Nie
Materiál plast
Farba čierna
Podsvietenie Nie
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 22.5 cm
Výška balenia 27.7 cm
Hĺbka balenia 37.3 cm
Váha balenia 6.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu