Redukcia Axagon USB 3.1/USB-C (RUCM-AFA) strieborná

Výrobca: Axagon , Kategória: Káble a redukcie
Kód tovaru: AXARUCMAFA

Do konektora: USB-C
Z konektora: USB
Značky: Axagon

Naša cena s DPH:

6.80

Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Axagon RUCM-AFA USB-C/USB-A, strieborná


Redukcia Axagon RUCM-AFA premení port USB-C v USB-A. Vďaka tomu môžete zariadenie so starším typom konektora, ako je napríklad externý harddisk, pripojiť k notebooku, ktorý je vybavený iba moderným USB-C. Rovnako tak redukciu využijete na pripojenie flashdisku k telefónu. Podporovaný štandard USB 3.1 Gen 2 umožňuje prenosovú rýchlosť až 10 Gb/s.


Kompatibilná s mnohými zariadeniami


Vstup tvorí reverzibilný USB-C samec, výstup na druhej strane USB-A samica. Okrem vysokorýchlostného štandardu USB 3.1 Gen 2 je redukcia spätne kompatibilná s USB 3.1 Gen 1, respektíve USB 3.0, a tiež USB 2.0. To znamená, že do nej môžete pripojiť zariadenie prakticky s akýmkoľvek konektorom USB typu A. V závislosti od pripojeného USB rýchlosť prenosu dosahuje 10 000, 5 000, prípadne 480 Mb/s.


Rýchle prenosy dát i nabíjanie


Adaptér od Hexagonu je stavaný na spoľahlivú funkčnosť aj pri dlhodobom používaní. Odolnosť mu zaisťuje robustné hliníkové telo a kvalitné konektory. Hardvérová redukcia bez čipu a elektroniky je vybavená pull-down rezistorom s odporom 5 kΩ. Okrem dátových prenosov umožňuje tiež rýchle nabíjanie mobilných zariadení prúdom až 3 A.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber RUCM-AFA
Ďalšie parametre
Z konektora USB
Do konektora USB-C
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 11.5 cm
Výška balenia 1.0 cm
Hĺbka balenia 15.0 cm
Váha balenia 0.0 kg
Více informací Méně informací