Reproduktory Logitech Z207 Bluetooth (980-001292) biele

Výrobca: Logitech , Kategória: Reproduktory k PC
Kód tovaru: LOG980001292

Farba: biela
Materiál: plast
Podsvietenie: Nie
Čítačka pamäťových kariet: Nie
USB vstup: Nie
FM rádio: Nie
Diaľkové ovládanie: Nie
Optický vstup: Nie

Zistiť dostupnosť

LOGITECH Z207, biela


Nevyhnutnou súčasťou každej počítačovej zostavy sú výkonné reproduktory, ktoré sa postarajú o vyvážený zvuk, či už budete počúvať hudbu, sledovať váš obľúbený seriál, alebo napríklad hrať zábavnú počítačovú hru. Skúsený výrobca počítačového príslušenstva LOGITECH vám prináša reproduktory Z207. Tie sa môžu pýšiť najmä jednoduchým ovládaním, odolnou výbavou a nízkou cenou, ktorá iste nikoho nezaťaží.


Skvele vybavené


Jednou z hlavných predností tohto modelu je podpora bezdrôtového rozhrania Bluetooth. To vám umožní pripájať k reproduktoru mobilné zariadenia ako sú telefóny alebo tablety. Okrem toho máte samozrejme k dispozícii 3,5mm AUX vstup. V prípade pripojenia dvoch zariadení môžete medzi zdrojmi vďaka technológii Easy-Switch veľmi jednoducho prepínať.


Celkový výkon reproduktorov je 5 W, čo stačí na všetky základné potreby pri práci s počítačom. Výrobca sa vyhral aj pri navrhovaní podareného dizajnu. Ten pôsobí veľmi moderne a zároveň elegantne a hodí sa tak prakticky kamkoľvek.


Pre skvelý zvuk za málo peňazí!


 


Prispôsobí sa vašim požiadavkám


Na prehrávanie môžete využiť ako klasický 3,5mm AUX vstup alebo bezdrôtové rozhranie Bluetooth vo verzii 4.1. To vám umožní prenášať zvuk bez káblov a vo vysokej kvalite. Vďaka technológii Easy-Switch je navyše aj prepínanie medzi zdrojmi zvuku veľmi jednoduché. Stačí stlmiť/pozastaviť prehrávanie na jednom zariadení a spustiť ho na druhom, reproduktory si s tým poradia. 


Solídny stereofónny zvuk


Aj napriek tomu, že reproduktory pôsobia veľmi drobným vzhľadom, ich výkon a kvalita zvuku vás iste pozitívne prekvapia. Vďaka RMS výkonu 5 W si budete môcť vychutnať vyvážené výšky a solídne reprodukované basy, či už budete hrať počítačovú hru, alebo počúvať svoj obľúbený hudobný album. 


Jednoduché ovládanie


Ďalšou prednosťou tohto modelu je jednoduché ovládanie. Pre úpravu hlasitosti máte k dispozícii veľký otočný volič na pravom reproduktore. Priamo vedľa neho je umiestnený slúchadlový výstup a ovládacie tlačidlo pripojenia mobilného zariadenia cez bezdrôtové rozhranie Bluetooth. 


Elegantný dizajn


V neposlednom rade stojí za zmienku vydarený dizajn týchto počítačových reproduktorov. Pôsobia veľmi elegantne a hodia sa tak nielen do izby teenagera, ale aj do pracovnej kancelárie. Vďaka nožičkám sú navyše reproduktory veľmi stabilné.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 980-001292
Ďalšie parametre
2.0
Typ použitia štandardné
3,5 mm jack, Bluetooth
Áno
Nie
5 W
Nie
Nie
Nie
Nie
Materiál plast
Farba biela
Podsvietenie Nie
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 12.6 cm
Výška balenia 24.4 cm
Hĺbka balenia 21.7 cm
Váha balenia 1.3 kg
Více informací Méně informací